2016 üçüz anneleri :)

Kızlar cuma günü kontrolüm iyi geçti bebekler iyi çok şükür ama doktor boyları gramları hakkında hiç bilgi falan vermediya bide ben dekavit ve corasprini beraber içmiştim yan etki yaptı heralde çıkardım da rahatladım doktor vitamini kesti kullanma dedi siz kullanıyormu sunuz
Ben dekavit ve demir ilacı kullanıyorum. Ara ara bende de bulantılar oluyor. Belki ilaçtan kaynı değildir. Her defasında aynı şey mi oluyor ?

Kızlar cuma günü kontrolüm iyi geçti bebekler iyi çok şükür ama doktor boyları gramları hakkında hiç bilgi falan vermediya bide ben dekavit ve corasprini beraber içmiştim yan etki yaptı heralde çıkardım da rahatladım doktor vitamini kesti kullanma dedi siz kullanıyormu sunuz
Gözünaydın Yeşim.ben bir gün dekavit bir gün balık hapı kullanıyorum

Teşekkür ederim herkese
Kalbi durmuş bir anda kuzumun:KK43:kalp msaji yapmislar ve tekrar oksijene bağlamışlar
Simdilik durumu stabil bi gelisme yok maalesef:KK43:
Nolur kizlar akliniza gelirse bebegime Ayetul kursi okuyun lütfen
Ben Allaha inandim hic birini aldirmadim Allahim istedi yaşamasını sonuna kadarda yasatacak inşallah

Canımmmm...
Allah esirgesin minik kuzularını...
Onlar çok güçlü bebişler...
Allah'ın izniyle atlatacak canım...
Bol bol dua edicem...

İnşallah her şey yolundadır...
Ne kadar da güzel gidiyordu her şey ya..
Allah esirgesin kuzuları...
Annesine babasına bağışlasın inşallah...
Amin inşallah. Allahım korusun. Çok zor bir süreç Allah yardımcıları olsun inş :KK43: azerinden hala ses yok :KK43: inşallah herşey yolundadır. Bu süreçte bize azerinin çok desteği oldu Rabbim evladlarıyla sınamasın :KK43:

Amin inşallah. Allahım korusun. Çok zor bir süreç Allah yardımcıları olsun inş :KK43: azerinden hala ses yok :KK43: inşallah herşey yolundadır. Bu süreçte bize azerinin çok desteği oldu Rabbim evladlarıyla sınamasın :KK43:

Aminnnn canım amin....
Belki telefonla felan görüşen arkadaşlar vardır diye buraya yazıp haber alayım demiştim...
İnşallah güzel haberlerle yazar buraya

Aminnnn canım amin....
Belki telefonla felan görüşen arkadaşlar vardır diye buraya yazıp haber alayım demiştim...
İnşallah güzel haberlerle yazar buraya
Azerin diğer sayfaya yorum yapmış şuanda herhangi bir problem yokmuş çok şükür ama durumları hala stanilmiş. Dün bütün gece üzüntüden ağlamış :KK43: insanın elinden gerçekten hiç bişey gelmiyor. Yapabileceğimiz tek şey bol bol dua etmek. Hayırlısıyla inş bebişlerine kavuşur ve evlerine dönerler. :KK43:

Azerin diğer sayfaya yorum yapmış şuanda herhangi bir problem yokmuş çok şükür ama durumları hala stanilmiş. Dün bütün gece üzüntüden ağlamış :KK43: insanın elinden gerçekten hiç bişey gelmiyor. Yapabileceğimiz tek şey bol bol dua etmek. Hayırlısıyla inş bebişlerine kavuşur ve evlerine dönerler. :KK43:

Sen yazınca baktım canım... Buraya yazar diye buraya bakıyordum sürekli...
İnşallah inşallah..

Evet maalesef hiçbir şey yapamıyoruz bol bol dua etmekten başka elimizden bişey gelmiyor.inşallah bebişlerini kucaklayıp bütün bunların sıkıntısını unutur.

Slm kızlar oy oy neler olmuş bayagi olmuş girmeyeli ben önce azerinin doğurduğunu öğrenince cok şaşırdım sevindim. Sonra kuzucugu duyunca çok üzüldüm. İnşallah Sağlıklı sıhhatli dirler ya hic haber alan yok mu bende çok merak ettim

Gunaydin herkesee. 15.02.16 saat 17.20 de meleklermi normal dogumla dogurdum.:KK43: 1 saate yakin yasayabildiler meleklerim.ben perisan haldeyim.5 buck ay boyunca beni yalnz brakmayan sizlere allh razi olsn. Yerdemiyim goktemiym yasiyomyum bilmiyrm.hakknzi helall edin. Bizim yazimiz buyms allh kimsenin kucagni bos birkmsin.:KK43: :KK43: :KK43:

Berennsn canim simdi ne desek olmaz sana biliyorum canim basiniz sagolsun uzulme denmez uzul agla ama kendini birakma canim cok sukur sen iyisin Allah daha ne mucizeler ne evlatlar nasip eder bunlari dusun nolur Allah yardimciniz olsun sabirlar versin canim

X