2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Evet 6.haftamdan beri hep oldu o kadar kötü bişey ki anlatamam hele ilk zamanlar gittiğimiz cafelerde falan çıkardim hep utandim sahilde falan da çok çıkardım herkes bana bakardi yol kenarlarina az kusturmadi oğlum beni :KK43: bir tek 6. Ve 7.ay süper geçti işte 8 de tekrar başladı. Kimsenin evine yemeğe gitmek istemiyorum sırf bu yüzden rezil olmamak için. Doktorum normal diyo metpamid iç diyo ama o da fayda etmiyor ki
Anladım canım çok geçmiş olsun.Tuzlu ve hafif şeyler ye gerçi biliyorsundur bunları.Allah kolaylık versin.

canım kaptırdım kendimi cam silmek derken ögle camı komple degil erişebildigim yere kadar kızarma yapmıştım yag lekeleri sıçramış hep haklısın şimdi oturdum.
inşallah bişi olmaz ne biliyim bir anda atar yaptım kendi kendime
Anlıyorum seni temizlik konusunda ama ben seni ve bebeği düşündüğüm için söylüyorum.Ev işlerini yapsan bile yavaş yavaş yap ama bence cam silme işine hiç girişme tehlikeli canım.

Valla aynı beni tarif ettin :) bide benim evim demir çelik fabrikasına yakın oyle bir toz oluyor ki anlatamam günde 2 kez toz aldığımı bilirim ama şimdi yapamıyorum tabi. Benim de kendi ailem yanimda değil eşimin ailesinden de yardim almak istemiyorum kendi işimi kendim yapmak istiyorum. Bide görümcemin yaptığı temizliği hiç beğenmiyorum öyle olacağına hiç olmasin daha iyi ben yapiyorum yavaş yavaş. 2 gün önce kanamam oldu ya eşim o olayi unutsun bak bende yaparim temizliğimi o ne kadar ben yaparim dese de bi erkekle kadının temizliği aynı olmuyor.
aynen canım :)
birde yardıma gelen yok bana temizlige biliorsun kv kuşadasında tatilde.
bayramda yada bayram sonrası gelicekmiş.
gelsede istemiorum temizligini allaha şükür düşmedim rabbimde düşürmesin ben ufak ufak yaparım
şu huyum pistir benim temizlige giriştimmi evi 1 günde tüm odaları temizlerim hamilelik öncesi sabah bir kalkardım 8 de akşama kadar afederim G..ötüm koltuk yüzü görmezdi sürekli temizlik :)
sonra 3 gün sonra bir daha kıyı köşe hastalık gibi bişi.
sonra bıraktım ilk aylar zorunlu ama nasıl koyuyordu bana anlatamam tozu görüp agladıgım oluyordu sonra pisleştim :)
ama bundan sonra yavaşlamam lazım bugün mutfagı yarın yatak odası sonrak kızımın odası sonra oturma odası derken parça parça yapmam lazım

Valla aynı beni tarif ettin :) bide benim evim demir çelik fabrikasına yakın oyle bir toz oluyor ki anlatamam günde 2 kez toz aldığımı bilirim ama şimdi yapamıyorum tabi. Benim de kendi ailem yanimda değil eşimin ailesinden de yardim almak istemiyorum kendi işimi kendim yapmak istiyorum. Bide görümcemin yaptığı temizliği hiç beğenmiyorum öyle olacağına hiç olmasin daha iyi ben yapiyorum yavaş yavaş. 2 gün önce kanamam oldu ya eşim o olayi unutsun bak bende yaparim temizliğimi o ne kadar ben yaparim dese de bi erkekle kadının temizliği aynı olmuyor.

senin kanama olayın oldu sen tehlikeye atma canım bakma ben iyiyim die giriştim ama tansiyonum fena düştü bir baş dönmesi oldu hemen kestim oturdum.
kendimi yapayanlız hissettigim için ben yaparım ya kimseye ihtiyacım yok benim die birden kaptırdım kendimi işe :/

Anlıyorum seni temizlik konusunda ama ben seni ve bebeği düşündüğüm için söylüyorum.Ev işlerini yapsan bile yavaş yavaş yap ama bence cam silme işine hiç girişme tehlikeli canım.
Sağol birtanem allah razı olsun Ay okadar mutlu oldum ki beni düşünen eşimden başka birileride varmış demekki Aşırı duygulandım gözlerim doldu :KK42:

