2017 için balayı otel tavsiyeriniz

monarkkk

mucizemiz <3
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2013
2.065
710
Arkadaşlar merhaba 2015 mayısta düğünüm var. Balayı otel arayışındayız. Aslında bölge olarak neresi olsun kararsız olmakla birlikte ben Ege tarafı olsun istiyorum biraz. Fakat şöyle de bir durum var biz nişanlımla yüzme bilmiyoruzAma ben denizi çok seviyorum Butik otel mi daha iyi olur, yoksa turlarla mı gidilmeli? Tecrübeli arkadaşlardan tavsiye rica ediyorum.

Çok kalabalık olmasın.
Gezilebilecek tarihi yerleri de olsun.

Denize ayaklarını sokmak dışında giremeyecek olan bu çifte fikir verin

canım yine ben kesinlikle tavsiyem turlar madem denizle az işiniz var üsküp prag italya napoli turlarına bakın isterseniz tarihi yerlerde gezmek istiyosunuz nacizane tavsiyem bunlar canım

Hahahahhahahaa kıyamam sana bende yüzme bilmiyorum o yüzden kum plajı olan otellere bakacaksın iskele olmayacak
turla giderseniz yorulursunuz ama kısa zamanda çok yer gezebilirsiniz
ege tarafında çok otel görmüşlüğüm yok ama http://www.booking.com/hotel/tr/yac...0e1de0d760f3423a095X8;highlight_room=23930905

geçen gün buraya baktımda çok hoşuma gitti şimdiden hayırlı olsun

canımm teşekkür ederim. valla deniz olsun da varsın ben yüzmeyim. o kadar seviyorum hemen bakıyorummmmm

canım yine ben kesinlikle tavsiyem turlar madem denizle az işiniz var üsküp prag italya napoli turlarına bakın isterseniz tarihi yerlerde gezmek istiyosunuz nacizane tavsiyem bunlar canım

kuzucum nişanlımın aklındaydı bi ara yurtdışı olsun falan diye ama bilmiyorum ki maddiyata bağlı birazda

kuzucum nişanlımın aklındaydı bi ara yurtdışı olsun falan diye ama bilmiyorum ki maddiyata bağlı birazda
ben bi ara bayağı araştırdım canım hemen aynı fiyatlara gelen turlar var inan senin bunu hatırlatmanla biz de nişanlımla konuştuk kapadokya datça ya da prag balkan turu düşünüyoruz şimdilik netleştiremiyoruz tabi malesef hepsi birbirinden farklı tatiller

şimdi bi tane daha buldum canım amanrüya bodrumda havuzlu terasları var balayı çiftlerine falan sanırım çok hoşuma gitti bakabilirsin

canım Kapadokya Karlık evi diye bir yer varmış. KK'da gidip çok beğenenler var. ama deniz yok işte

canım bi saattir yorumları okuyorum bayıldım ben buraya tüm fikirlerim değişti resmen özel havuzun bahçen var ya da sonsuzluk havuzu dedikleri büyük havuz var plaja 50 mt mesafede yalıkavak vs yakınmış gezmek için resimleri de atayım sana

canım Kapadokya Karlık evi diye bir yer varmış. KK'da gidip çok beğenenler var. ama deniz yok işte
ben sana kapadokyada argos in cappadocia yı bak derim şömine başı aşağı iniyosun havuzlu yatak odan var kendine ait suit balayı için harika değil mi deniz yok ama odanda havuz var

ben sana kapadokyada argos in cappadocia yı bak derim şömine başı aşağı iniyosun havuzlu yatak odan var kendine ait suit balayı için harika değil mi deniz yok ama odanda havuz var

vaayyy süpermiş kız o da :)) missavukat jakuzi var bizimkinde diyordu. onun gibi desene

hadii yaa. öylemi dersin. o zaman biraz daha bakınalım
ben bu amanrüyaya aşşık oldummm kapadokyadaki de egzotik geldi balon falan gezinti için iyi seçenek bide beyaz tenlisin zaten güneş dokunuyo

ben bu amanrüyaya aşşık oldummm kapadokyadaki de egzotik geldi balon falan gezinti için iyi seçenek bide beyaz tenlisin zaten güneş dokunuyo

sen de mi beyaz tenlisin kuzum amanruyanın linkini atar mısın bana. ingilizce bir site çıkıyor kolay bakamadım. ets turdakinde çok resim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…