2015 Tüp Bebek Ücretleri!

Evet, mesela 450lik gonal f'in diyelim ki 200ü duruyo gidip onu kan alma odasına bırakıyolar. Aynı şekilde ben de tedavim bitince bıraktım kalanları. Kan alma odasındaki hemşirelere ilaç var mı diye sorarsan yardımcı oluyolar.
Anladım canım çok sağolasın, aklımda bulunsun..çok teşekkürler...

Arkadaşlar merhaba bize de tüp bebek önerdiler zaman kaybetmemek için göztepe medical park nur dokuzeylül önerildi fiyat bilgisi nedir nasıldır sizce yardımcı olursanız sevinirim.

slm arkadaşlar ankarada tüp bebk yaptırcam ama hiç bilmiyorum orayı ben kırıkkalede yaşıyorum çunku lütfen bilgisi olan varmı yardımcı olun arkadaşlar daha önce yaptırıp tutan memnun kalan arkadaşlar lütfen cevaplayın bir arkadaş koru hastanesini onermiş tanıdık falan var dedi ama hiç adını duymadım. çok tedirginim ....

antalya tüp bebek yaptıranlar var mı lütfenn yardım bende yaptırıacam da araştırıyorum doktor hastane fiyat vs.

slm arkadaşlar ankarada tüp bebk yaptırcam ama hiç bilmiyorum orayı ben kırıkkalede yaşıyorum çunku lütfen bilgisi olan varmı yardımcı olun arkadaşlar daha önce yaptırıp tutan memnun kalan arkadaşlar lütfen cevaplayın bir arkadaş koru hastanesini onermiş tanıdık falan var dedi ama hiç adını duymadım. çok tedirginim ....
Merhaba canim. Ben de Ankarada basladim tedavime. Medicana international-Ankara hastanesinde yaptiriyorum. Henuz igneleri kullanma asamasindayim ve bu hafta OPU islemim olacak hayirlisiyla...Ben genel anlamda sunu tavsiye edebilirim. Hangi merkezde baslarsan basla , basladiktan sonra cok fazla herseyi sorgulayip internette arastirip detaylarda bogularak kendini strese sokma...Doktorunun soylediklerini uygula ve gunluk hayatina devam etmeye bak....Aksi halde okudukca arastirdikca kafan karisiyor, bazen umutsuzluk cokuyor resmen ...Ben suan bu sekilde yapiyorum ve dua ediyorum sadece...Stres bu surecte en buyuk dusmanimiz, bunu sakin unutma olur mu?Henuz islemlerim bitmedigi icin sana kendi adima aldigim sonucu yazamiyorum ama ankarada tup bebek merkezleri ile ilgili forum basliklarina bakabilirsin...Benim Ankaradaki merkezlerle ilgili aklimda kalanlar Baskent Universite Hastanesi, Gazi Tip , Gata, Novaart, Genart..Bu basligin ilk sayfasında da fiyat listesinde Ankaradaki merkezlerin adlari var...Rabbim hepimizin hakkinda hayirlisini versin...

Canım mrb şuanda novaart tüp bebek merkezinde tedavi görüyorum.yumurta takiplerim bulunduğum şehirde yapıldı o asamaya kadar ilaclarim 1500 tlyi buldu.yumurta toplama islemi sırasında 5200 tl,dondurulmuş embriyo için 2000tl ödedik.bunun dışında alınan ilaçlar orda yaptırdığımız hepatit tahlilleride aşağı yukarı 650 tl.(yumurta toplama işleminden itibaren novaarttaydim)kesinlikle hic tereddütsüz tavsiye edebilirim.benim doktorum ahmet erdemdi, ikizi mehmet erdem de harika bir hoca.ameliyat ekibi hemşirelere kadar çok çok ilgili ve güleryüzlü ayin 17sinda inşallah hcg sonucunu almak için gidecez.

Ankara Medicana Agustos 2015 tüp bebek ucreti raporsuz 3900 TL + ilaclar ( 1500-2000 TL) imis.

Bu ay fiyatlar değişmiş ( sanırım doların artışı ile alakalı ) raporsuz 4500 + ilaçlar diye düzeltme yapayım. Bu arada bizde OPU sonrası hiç döllenme olmadığı için tranfer yapılamadı yani sonuç negatif ve 500 tl geri ödeme yapıldı. .Benzer bir durum yaşayanların bilgisi olsun...

ankara anatolia tup bebek 5.400tl tum islemler dondurmaya gidilirse 1100tl ve her embriyo basina +200.ilackar dahil degil

Arkadaşlar merhaba bize de tüp bebek önerdiler zaman kaybetmemek için göztepe medical park nur dokuzeylül önerildi fiyat bilgisi nedir nasıldır sizce yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşım bende nur hanımda yaptırdım,sonuç bekliyorum henüz. 5000tl ücret.ayrıca İlaçlar 1500 küsür tuttu. 1 yıl donurma ücretsiz.