Sıkma canını kendi ayaklarinn üstünde durmak daha iyi
senin kanama olayın oldu sen tehlikeye atma canım bakma ben iyiyim die giriştim ama tansiyonum fena düştü bir baş dönmesi oldu hemen kestim oturdum.
kendimi yapayanlız hissettigim için ben yaparım ya kimseye ihtiyacım yok benim die birden kaptırdım kendimi işe :/[ /QUOTE]

Canım benim,Tabiki düşüneceğim insanız biz ve anneyiz.Düşünmek için illa kan bağı olması gerekmiyor :KK36:
çok hoşuma gitti toparlanmam uzun surdu valla çünkü bu dunyada beni eşimden başka kimse düşünmüyor hissine kapılıyorum belkide ailem yanımda değil diye..
2 sene olucak görüşmüyoruz allaha havale ettim bn yaradan görüyor herşeyi..

çok hoşuma gitti toparlanmam uzun surdu valla çünkü bu dunyada beni eşimden başka kimse düşünmüyor hissine kapılıyorum belkide ailem yanımda değil diye..
2 sene olucak görüşmüyoruz allaha havale ettim bn yaradan görüyor herşeyi..
Canım ya üzüldüm şimdi .Anlıyorum seni insanın en yakınları böyle yapınca diğer insanlardanda korkar oluyor insan.Umarım ailen her ne yaptıysa büyük bir pişmanlık duyar ve senden af dilerler.Dediğin gibi Allah büyük merak etme ve üzme kendini bebişi düşün canım.

Canım ya üzüldüm şimdi .Anlıyorum seni insanın en yakınları böyle yapınca diğer insanlardanda korkar oluyor insan.Umarım ailen her ne yaptıysa büyük bir pişmanlık duyar ve senden af dilerler.Dediğin gibi Allah büyük merak etme ve üzme kendini bebişi düşün canım.
sende üzülme ama vicdan azabı duyarım bak.
aynen ögle kimseye güvenim kalmadı hayat bana daha 18 yaşımda iken ailedem yediğim kazıkla kimseye güvenemiycemi anladım..
eşime çok güveniyorum evlenirken de dedim sana güvenim sonsuz sakın beni yarı yolda bırakma oda bana asla demişti
ben sana annelik babalık abilik kocalık arkadaşlık yapıcam demişti.
çok şükür hiçbir hatasını ve yanlışını görmedim allahıma bin şükür.
Eşimden yana şanslıyım ben ögle diorum

sende üzülme ama vicdan azabı duyarım bak.
aynen ögle kimseye güvenim kalmadı hayat bana daha 18 yaşımda iken ailedem yediğim kazıkla kimseye güvenemiycemi anladım..
eşime çok güveniyorum evlenirken de dedim sana güvenim sonsuz sakın beni yarı yolda bırakma oda bana asla demişti
ben sana annelik babalık abilik kocalık arkadaşlık yapıcam demişti.
çok şükür hiçbir hatasını ve yanlışını görmedim allahıma bin şükür.
Eşimden yana şanslıyım ben ögle diorum
Maşallah canım bir ömür hep böyle olun inşallah.Güvenmeme konusunu anlıyorum ama herkes aynı değil canım bu hayatta iyilerde var.Allah hepimizin karşısına iyi insanlar çıkarsın inşallah özelliklede çocuklarımızın.

Maşallah canım bir ömür hep böyle olun inşallah.Güvenmeme konusunu anlıyorum ama herkes aynı değil canım bu hayatta iyilerde var.Allah hepimizin karşısına iyi insanlar çıkarsın inşallah özelliklede çocuklarımızın.

Amin canim benim insallah :)
evet tabikide de ozellikle en yakinin guvenmen gereken insan senin bir nevi kabusun oluyorsa iste sikinti orda.
Ben hayatimi esime cocuguma kizima adiyacagim ve ogle yapiyorum.
hayat mucizelerle dolu ve yasamaya deger her ne olur sa olsun..
Onca olumsuz olaylara ragmen hala pozitif bakabiliyorum bir tek onu kaybetmedim icimde :)

X