2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Çoook sıcak esen rüzgar da sıcak terleyince başım çok ağrıyor duşa giriyorum bende sürekli. Saçlarım çok uzun bi o sıkıntı oluyor. Bazen kesip atasım geliyor bu saçları. Çok bunaldim ben yaa

l

benim saçımda uzun aynı sorun bende de var. Kesmekte istemiyorum. Birde bisey sorucam sie bende son haftalarda istahsızlık oluştu tabi zorla da olsa yiyorum kızım için. sizlede öyle oluyormu merak ettim ??

Kızlarr yaaaaa dun doktoraa gittim bebek doğum pozisyonunu almış dedi doktor 36 haftalık daha erken degil mi bir de kilosu 2,900 önerileriniz var mı

Canım biz de 36+3te 2800gr dık bende hemen telaşlandım, boyu 50 cm ama kilosu neden bi kaç gün geride görünüyor diye doktorum çok kızdı büyük bebek değil, normal doğumla sağlıkla doğabilecek bebekler tercihimiz dedi.. Hemde kilolu bebekler genelde annesi gebelik vitamini desteği alan hamilelerdir diye bi genelleme de yaptı yani eğer gebelik vitamini yada Omega 3 desteği almadıysan gayet normal kilosu bebeğinin için rahat olsun :))

l

benim saçımda uzun aynı sorun bende de var. Kesmekte istemiyorum. Birde bisey sorucam sie bende son haftalarda istahsızlık oluştu tabi zorla da olsa yiyorum kızım için. sizlede öyle oluyormu merak ettim ??
Yok canım aksine çok acıkıyorum sürekli yemek yemek istiyorum ama kusmaktan yiyemiyorum ağzımın tadı kaçıyor aç olmama rağmen yine kusarım diye yemek istemiyorum ama bebeğim için kendimi zorlayip yiyorum

kızlar yazamıorum size bir anda bayram temizligine giriştim :=)
mutfaga girdim camı sildim fırınlı aygazı tezgahı bulaşık makinası buz dolabi iç dış derken terledım baya oturdum birazdan devam edicem cok batıktı yapamamıştım bişi şimdi bir terleyip toplamak ve yerleri silmek kaldı ama yoruldum

l

var canım ben sabah 11 de yedim hala canım bişi istemio normalmiş bu durum ama

Çatı muayenesi bebeği rahatsız etmemek için, herhangi bir gereklilik yoksa 37-38. Haftalarda yapılıyor canım :))
Benim minnos hep asagidaydi ve gecen gun kontrollere gittigimde iyice asagi indigini soylemisti doktorum ayin 20sinde tekrar kintrolum var ve 34+1 oluyoruz o gun.
Benim cati muayenem var kamerayla bakip sezeryan gununu soyleyecekler rahimin nekadar asagida oldugunu soylemek icin cok acirmi birde kanama yaparmi

kuzum aşagıda oldugunu hissettinmi?
benim kızımın hareketlerini kasıgımda hissediyorum oturdugumda vajinamın üst kısmında gibi hareket edio :)

Kolay gelsin canım dikkat et yinede fazla yorma kendini benimde yapasim var ama esim nerde ne var biliyorum pazar günü ben temizlerim hele bi göreyim temizliğini çok kizarim dedi bende kendime tatil verdim :)

Kolay gelsin canım dikkat et yinede fazla yorma kendini benimde yapasim var ama esim nerde ne var biliyorum pazar günü ben temizlerim hele bi göreyim temizliğini çok kizarim dedi bende kendime tatil verdim :)

iyi yapmışsın benimde eşim yapar da işten yorgun gelio zaten perti çıkıo kuzumun agır işi var birde gelip evi toplamasın zaten topluo elektrik süüpürgesi hep onda vilada yapıo tuvalet temizlio cam silio daha ne yapsın

geçmiş olsun canım.kusma hamileliğin başından berimi vardı? eğer yeni başladıysa doktoruna sordunmu normalmiymiş;?

valla anlayamıyorum canım her gün bebişler erken gelmesin diye endişe içindeyiz.buna rağmen senin bu haftalarda bu kadar iş yapmanı anlayamıyorum.tamam ev toparlaması falan normalde cam silmek dolap fırın ve bunları aynı gün yapmak çok sakıncalı.Ağır ev işi yapmak yada kendini çok yormakta erken doğuma sebep olabiliyor Allah korusun.Lütfen dikkat edelim bence şunun şurasında 1-2 hafta daha bebeğin içerde durması gerekiyor onun sağlığı için.Ev işleri cam falan çok önemli değil yapılır dikkat et kendine.

Evet 6.haftamdan beri hep oldu o kadar kötü bişey ki anlatamam hele ilk zamanlar gittiğimiz cafelerde falan çıkardim hep utandim sahilde falan da çok çıkardım herkes bana bakardi yol kenarlarina az kusturmadi oğlum beni bir tek 6. Ve 7.ay süper geçti işte 8 de tekrar başladı. Kimsenin evine yemeğe gitmek istemiyorum sırf bu yüzden rezil olmamak için. Doktorum normal diyo metpamid iç diyo ama o da fayda etmiyor ki
geçmiş olsun canım.kusma hamileliğin başından berimi vardı? eğer yeni başladıysa doktoruna sordunmu normalmiymiş;?

Evet canım Allaha Şükür eşlerimiz yönünden çok şanslıyız

aynen canım :)
birde yardıma gelen yok bana temizlige biliorsun kv kuşadasında tatilde.
bayramda yada bayram sonrası gelicekmiş.
gelsede istemiorum temizligini allaha şükür düşmedim rabbimde düşürmesin ben ufak ufak yaparım
şu huyum pistir benim temizlige giriştimmi evi 1 günde tüm odaları temizlerim hamilelik öncesi sabah bir kalkardım 8 de akşama kadar afederim G..ötüm koltuk yüzü görmezdi sürekli temizlik :)
sonra 3 gün sonra bir daha kıyı köşe hastalık gibi bişi.
sonra bıraktım ilk aylar zorunlu ama nasıl koyuyordu bana anlatamam tozu görüp agladıgım oluyordu sonra pisleştim :)
ama bundan sonra yavaşlamam lazım bugün mutfagı yarın yatak odası sonrak kızımın odası sonra oturma odası derken parça parça yapmam lazım

canım kaptırdım kendimi cam silmek derken ögle camı komple degil erişebildigim yere kadar kızarma yapmıştım yag lekeleri sıçramış hep haklısın şimdi oturdum.
inşallah bişi olmaz ne biliyim bir anda atar yaptım kendi kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…