2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Buarada bende pek belirti yok tabi herkeste belirtiler farklı olur

Sadece arada kasık ve karnımda ağrılar oluyor sizlerde nasıl durumlar

Benimde 1 Aralık'ta transferim oldu Salı günü sonuç alacağım bugün 7.günüm :) ilk günler çok iştahlılık hali yaşadım bel agrım hiç gitmedi kasık agrısı ve göğüs hassasiyetim azaldı ama dolgunluluk devam ediyor.Bugün ilk kez baş dönmesi göz kararması yaşadım ondan mı bilmiyorum İnşallah hepimize Rabbim Mucizelerimizi gönderir :emir_bebek::KK200::anne:

Merhaba arkadaşlar benim 5 Aralıkta transferim yapıldı heyecanla sonucu bekliyorum

Benimle aynı günlerde olanlar yazarsa birbirimize destek olabiliriz

İnşaAllah Rabbim hepimizin gönlüne göre verir :anne::anne::anne:
Rabbim güzel sonuçlar almayi nasip etsin....benimde 5aralikta transferim oldu ayniyiz sizinle

Benimde 1 Aralık'ta transferim oldu Salı günü sonuç alacağım bugün 7.günüm :) ilk günler çok iştahlılık hali yaşadım bel agrım hiç gitmedi kasık agrısı ve göğüs hassasiyetim azaldı ama dolgunluluk devam ediyor.Bugün ilk kez baş dönmesi göz kararması yaşadım ondan mı bilmiyorum İnşallah hepimize Rabbim Mucizelerimizi gönderir :emir_bebek::KK200::anne:
Sizin az kalmış hadi hayırlısı İnsaaAllah bebisiniz sizinledir

Dün sabah azcik lekelenme oldu Dr görüştüm endiselenmeyin dedi azcik ona canım sıkıldı belirti için çok erken daha sanki

selam kızlar bende 5 aralıkta transfer oldum bende de bi belirti yok
sadece idrarim inanilmaz koyuydu bu sabah içinde beyaz tortucuklar var
kullandigim fitilden mı bilemiyorum gerçi herşeyi hamilelige yoruyorum

selam kızlar bende 5 aralıkta transfer oldum bende de bi belirti yok
sadece idrarim inanilmaz koyuydu bu sabah içinde beyaz tortucuklar var
kullandigim fitilden mı bilemiyorum gerçi herşeyi hamilelige yoruyorum
Jel kullaniyorsan ondandır o beyaz tortucuklar...herşeyi inceler olduk acaba bir belirtimidir diye en zoruda bu günlerin geçmesi heralde:emir_bebek:

Jel kullaniyorsan ondandır o beyaz tortucuklar...herşeyi inceler olduk acaba bir belirtimidir diye en zoruda bu günlerin geçmesi heralde:emir_bebek:

aynen yaa bugün ama kısa bi süredir de tuhaf adet sancisi gibi sancim var umarım bebişim sancı yapıyordur
bide afedersin gaz sıkıntısı yaşıyorum

Kızlar benimde hayırlısıyla 16 sında transferim var insallah hepimiz emeklerimizin karşılıgını hayırlı saglıklı evlatlarla alırız . Şimdiden uykularım kaçıyor çok heyecanlıyım

X