kızlar slm bende tüp bebek arayışındaydım yazmıştım buraya cuma gunu ankaradaydım novarta , koru hastanesine gittim anatolıa yolum ters gitmedim en son hulusi beye gittim başkent hastanesinde. novart direkt tahlılllere baktı gel yapalım dedi
hulusi bey bize vitamin verdi 320 tl verdik o vitaminlere haftaya gel rahim kalınlığına bakalım dedi tahlıl yaptı falan ondan sonra yapcaz evraklarıda getir raporu çıkartalım dediler yani biz hiç bişey yapmıyoruz sadece çoooook bekliyoruz artık beklemekten bunaldık .ama tüp bebek merkezleri işi paraya dökmüşler ama hulusi bey kesinlikle işini ii yapmaya çalıuşıyor ve her iki doktorda %50 şans dediler yani ilkinde tutma ihtimali düşük dediler. benim tüp bebek gelecek ay 20 si gibi başkente yapılacak tabii ümidim yok yani kendimi ve ailemi alıştırdım ilkinde ümitlenmeyin diye ve 2 tane embriyo koyacak olursa ikiz olsun dedi herkese hayırlısı kızlar bol şans dua edelim birbirimize

kızlar slm bende tüp bebek arayışındaydım yazmıştım buraya cuma gunu ankaradaydım novarta , koru hastanesine gittim anatolıa yolum ters gitmedim en son hulusi beye gittim başkent hastanesinde. novart direkt tahlılllere baktı gel yapalım dedi
hulusi bey bize vitamin verdi 320 tl verdik o vitaminlere haftaya gel rahim kalınlığına bakalım dedi tahlıl yaptı falan ondan sonra yapcaz evraklarıda getir raporu çıkartalım dediler yani biz hiç bişey yapmıyoruz sadece çoooook bekliyoruz artık beklemekten bunaldık .ama tüp bebek merkezleri işi paraya dökmüşler ama hulusi bey kesinlikle işini ii yapmaya çalıuşıyor ve her iki doktorda %50 şans dediler yani ilkinde tutma ihtimali düşük dediler. benim tüp bebek gelecek ay 20 si gibi başkente yapılacak tabii ümidim yok yani kendimi ve ailemi alıştırdım ilkinde ümitlenmeyin diye ve 2 tane embriyo koyacak olursa ikiz olsun dedi herkese hayırlısı kızlar bol şans dua edelim birbirimize
İnsallh hayırlısı olur hakkında rapor için ne gibi evraklar istedi acaba

Fiyat ne kdar dediler

canım raporsuz3500 tl raporlu 2500 tl ilaçlar tabiki raporla düşecek normalde 1500 civarı dedi
600 700 tl de ilaçlar olsa 700 tl civarıda embriyo dondurma canım 122 l muayeneye verdim 10 gunde bir de muayene parası verilecek.
istedikleri evraklarsa
1kımlık fotokopisi ,fotoğraf daha önce yaptırdığım aşılama raporu yani zor bişey yok getirin biz hemen çıkartırız dediler.

Canım sizde sorun ne ki bu kadar umitsizsin

sen ne aşamadasın canım nerdesin
Ben erzurumdayim bnde pko esimde sayı ve harekette sıkıntı var burda bi özelde bikez aşılama yapıldı ama tutmadi şimdi üniversite hastanesinde bi profa gidiyorm geleck ay adetinin 2. Günü gidecgm muhtemelen bi aşılama daha yapilcak esimde hep baskent hastanesine o doktora gidelim diyor ama iş den dolayı izin alıp gelemedik bnm daha önceki asilamamim raporu yok elimizde ama tüp yapilck olsa onu nasıl bulacgm . yada bu gttgm doktordan raporunu isteyecgm

QUOTE="flzkhan, post: 42604114, member: 575577"]kızlar slm bende tüp bebek arayışındaydım yazmıştım buraya cuma gunu ankaradaydım novarta , koru hastanesine gittim anatolıa yolum ters gitmedim en son hulusi beye gittim başkent hastanesinde. novart direkt tahlılllere baktı gel yapalım dedi
hulusi bey bize vitamin verdi 320 tl verdik o vitaminlere haftaya gel rahim kalınlığına bakalım dedi tahlıl yaptı falan ondan sonra yapcaz evraklarıda getir raporu çıkartalım dediler yani biz hiç bişey yapmıyoruz sadece çoooook bekliyoruz artık beklemekten bunaldık .ama tüp bebek merkezleri işi paraya dökmüşler ama hulusi bey kesinlikle işini ii yapmaya çalıuşıyor ve her iki doktorda %50 şans dediler yani ilkinde tutma ihtimali düşük dediler. benim tüp bebek gelecek ay 20 si gibi başkente yapılacak tabii ümidim yok yani kendimi ve ailemi alıştırdım ilkinde ümitlenmeyin diye ve 2 tane embriyo koyacak olursa ikiz olsun dedi herkese hayırlısı kızlar bol şans dua edelim birbirimize[/QUOTE]
M

X