Erkek İnfertilitesi 2017 azospermle savaşanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
selamlar biz emre beyefe kaan beyede gittik ameliyat dediler hep. kararsiziz cok. :KK43: bunu gercekten yasayan bilir yasayan anlar rabbim yardimicimiz olsun. esiniz ameliyat oldu mu sonucunu paylasirmisiniz insallah olumlu bir sonuc almissinizdir

Merhaba evet esim ameliyat oldu ve cok sukur sperm bulundu allah herkese iyi sonuclar almayi nasip etsin cok geciktirmeyin biran once olun ameliyatinizi insallah bulunur biz emre beyden cok memnun kaldik

Merhaba arkadaşlar benim esimde azosperm..biz bu durumu 2009 da öğrendik..ailem ankarada olduğu için kaan hocaya gittik eşime ilaç tedavisi uyguladı bir buçuk yıl kadar eşim devam etti sonra microtese yaptı kaan hoca ..bubarada benide tup bebek için hazirladilar şükür sperm bulundu ve kizimiz oldu..sonra dondurulmuş spermlerle 3 denemem daha oldu ama tutmadi..tekrar kaan hocaya gitcez bakalım hayirlisi..kaan hoca çok mutevazi bu işi sadece para için yapanlardan degil..biz mail atiyorduk cevapliyordu..allah razı olsun..sabredin ve vazgecmeyin..

Emre beye gittik canim o da yine ameliyat dedi. Kaan hocaya yaptirmaya karar verdik cunku canli hucre cikmadiginda nedenini arastirirz demisti laboratuvar ortami daha genistir diye dusunduk. 17 agustosta ameliyat olacak esim. Stresle bekliyorz siz ne yaptiniz canim

Ne yaptınız canım emre beye gidecektiniz ne durumdasınızz
Emre beye gittik canim o da yine ameliyat dedi. Kaan hocaya yaptirmaya karar verdik cunku canli hucre cikmadiginda nedenini arastirirz demisti laboratuvar ortami daha genistir diye dusunduk. 17 agustosta ameliyat olacak esim. Stresle bekliyorz siz ne yaptiniz canim

Canım merakla bekliyorum güzel haberlerini. Bizim tedavimiz ekim ayında başlayacak emre beye başladık yola yüzümüz henüz gülmedi beklemedeyiz

Selam arkadaşlar. Başarısız 3 tüp bebek denemesi sonrası bizde kaan hocaya gitmete karar verdik. Embiriyo olsa da bir türlü tutunmadı o yüzden sperm sorunumuz için kaan hocaya gittik. Eşime klomen verdi 2 hafta kullanacak ve sonra fsh tahlili yaptıracak. Ona göre iğne ilaö takviyesi vereceğini söyledi. Tabi bu arada inciri havucu nohut ve ısırgan otunu tüketmesini ancak keçiboynuzu yememesini önerdi. Şimdi tahlil olacağız zamanı bekliyoruz. 10 gün var daha.
Allah herkesin gönlüne göre versin. Emekleriniz çabalarınız boşa çıkmaz inşallah.

Ameliyatmi olacak esin yoksa ilac tedavisimi teshis neydi sizde tam olarak canim Allah sabir versin bu da bir imtihan
Canım bizim aslında benim aceleciliğim sevebiyle sıradan bir üroloğa gittik duyar dıymaz o düşük diye testesteron iğnesi yaptı .o günden sonra asla acele etmiyorum hiçbişeyde. Emre bey yaptrmasaydınz keşke dedi tedaviye başlayamam dedi nasıl bi tedavi olCak tekrar tahlil sonuçlarından sonra karad vercek oda ekim gibi 6 ay etkisi olur dedi. Boşa zaman kaybettik anlicağın, napalım işte böyle ekimde başlicaz emre beyde

Canım bizim aslında benim aceleciliğim sevebiyle sıradan bir üroloğa gittik duyar dıymaz o düşük diye testesteron iğnesi yaptı .o günden sonra asla acele etmiyorum hiçbişeyde. Emre bey yaptrmasaydınz keşke dedi tedaviye başlayamam dedi nasıl bi tedavi olCak tekrar tahlil sonuçlarından sonra karad vercek oda ekim gibi 6 ay etkisi olur dedi. Boşa zaman kaybettik anlicağın, napalım işte böyle ekimde başlicaz emre beyde
Azosprem işte canım fsh ve lh da yüksek en kötüsü ama emre beyin sayfasında böyle biri tedavi olmuş umut kaybetmiyorum

