2016 Mayıs, Haziran ayı dondurulmuş tedavisi başlayacaklar

C
Hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin bizlerde dua bekliyoruz inş... Bu arada belirti olarak ne vardı canım .....

Selam canım,

Sıfır belirti hiç birşey. Göğüs hassasiyeti bile olmadı ki hala yok :) teşekkür ederim darısı başına. Belirtiler psikolojik sanırım.

Âmin canım inşallah şimdiden stres sardı beni ne yapacagım bilmiyorum . Bide çok sinirliyim ilaçlardan olabilir diyorum Yada stresten herşey beni sinir eder oldu bu ara .

Kesin strestendir çok zor bir süreç ve tüm yükü bizim üstümüzde maalesef. Ne olursa olsun herşey olacağına varır diyerek kendini rahatlatnaya çalış.

Selam canım,

Sıfır belirti hiç birşey. Göğüs hassasiyeti bile olmadı ki hala yok :) teşekkür ederim darısı başına. Belirtiler psikolojik sanırım.
Benimde bugün transferin 5. günü ve hiç bir belirtim yok. ne kasık ağrısı ne göğüs hassasiyeti bilmiyorum.kendime moral vermeye çalışıyorum ama beklemek çok stresli hayırlısı bakalım ....

Benim de belirtim olmadı ve hala da yok ama gebeyim. İçin rahatlasın

Canım Rabbim hayırlısıyla pozitife görmeni nasip etsin inşallah belirti arayıp kendini strese sokma herkeste aynı belirtiler olmuyor

Benim de belirtim olmadı ve hala da yok ama gebeyim. İçin rahatlasın
Canım Rabbim hayırlısıyla pozitife görmeni nasip etsin inşallah belirti arayıp kendini strese sokma herkeste aynı belirtiler olmuyor
teşekkürler arkadaşlar beni rahatlattığınız için umarım bize de ve tüm isteyenlere buradan güzel haberleri vermek nasip olur.....

Günaydın kızlar nasılsınız nasıl gidiyor İnşallah iyisinizdir . Benim bugün ultrason kontrolüm var kan testi falan ona göre belli olacak transfer tarihim

Haber et mutlaka
Canım ultrason yapıldı rahim kalınlığım 10.4 çok iyi deki kan testleri sonucunu herhalde yarın söylerler ona göre progesterona başlıycam doktor görüp karar verecekler herhalde transfer tarihine . Burda durumu faksla bildiriyorlar . Neyapacagımı ilaçları nasıl kullanacağımı falan . Sana kaçıncı Günü'nde Transfer ettiler

Çok iyi rahim kalınlığı. Hangi şehir ki orası ve hangi hastane. İnternet sitesi yok mu kan sonuçlarını felan görebileceğin? Ben 10 mayısta regl oldum, transferim 27 mayısta yapıldı.

Çok iyi rahim kalınlığı. Hangi şehir ki orası ve hangi hastane. İnternet sitesi yok mu kan sonuçlarını felan görebileceğin? Ben 10 mayısta regl oldum, transferim 27 mayısta yapıldı.
Selam canım burası Fransa tedavi gördüğüm hastanede yaptırıyorum testleri ultrasonu . Burda sistem Fax la Çalışıyor . Gelişmeleri yapılacak Olanları fax la gönderiyorlar. Ben ayın 1 inde oldum rahim kalınlığı iyi dediler ama progesterona hala başlatmadılar sana ne zaman başlattılar herkes aynı degil biliyorum . Bugün Aradım dönecekler bakalım . Bu seferki doktorumdan hiç hoşlanmadım beni strese soktu ya iyi takip etmiyor hep ben arayıp detay istiyorum

Progesteron ve diğer tüm ilaçlara transferden sonra başlanıyor telaş etme.a 15 ile 20 gün arasında değişiyor transfer yapılacak gün. Senin de artık bu yakınlarda olur transferin bence.

Progesteron ve diğer tüm ilaçlara transferden sonra başlanıyor telaş etme.a 15 ile 20 gün arasında değişiyor transfer yapılacak gün. Senin de artık bu yakınlarda olur transferin bence.
Az önce görüştüm telefonla progesterona başlıyorum bugün pazartesi transferim olacak inşallah zaten anlamıştım bir sıkıntı oldugunu gönderdikleri Fax ta. Geçen sefer transferden bir kaç gün önce progesterona başlamıştım . Neyseki arayıp sordum yoksa yarın boşu boşuna ultrasona gidecektim sabahın köründe hemde provames e devam edecektim . Bazen uyanık olmak gerekiyor gerçekten

Fax işi sakatmış ya, hangi yüzyılda yaşıyoruz hayret. Her ülke de her doktorda farklı işte. Benim doktor transferden sonra başlatıyor dedim ama yanlış hatırladım benimki de transferden bir kaç gün önce progesterona başlattı. Ama bunları senşn değil hemşirenin sana söylemesi lazım. Sen sorunca söylemeleri ilginç ya, ya araştırmasaydın. Kaç tane alacaksın pazartesi?

Bundan önceki doktorum ayrılmış ordan dogum falan yaptı izinde şimdi . Bu yeni doktorum eşim ilk görüşmede beğenmemişti zaten . Ilini takip etmiyor resmen . Söyledim telefonda zaten ya ben aramasaydım sormasaydım ne olacaktı kaç gün daha kullanacaktım bu ilaçları ya tedavi iptal olsaydı ne olacaktı . Tabi diyecek laf bulamadılar . Neyseki benim dikkatimi çektide kurtardım . Pazartesi 1 tane 5. Gün blastosist transfer edilecek . Ilk transferimde 5. Gündü inşallah bu seferde tutunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…