2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Günaydın Şekerler nasılsınız?
Biz anca kalkı gece sık wc ve şu vajina agrısından dolayı uyuyamadım gene var ama napıcaksın..
Daha yeni kahvaltı ettim ve geçtim pc karşısına ve koca gün pcde geçitriyorum benim için gün şimdi başladı :)

ay canım ya türkiyede var ama gidemiyorum çekiniyorum önümü göremiyorum en son aynayla temizledim ne yapıcaz bilmiyorum ya
Canım hiç çekinme bende ilk gitttimde çekşinmiştim ama türkiyedeyken yıllardır ağda yaptırıyordum.çok rahat sonra alışıyosun.Ne yazıkki burda bulamadım henüz ve kendimde beceremediğim için çok zorlanıyorum

ben ağda yaptıramıyorum vajinamın üstü aşırı hassas ne zaman yaptırsam kanıo 13 yaşından itibaren başlamıştım ve 18ime kadar yaptırdım hep kuaförde her alımda kanıordu bıraktım hamile kalınca çok hassaslaştı sonra jiletle aldım jilet berbahat etti kalın çıkmaya başlardı gecenlerde aldırdım gene kanadı baya hatta kuaför korkmuştu ne kanı bu fena demişti durumu anlatınca rahatlamıştı kadın hamile olunca..
ve aldırdıktan sonra nedense kasılmalarım olmuştu aldırmadım şimdi jilete devam bazen eşim yardım edio napalım

Günaydın kizlar bende yeni uyananlardanim :) kendimi çok halsiz ve bitkin hissediyorum
ooohhh siz yeni uyanınn bizde mesai bitmesine 1.30 saat kaldı diye sevinelimm :))))))))

benim tüyler o bölgede çok az olmadığı için jilet kullanamıyorum kullanırsam çok daha fena çıkacak biliyorum.Ağdanın çok faydası oldu tüyler daha geç ve daha ince çıkıyor.tabi senin durum farklı dayanılmaz derecedeyse eğer bu dönemde riskli yaptırman canım.bende artık yarım yamalak idare ediyorum ama dediğim gibi çok zor kendime ağğda yapmak.umarım ileriki zamanlarda bulabilirim burda bir yer.

ben dogumdan sonra gidicem canım şimdi riskli evet kasılıor çok fena kızım kas katı oldu çünkü korkuttu bizi.

Mrb kızlar bikaç gündür giremedm nete.idrar tahlili yaptırmıştım çk yoğun enfeksiyon çıkmş hastaneye gittim bugn idrar kültürü aldılar,doktor geçmeZse böbreklere sıçrayabilir dedi çk morralim bozuldu inşş geçer.cumartesi kontrol var doktor sonuca göre antibiyotik tedavisine başlıcak

merhaba canım çok geçmiş olsun aman dikkat et kuzum ya inşallah geçer kötü düşünme hemen

çok geçmiş olsun canım.En kısa zamanda atlatırsın inşallah.öncesinde ne gibi şikayetin olmuştu? doktor kontrolünde mi anlaşıldı yoksa şikayetlerin üzerine mi gittin doktora canım?

Kızlar bu gün doktora gitmişdim bebeğim hala dönmemiş sezeryan olucam çok kötüyüm

Merhaba bende bugun doktora gittim benim rahmin baya bir asagidaymis o yuzden minnosda asagida 2 hafta sonra tekrar randevum var ve sezeryan gununu soyleyecekler suan 32+2 yim kac haftaya kadar kuvozde kaliyor bebekler sormayi unnuttum

Merhaba bende bugun doktora gittim benim rahmin baya bir asagidaymis o yuzden minnosda asagida 2 hafta sonra tekrar randevum var ve sezeryan gununu soyleyecekler suan 32+2 yim kac haftaya kadar kuvozde kaliyor bebekler sormayi unnuttum

36dan sonra almiyorlar die biliorum ama premature die gecio 36 oncesi.
Dikkat et genede kendine allah yardimcin olsun

Canım çok geçmiş olsun. Dikkat et doktorun ne derse harfiyen yap. Riske atma bişeyi

Saol canım benim inşallah bebeğim sağ salım kucağıma alırım sezeryanin sonrası çok kötü diye biliyorum

Bunyeyle alakali tatlim akrabalarimizdan 2 kisi sezeryan oldu biri cok cabuk ayaklandi digeri yatti.
yani vicudun dinc ise kalkarsin cabucak degilsede 1 2 gun yatarsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…