Merhaba, uzun yıllardır KK ya her konu için başvurmuşken azospermi savaşında artık aktif olmaya karar verdim. Çünkü gerçekten saklanmak çok zor. Eşim Azospermi 2016 Kasım dan bu yana bu savaşın içindeyiz. Mart ayından bu yana ilaç tedavisi devam etmekte. Şu an zorlu bir karar vermemiz gerekiyor. İlk kez Tese olacağımız için kaygılıyız da. Kaan Aydos, Emre Bakırcıoğlu ve Tansel Kaplancan arasındayız. Üçüyle de mailden haberleşiyoruz, üçünün de farklı yaklaşımları var ortak görüş MikroTese ama artık zamanımız geldi ve bir karar vermemiz lazım. KK yı okudukça sürekli fikrim değişiyor. Başka şehirde olduğumuz içim üçü de bize uzak fakat bu kararı artık vermemiz lazım.

Eklentiler

• IMG_0012.PNG
    IMG_0012.PNG
    144,6 KB · Görüntüleme: 288
Merhaba canım biz ilk erzurum da
Universite hastanesi de tese olduk 2. tese ise ankara genart ta olduk müfit günel ile bizdede ağrı oldu ama eşim çok dayanıklı o yüzden fazla yansıtmadı
Merhaba Nevrosss. Bir şey sorabilir miyim. Biz de 2014 yılında Erzurumda tese olduk. Sonuç sıfır. İlaç tedavisi de uygulanmadı değerler normal diye. Ve aradan 4 yıl geçti tekrar denemek istiyoruz. Kaan aydos u aradık iki ay sonraya randevu veriliyor. Müfit günel ile ilgili de iyi yorumlar okudum hep. Siz hem üniversite hastanesinde hem özel de denemiş biri olarak neler söyleyebilirsiniz bana bir yol gösterirseniz çok sevinirim. Eşim çok ümitsiz. Ben de ona moral vermeye çalışıyorum. 4 yılda ilerlemeler olmuştur, ankaradaki laboratuvarlar daha iyidir, ikinci de üçüncü de bulunanlar var diye konuşuyorum..

Merhaba Nevrosss. Bir şey sorabilir miyim. Biz de 2014 yılında Erzurumda tese olduk. Sonuç sıfır. İlaç tedavisi de uygulanmadı değerler normal diye. Ve aradan 4 yıl geçti tekrar denemek istiyoruz. Kaan aydos u aradık iki ay sonraya randevu veriliyor. Müfit günel ile ilgili de iyi yorumlar okudum hep. Siz hem üniversite hastanesinde hem özel de denemiş biri olarak neler söyleyebilirsiniz bana bir yol gösterirseniz çok sevinirim. Eşim çok ümitsiz. Ben de ona moral vermeye çalışıyorum. 4 yılda ilerlemeler olmuştur, ankaradaki laboratuvarlar daha iyidir, ikinci de üçüncü de bulunanlar var diye konuşuyorum..
Emre bakırcıoğlu, kaan aydos, tansel kaplancan. Başkasına tese olmayın

Emre bakırcıoğlu, kaan aydos, tansel kaplancan. Başkasına tese olmayın
Çok teşekkür ederim Zeynep cevabınız için. Kaan aydos kendi girmiyomuş ameliyatlara araştırdığım kadarıyla ama tabi işin uzmanı olduğu için doğru yönlendirmeler yapıyordur. Diğer ikisi hakkında çok araştıramadım. Müfit günel kendi giriyomuş ameliyatlara. Youtube da tese vidyoları var onun yaptığı. Facebook sayfasında da tese bebekleriyle resim çekilip atmış çok duygulandım onları görünce. Ama siz eminseniz o üçü arasında kaan aydosa gideriz büyük ihtimalle çünkü ankara uygun bize İstanbul hiç uymuyo.

Çok teşekkür ederim Zeynep cevabınız için. Kaan aydos kendi girmiyomuş ameliyatlara araştırdığım kadarıyla ama tabi işin uzmanı olduğu için doğru yönlendirmeler yapıyordur. Diğer ikisi hakkında çok araştıramadım. Müfit günel kendi giriyomuş ameliyatlara. Youtube da tese vidyoları var onun yaptığı. Facebook sayfasında da tese bebekleriyle resim çekilip atmış çok duygulandım onları görünce. Ama siz eminseniz o üçü arasında kaan aydosa gideriz büyük ihtimalle çünkü ankara uygun bize İstanbul hiç uymuyo.
Kaan aydos kendi yapar canım benim arkadaşımın eşi yeni onda yaptırdı tesesini ve bulundu inşallah sizin de bulur

X