2016 üçüz anneleri :)

Görümcen temizlesin yardımcı olsun gitmeden söylesene bi ucundan tutsun
Gorumcemin hakkini yemiyim gerçekten aramiz cok iyidir ama ev timarhane gibi çocuklar deli gibi bağırıyo kosusturuyo onlari öyle birakip hic bi şey yapamaz
Erkek kardesim geldi ona soylicem bi paspas yapsin süpürge açsın digerlerini kendim yapicam baska care yok
Kızlar dünden beri bende de sırt ve bel ağrıları başladı çok fena :s bide artık karnım çıkmaya başladı bugün beni görenler hamilemisin sen die sordu :)
Oy oyy oyyy ne sevinmishsindir şimdi sen öyle deyince:))

Gorumcemin hakkini yemiyim gerçekten aramiz cok iyidir ama ev timarhane gibi çocuklar deli gibi bağırıyo kosusturuyo onlari öyle birakip hic bi şey yapamaz
Erkek kardesim geldi ona soylicem bi paspas yapsin süpürge açsın digerlerini kendim yapicam baska care yok

Oy oyy oyyy ne sevinmishsindir şimdi sen öyle deyince:))
Sen dokunmasana kayınvalidene söyle anne yarın ayıp olmasın bi süpürge açalım bi temizleyelim de sende yapıomuş gibi davran yardım etsin. Sen söylemeden yapmaya nieti yok belliki :s
Ya bi yandan seviniom artık belli oluo die bi yandan da diom eyvaaah eyvaah şimdiden böle belli oluosa ilerde nasıl olcam acaba die düşünüom :))) insanoğlu çok nankör :) ilk kilo alamıom zayıfladım die üzülüosum şimdi de acaba çok mu kilo alcam çok mu yiyorum demeye başladım :)))

Sen dokunmasana kayınvalidene söyle anne yarın ayıp olmasın bi süpürge açalım bi temizleyelim de sende yapıomuş gibi davran yardım etsin. Sen söylemeden yapmaya nieti yok belliki :s
Ya bi yandan seviniom artık belli oluo die bi yandan da diom eyvaaah eyvaah şimdiden böle belli oluosa ilerde nasıl olcam acaba die düşünüom :))) insanoğlu çok nankör :) ilk kilo alamıom zayıfladım die üzülüosum şimdi de acaba çok mu kilo alcam çok mu yiyorum demeye başladım :)))
Yok ya şimdi soylesem bile temiz yapmaz biliyorum kalkip ustunden de gecemem
En iyisi kendim yapiyim görüyo yahu önünde iki buklum is yapıyorum sen yapma demiyo
Ah ahh iste insanoğlu böyle :)
Hem üç tane bebek olsun hem de karnim büyük olmasin,kilo almiyim diyoruz :))

Nerdesiniz kizlar ya bi leydi yaziyo bi ben :)
Sevgili kadınlar 28+4 Haftadayım, bebeklerim 1350 gr, 1158gr ve 957 gr. Geçen hafta akciğerlerin gelişimi için 4 tane iğne oldum. Ama henüz beklenen bir durum yok. İşten henüz ayrılmadım. Midem için lansor ve gaviscon double action şurup, ayrıca D vitamini, Demir ve Omega kullanıyorum. Bende havadisler böyle, her şey yolunda, iyi ki varsınız

Sevgili kadınlar 28+4 Haftadayım, bebeklerim 1350 gr, 1158gr ve 957 gr. Geçen hafta akciğerlerin gelişimi için 4 tane iğne oldum. Ama henüz beklenen bir durum yok. İşten henüz ayrılmadım. Midem için lansor ve gaviscon double action şurup, ayrıca D vitamini, Demir ve Omega kullanıyorum. Bende havadisler böyle, her şey yolunda, iyi ki varsınız
Gözün aydin canım
Kritik haftayı gecmishsin sen de.bebeklerin de maşallahi var tombik olucaklar belli:))

Maşallah bebişlerim kilosu süper:))ayrıca işe devam edebilmen de harika inşallah böyle devam edersin

kizlar iyi aksamlar ben bugun ilk defa kan hapimi ve demir hapimi ictim hemde cikartmadim masallah diyeyim duzelecek heralde artik
Denir ilacı ve vitaminler çok iyi geliyor bende kullanmaya başladığımdan beri yemek yemeğe başladım çok şükür. Arada bulantılarım oluyor ama eskis gibi değil :) iki gündür karnımda çıkmaya başladı. Çok şükür kurtuluyoruz sanırım mide bulantılarından :)

X