2016 Mayıs, Haziran ayı dondurulmuş tedavisi başlayacaklar

Oooo harika gelmiş gerçekten, oldu bu iş desene. Ben de merak ettim 10. Gün değerini yaz mutlaka. Ben de dayanamazsam belki 9. Gün felan yaparım :)

Oooo harika gelmiş gerçekten, oldu bu iş desene. Ben de merak ettim 10. Gün değerini yaz mutlaka. Ben de dayanamazsam belki 9. Gün felan yaparım :)
yazarım canım sende yaz mutlaka inş herşey iyi olur. ben daha önce bir dış gebelik geçirmiştim aşılamayla .umut ederim ki bu sefer herşey yolunda olur.

slm kizlar benim tranferimn 2. gunu bugun 2.denemem ilkide tutmustu cok sukur ama erken dogumdan dolayi kaybettim yavrumu. ilkindeki gibi stresli deilim cok relaksim hayirlisi olsun hakkimizda

slm kizlar benim tranferimn 2. gunu bugun 2.denemem ilkide tutmustu cok sukur ama erken dogumdan dolayi kaybettim yavrumu. ilkindeki gibi stresli deilim cok relaksim hayirlisi olsun hakkimizda

Selam semelf hayırlı olsun bebeklerin. Test tarihlerimiz yakın muhtemelen. Benim de ilki hiö tutmadı bu 2. Tedavim. Senin gibi daha rahat hissediyorum bende. İnsan alışıyor demekki. Kaçıncı gün embriyosu seninki, kaç tane verdiker

tecrube edindik sanirim senin de hayirli olsun canim. haziran 7 sinde testim hakkimiz da hayirlisi olsun insallah.. tek embriyo benim

Benim de 8 i test günüm ama bir iki gün erken yapabilirim sanırım çok meraklanırsam, bilmiyorum :)

Geçmez artık bugünler,bizim gibi gün sayan var mı başka? Benim ne ilaçlardan ne de transferden ötürü zerre belirtim yok. Hatta çoğu zaman transfer olduğumu bile unutup hapata küpete hareket ediyorum. :)

Geçmez artık bugünler,bizim gibi gün sayan var mı başka? Benim ne ilaçlardan ne de transferden ötürü zerre belirtim yok. Hatta çoğu zaman transfer olduğumu bile unutup hapata küpete hareket ediyorum. :)
aynen yaaa bende oleyim unutuyom sonra bi an aklima gelio oksuyom karnimi oyyyss bebeegim diyom icimden.. sanirim fazla tecrube.. hadi hayirlisi bu relaks stressiz halimizin arkasi mutluluk olsun insallah Allahin izniyle

Üzüleceksek te en azından stressiz zamanlar geçiriyor olmamız yanımıza kar. Diğer türlü hem stres hem kaygı hem negatif, direk bunalım. İnsanoğlu işte herşeye alışıyor

Slm arkadaşlar bende iki üç gün sonra ilaçlara başlıycam adeti bekliyorum . Dondurulmuş 5.gün embriyosu transferi olacak inşallah 1 tane . Rabbim hayırlı sonuçlar almamızı nasip etsin inşallah .

Benim 2 tane oldu bu sefer. 4. gün embriyoları. İlk sefer tek koyulmuştu o tutmadı maalesef bu sefer çift denedik. Sizin kaç tane ve kaçıncı denemeniz
Benmde iknci denemem ilkinde iki transfer etmşlerdi tutmadı 3 tane dondurulmuşm vardı cumartesi 3 ünüde transfer ettiler 5. Gün embriyosu hepsi

Benmde iknci denemem ilkinde iki transfer etmşlerdi tutmadı 3 tane dondurulmuşm vardı cumartesi 3 ünüde transfer ettiler 5. Gün embriyosu hepsi

Ay maşallah 3 tane iyi cesaret valla :) İnşallah pozitifi görürüsün. Senine 8 haziran mı ben galiba dayanamayıp 6 sında yapıcam :9

Ay maşallah 3 tane iyi cesaret valla :) İnşallah pozitifi görürüsün. Senine 8 haziran mı ben galiba dayanamayıp 6 sında yapıcam :9
Valla korkuyorm biraz acıkcası ama hayırlısı olsunda inşallah 7 haziran 10. Gün dedi doktorm ama bende diyorm 5inde bi idrar testi yapym cogul gebelk oldugnda hcg hızlı yükseliyor ya bakalm

Öyleymiş evet ya ben de kesin idrar tahlili yaparım. Ya arkadaş her aşaması ayrı heyecan. Bu telaş bizi bitirecek :)

Günaydın Gentille,

Tedavin hayırlı olsun. İlk denemen mi olacak?
Iyi geceler
Çok teşekkür ederim . Benim tüplerim alındığı için tüp bebek yaptık . Ilk denememiz 2014 te oldu ve bir kızım var şimdi 14 aylık o da 5. Blastosist transferiydı
10 tane dondurulmuş 5.gün emriyomuz vardı . Kızım yedi aylıkken eşim tekrar deneyelim dedi onun degil ama benim YAŞ geçiyor ondan yani acelesi denedik olmadı . Şimdi tekrar deniyoruz . Inşallah bu sefer olur . Ilk seferki gibi heyecanlıyım ama yinede Kızımın Varlığı rahatlatıyor . Herne olursa olsun bu süreç biz kadınlar için çok sitresli . Rabbim sizede nasip etsin inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…