2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Allah tüm anneleri ve bebekleri korusun.Tabi eskiden riskti şimdi tıp bulmuş herşeyin çözümünü.her zaman dediğim gibi hayırlısı neyse öyle bir doğum şekli olsun.benim oğlumun son kilosunu bilmiyorum.en son türkiyede ki doktoruma gittiğimde yani 1,5 ay önce söylemişti.burdaki ilk muayenede sormayı unuttum.diğer kontrollerimdede ultrasona girmediğim için söylemedi.ama en son kiloya kadar haftasıyla uyumluydu.

amin canım benim hakkımzda neyse hayırlısı o olsun.
peki bebegin suyunu felan nasıl anlıorlar ultrason yoksa?

bunların hepsinden bende cok yiyorum ama niye bebegim kilo almadı bnde anlamadım bugün 35.haftaya girdik 2.100gr kendimde 12 kilo aldım
Genetikte olabilir cnm.bende normalde zayıftım baya ama 19 kilo aldım belki o yüzden bebekte topludur

Genetikte olabilir cnm.bende normalde zayıftım baya ama 19 kilo aldım belki o yüzden bebekte topludur

canım uzun zamandır yazmıorsun nasılsın ?
bebiş nasıl? bu arada sende sezeryan olucaktın dimi Günü ne zaman?
Soruyorum Tablo Hazırlıycam çünkü ilk dogum yapan annei yazıcam sonra peşine Gelenleri :)
şuanlık yorgun_86 nın 20 temmuzdu o ilk olacak sanırım :)

amin canım benim hakkımzda neyse hayırlısı o olsun.
peki bebegin suyunu felan nasıl anlıorlar ultrason yoksa?
zaten b urdaki ilk kontrolümde ultrasonda baktı herşeyine.ben kiloyu sormayı unuttum yaklaşık 3 hafta oluyor.diğer haftalarda ebe ilk önce ölçümler yapıyor nst ye girdim her gidişimde idrar kan tahlili yapıldı herşey temiz çıktı.bir tek serviks biraz kısalmıştı onada vajinal ultrasonla bakmıştı zaten.yani bütün bu ölçümlerden anlıyorlardır bebeğin sıkıntıda olup olmadığını sadece ultrason olmadı 2 hafta üst üste.

Enimde oyle karnimin alt tarafi resmen harita oldu birde koyu kirmizi o kadar bebe yagi surdum banamisin demedi
Canım çatlayacaksan çatlıyorsun. Ne yaparsan yap. Bnm çatlaklar morardı cayır cayır yanıyor resmen. Ne annmde var çatlak ne ablamda :)

anladım canım yani sık degil ama belli araklıklarla gene de giriyorsun ultrasona.
baya detaylı oluo ozaman muayneler bizde tek ultrason ne bazen nst.
sen istemedigin surece idrar kan yok.
istiyorsun ögle bakılıo yani

Canım çatlayacaksan çatlıyorsun. Ne yaparsan yap. Bnm çatlaklar morardı cayır cayır yanıyor resmen. Ne annmde var çatlak ne ablamda :)
bende 1 gecede çatladım benimkiler pembe
beyaz tenime hiç gitmiyor ve derinler.
benim başta harıl harıl kaşındı sonra bir baktım ki çatlamışım.

İyiym canm çk şükür bir kaç gündür giremedm şmd bildirimlere geri dönüyordum.yk benm normal doğum gözüküyo çatım müsaitmiş şimdilik sorun yk ama bende hala ne ağrı ne sancı var hiç biyerm ağrımıyo öyle çkta ağırlaşmadım normal mü acaba.geç mi gelcek benm sıpa yoksa biraz onun tedirginliği var.açılma olması içn neler yapmalıyım ki

yanlış hatırladım ozaman canım benim :)
normalse çok güzel gelir annesi merak etme
tedirgin olma bebiş strese girmesin kuzumç
valla yürüyüş ve yer silme die biliorum ama başka varsa arkadaşlar yazar zaten

Canım yürüyüş plates topuyla egzersiz. Bnm ebe birde doğum çayı veriyor ama içinde var blmyrm

Ben üzülmeyim die öyle diyor kendi shrekliği göze alıyor
Bnde yawru shrek sağolsun diyorum

hahahah
eşler morallerimizi düzeltmek için şebeklik yapıyorlar biliorum benimkide öğle .
ben diorum göbegimdeki çatlaga bak.
Gelmiş bak benim bacak aramda da var bak kolumdada var ben napıyım dio
diorum seninkiler beyaz ama ilk başta bendede pembeydi sonra beyazladı seninde beyazlıycak dio
allahım ufak cocuklar gibiyiz ama seviorum eşimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…