*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Anladim. 3.cu gun birinci kalite gozukurken rahme konsa, sagliksizsa zaten tutmayacak. Bosu bosuna erken koymak yerine disarida goruyorlar asamalari. Arkadasin da umut oldu. Tedirgin hiseetmemeye calisayim insallah, Rabbim en guzelini hayirlisini ayarlasin insallah hepimiz icin

Kizlar slm benim 6 yumurtam toplanmisti.dun embriyolog aradi 3 u dollenme olmus.bugun tekrar aradi dollenen 3 yumurtamin gelisiminin devam ettigini soyledi.yarin transferim olacakmis. 3.gun transferi olucak yani. Cok gerginim canim sikildi anliyacaginiz.

Canim benimde yarin transferim var. Kac yumos toplandi. Kac tane transfer edicekler.kacinci gun transferi oluyor senin
Hayirlı olsun canım.3.gün olucak demek ki benim de yarın insallah.Bakalım akşam hemşireler arıycaklar kaçta olucagı belli olucak.İnsallah ikimizde güzel haberler alırız canım

Sıkma canını belkide boylesi senin için daha hayırlı olucak.Bilemeyiz.3.gün transfer okup tutan çok canım.İyi düşünelim iyi olur inşallah

Hayirlı olsun canım.3.gün olucak demek ki benim de yarın insallah.Bakalım akşam hemşireler arıycaklar kaçta olucagı belli olucak.İnsallah ikimizde güzel haberler alırız canım
Ins. Canim ya senindemi 3. Gun transferi oluyor? Ya 5. Gun transferi daha iyi oluyor ya nebilim canim sikildi.olumsuz olmaya basladim. Ins iyi olur hersey

Ins. Canim ya senindemi 3. Gun transferi oluyor? Ya 5. Gun transferi daha iyi oluyor ya nebilim canim sikildi.olumsuz olmaya basladim. Ins iyi olur hersey
ınşallah canım benim 5.gün oluyo ama kaliteleri ne durumda kaçtanesi 5.güne gidicek belli deil.1 tane olursa nasıl olucak bilmiyorum tutma şansı düşük oluyo sanırım.Hakkımızda hayırlısı olsun elden bişey gelmiyo.Sendede mi amh düşüklügü vardı benim gibi

Yok canim bende hicbir sorun olmadigini soyluyor dr lar bilemiyrm

Bence asla transfer yapılmadan kotu düşüncelere girme canım sakin , Sen daha en baştan bebislerine kotu enerji yolluyosun ve psikolojik olmadı sinyalini şimdiden beynine gonderiyosun ! Yapma gözünü seviyim bak kuzununannesi ikizlere hamile 3.gun ve 2.kalite embriyolarla yani ahkam kesmiş gibi girme beni sakin belki büyüğüm senden ki kesin öyle 38 yaşındaydım ablan olarak söylüyorum sadece bana ilk transferimde 3 tane 2 ve 3.kalite embriyo verdiler en başta kahrettim kendimi ve sonuç negatif ama bu sefer daha umutluyum bütün kotu düşünceleri gelişine voleyle geri yolluyorum ne olur sende ümidini yitirme sakın 3.gun ama sağlıklı bebisler seninle olacak annesi

Canim yazdiklarini okurken tutamadim kendimi. Dunden beri gerginim ama haklisin aslinda. Cok tsk ederim ya negatif dusundukca negatifi cekiyrz. Yazdiklarin iyi geldi ins. Bu dusuncelerden cikmaya calisicsm. Ins iyi olur ya .dualarinizi eksik etmeyin

Neden canını sıkıyorsun canım benım de 3.gun transferı oldu ve cok umutluyum binlerce örnek var tutan

Selam kızlar, 4 ocaktan beri her sayfayi okudum.kiminin mutluluğunu yaşadım, kiminin üzüldüm. O kadar güzel paylaşımlar ki ,yattığımız yerde her birinize dert ortağı ,arkadaşı dostu olmuşsunuz.sizleri yazılarınızla embriyolarinizin tutunus hikayelerini duydukları sevdim. Iyi ki burasi var.iyi ki sizlerde varsınız. Rabbim herkese evlat kokusunu,kucağına almayi nasıl etsin 8nsAllah

5.Gün embriyosu daha kolay tutunuyor diye canım. Ben nette biyerde okumuştum 3.gün embriyosu tutunmaz diyede birşey yok tabiki nasip ama..

5.gun embriyosunun tutunmak için kolları Ve bacakları var gibi düşünebilirsiniz daha çabuk tutunur diyordu...
Çünkü sana 3.gün embriyosu transfer etseler bile tutunmaya başlaması en erken 5.günü bulucak. .Normal de 3.günde embriyo daha tüplerde oluyor rahme gelmemiş oluyor yani bilmem anlatabildimmi

Canim herkesin aynı değil arkadaşım yedi tane toplandı beş tanesi beşinci güne kadar gitti umarım seninde hepsi gider rahat ol içini ferah tut

Inan ki 5.Gün 3.Gün alakası yok benim beşinci gün birinci kalite iki tane transfer edildi biri tutu ama bakıyorum 3.Gün iki tane transfer edilen arkadaşların ikiside tutmuş engüzel laboratuvar anne rahmidir 3gun transfer olanlar içimizi ferah tutun bebekleriniz annesinin rahmi içinde daha rahat

Tamamen nasip kismet canım haklısın..
Allah'in ol demesi yani.
2.gün embriyosu tutanda oluyor..
İnşallah isteyen herkese tez vakitte olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…