*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Canim gercekten ayni giiyrz bende lekelenmeler var:) ama ben progestan igneye basladim. Dun merkezi aradim oyle soylediler. Hem cok korkulacak bisey olmadigini soyluyrlar.bende sonucu alinca ayni senin gibi bi tepkisiz kaldim:) rabbim yardimcimiz olsun:)

Canim bana tutunmayla ilgili olabilir demislerdi. Bi kan damarina denk gelmis olabilir dediler ilk soyledigimde bide coraspini kesmemi soylediler artik onu kullanmiyoruum. Dun tekrar sonuclarimi merkeze bildirdigimde progestan fitil olarak kullaniyrdum ben bu lekelenme olayinni tekrar soyledim fitil yerine progestan igne verdi dr um. Dun igne oldum bugunde olucam canim. Yarin tekrar hcg testi yapicaz ins. Degerim katlanmistir.ona gore degerlendircez dediler.

Anladım çok geçmiş olsun canim acaba benimde bundan dolayı bebeğin altıncı haftadan sonra gelişmemiş olabilirmi
O kadar olmadı benim transferden snr 10. gün farkettik çok şükür
Bi yandan da şükretmiyor değilim sonradan değil de baştan farkettik diye ztn
vücut şimdi kendiliğinden adetle atıcak inşallah ..
ztn kimyasal gebelik bi yandan kadın açısından sağlıklı bişeymiş
Vücut bi aksilik olduğunu anlayıp gelişmeyen embriyoyu kendiliğinden atabildiği için
Hepimiz için en hayırlısı tez zamanda gelicek inşallah

Benim 12. Gun progestan degerim 21, 25 azmiymis :/

Inşallah canım allah herkesin içindeki çocuk hasretini güzel sonuçlarla nasip etsin

Inşallah canım allah herkesin içindeki çocuk hasretini güzel sonuçlarla nasip etsin

Amiin insallah, hepimizin. Transfer sonrasinda progestan igne vurdurmus muydun? Ilk mi kullanicaksin? Ben jel, kan sulandirici ve estrofeme devam ediyorum. Bir de progesteronun kac cikti?

Benim transferimde progesteron istendi, progesteron yükselmesi tutup tutmadığı hakkında bilgi veriyormuş ve kimyasal oldu , sizin değerinizde düşük gelmişti bana doktorunuz ogün progesterona baktı mı

Benim 12. Gun progestan degerim 21, 25 azmiymis :/
Öyle düşünme doktorlar östrojen progesteron ikisine bakıp denge kürüyorlar ve kişiden kişiye etkisi farklı olabiliyor
Belki de başka bi faktör daha vardır ilk ihtimal oydu şimdi kontrole gittikçe yazarım ben buraya cnm
Çok farklı değerler okudum araştırırken hamileliği sağlıklı giden bu bana özel bi durumbi bi kuzenimde de böyle olmuştu ordan da bildiğim bişeydi
hiçbirşeye takılma bilmediğimiz doktorların bildiği çok daha fazla faktör oluyor emin ol canım
Sen güzel güzel konuş bebişinle

Benim transferimde progesteron istendi, progesteron yükselmesi tutup tutmadığı hakkında bilgi veriyormuş ve kimyasal oldu , sizin değerinizde düşük gelmişti bana doktorunuz ogün progesterona baktı mı
Evet hcg ile birlikte yükselme olmayınca ilk analizi dozu daha yüksek tutmak oldu 8. gün sıkıntı yoktu 10. gün ikisinin artışı olmadı malesef
biz de tek embriyo diye tahmin ettik tutunma olduğu için sonra farkettik ki ikisi birlikte yükseltmiş muhtemelen olduk dediğin gibi ilk değerim çift embriyo için düşükmüş ztn
Doktorlar ultrasonda bunu göremiyorlar gömülme aşaması olduğu için ztn 10. gün gittiğimde tahlile göre konuştuk o yüzden
ben de bi 40 olsa bekledim kuzenimin ikiden biri tutununca 40 çıkmıştı ama o kadar 1 in altında tahlil görünce yine de umut ettim ama 28 de o gün in öyle düşük değil aslında
Forumlarda bu değerle başlayıp devam eden var hatta başka hastaları üzerinden karşılaştırma yaptık ezbere konuşuyormuş gibi olmamak için ; benim gibi başlayan biri vardı daha olup güzel devam etmiş hatta onunla ismimiz bile aynıydı 8. gün değerlerimiz

Hayırlısı olsun benimde ilki kimyasal oldu 13 te kaldı,daha sonra tüp denemem dondurulmuş iki transfer oldu onlarda 0 ı gördüm. 13 ü görünce hoşuma gitmişti nasip değilmiş. Sizin için de hayırlısı olsun

Âmin cnm en azından kürtaj gibi şeyler yaşamadan yırttım diye bile düşünüyorum bi de ilki tutunmayıp bunun değerimi artırmasına dediğin gibi mutlu bile olmadım diyemem

Benim kanamam basladi maalesef ( doktora gidiyorum kanamasi olup dogum yapam var mi boyle acaba

Amiin insallah, hepimizin. Transfer sonrasinda progestan igne vurdurmus muydun? Ilk mi kullanicaksin? Ben jel, kan sulandirici ve estrofeme devam ediyorum. Bir de progesteronun kac cikti?
Canim progesteron benim hep normal degerlerdeydi.ben daha once igne kullanmadim hic ilk defa kullanicam. Progesteron vajinal olarak kullaniyordum igneye yeni basladim.estrofem bide folbiol kullaniyrm igne disinda.sen tekrar nezaman hcg testini yaptircaksin? Ben yarin gidicem bakalim ins katlanmistir

Canim gecmis olsun moralini yuksek tut kesen belki rahimde kanama alanin falan vardir igne falan yaparlar...

Canim dualarim seninle rabbim seni ve bebegini korusun.bize haber vermeyi unutma merak ediyorum seni.

Sagolun Dua edin kizlar. Progesteron destegi icin igne vurdular bir de serum. Anlamadim progesteronuma bugun bakildi iyi demisken doktor bu kanama neyin nesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…