2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Valla yurt disi daha ilgileniyormus bizimki yatiosun cihaza suyu guzel kilosunu dio yuzunu gosterio tamam bitti.
bende soriyim bir dahakine baksin biz sormasak bisi demiorlar arkadasim o kotu ya bende cahilim ilk gebeligim
Aynen benimde ilk gebeliğim dolayısıyla daha çok endişeleniyor insan.Evet haklısın maalesef türkiyede birkaç hastane dışında böyle ve doktorlar bir an önce bakayımda diğeri gelsin diye baştan savma bakıyorlar.İyilerde var tabi ama az.
Senin oluyormu ağrıların zaman zaman kasıkta? ben biraz yürüdüğümde ve ayakta kaldığımda kuvvetlide olmasa ağrı çekiyorum

1 haftadir vajinam agriyor asiri baski hissediyorum ki kizimin kafasi asagida ve dogum kanalina dayamisti 10 haziranda simdi ne oldu bilmem bazen makatim agriyor afedersin ama bunlar ayaktayken oluyor uzaninca gecio ve bugun regl olacakmisim gibi agrim oldu ama duzensiz.
bakalim 8 temmuzda randevumu sorucam doktora zaten gelisimi onde ya korkum sezeryan yapalim demesi

Aynı şikayetler bendede var.benimde diğer randevüm 8 temmuz :) artık doktor 2 haftada bir bakacak.Umarım herşey yolunda gider ve bebeklerimizi zamanında sağlıcakla kucağımıza alırız.

Aynı şikayetler bendede var.benimde diğer randevüm 8 temmuz :) artık doktor 2 haftada bir bakacak.Umarım herşey yolunda gider ve bebeklerimizi zamanında sağlıcakla kucağımıza alırız.

Insallah canim senin kac haftalik?
aa ne guzel tesaduf randevularimiz 8 temmuz hep :)
ben hususi gec gidiorum biraz daha buyusun bebis die :)
hem su ultrasonla sat arasindaki farki sorucam net bisi desin bize

Dogru soyluyorsun abla haklisin ben kesiyim cunku regl olucak gibi agrim oluyor ne olur ne olmaz dimi
Yani evet canım. Çünkü hurma yiyerek doğurdum diyenler de var. Ben bu yüzden doktoruma sormuştum. Ayağım kırıldığı dönemde kalsiyumu bol içerdiği için hurma yiyordum. Sonradan da tatlı ihtiyacımı giderince devam ettim. Barsaklara da iyi geliyor :)

Çok enteresan ilk defa duydum. Ben farkında olmadan tek sayı yemişim :)

Bagirsaklara iyi geldigini biliorum cok sukur kabizlik problemim kalmadi da ben dikkat ediyim genede cok tuketmiyim

Insallah canim senin kac haftalik?
aa ne guzel tesaduf randevularimiz 8 temmuz hep :)
ben hususi gec gidiorum biraz daha buyusun bebis die :)
hem su ultrasonla sat arasindaki farki sorucam net bisi desin bize
32+5 deyim.büyüsün tabi sağlıcakla kuzucuklar :) ama 32.haftadan sonra 15 günde bir gitmende fayda var çünkü doğum yklaşıyor artık.benim burdaki doktorda sat a göre tarih verdi ama sanırım benim yaklaşık aynı gidiyor

Haklisin canim 8 den sonra belki hafta d 1 yapabilir 35+ olucaz ozaman.
ultrasonda 38+ :)
belli degil durumum karmakarisik senin ayni demekki bisi dememis

Haklisin canim 8 den sonra belki hafta d 1 yapabilir 35+ olucaz ozaman.
ultrasonda 38+ :)
belli degil durumum karmakarisik senin ayni demekki bisi dememis
senin bebiş maşallah biraz önde gidiyor :) ama bende merak ettim senin tarihi hangisine göre verecek.Bu arada 38 i görürüm inşallah biliyosun serviks uzunluğu biraz kısalmış ya ondan korkuyorum

senin bebiş maşallah biraz önde gidiyor :) ama bende merak ettim senin tarihi hangisine göre verecek.Bu arada 38 i görürüm inşallah biliyosun serviks uzunluğu biraz kısalmış ya ondan korkuyorum

Insallah canim ya bol bol dinlen cok ayakta durma allah korursun erken dogum olmasin sonra.
bende cok merak ediorum bakalim hayirlisi hakkimizda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…