2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Amiinn. Cok sagolun. Askili mi kisa kollu mu alsam diye dusunuyordum. Fikirleriniz icin cok sagolun..

Arkadaslar birsey soracaktim.6.ayimiza bur ay var daha gerci ama nette okuyunca sorayim dedim size.bebege verilen yogurdu keci sutu yada mama dan hazirlamak gerekiyormus.inek sutunden degil.siz hangi sutu kullaniyorsunuz?
Ben bir defa keçi sütü ile yaptım çok sevdi. Sonra inek sutu ile yaptım onu sevdiremedim bi turlu,hep yüzünü eksitiyor inek sütünde. Daha tattiriyorum zaten az az.

Ben bir defa keçi sütü ile yaptım çok sevdi. Sonra inek sutu ile yaptım onu sevdiremedim bi turlu,hep yüzünü eksitiyor inek sütünde. Daha tattiriyorum zaten az az.
Sanirim bebeklerin sevip sevmemesiyle alakali.bende 6.ayi heyecanla bekliyorum:)

Canım merhaba,
Ben de Edirne'de yaşıyorum 1 ağustosta doğum yaptım. İlk 1 ay hep zıbın giydirdim çok sıcaktı çünkü... Bebeğinizi kendinizle kıyaslayın diyordu doktorlar. Biz birşey giymek istemezken onu katkat giydirmek tuhafıma giderdi ki giydirmedim de... Ama şoyle yarı yarıya kısa kollu ve uzun kollu aldım. Havalar soğuduğunda kısa kolluları uzun kollunun altına giydirdim :)
Sağlıkla gelsin bebişin inşallah tatlım.

Günaydın kızlar nasılsınız? Hamile olma ihtimali olan bir arkadaş vardı son durum ne acaba :)

Benim canım o pazar sabahi test yaptım 15.dakikada pembe çizgi belirdi yarın sabah test yapıcam hala regl olmadim yarın net çıkar varsa diye bekliyorum :)

canim fotosunu atsana testinin hamile gibisin gibi :)
Ikisi de 1 gun arayla yapıldı bakalım kısmet yarın başka marka test ile denıycem eşim işten gelirken alacak oda hamilesin dio ama

Eklentiler

• 2016-01-24 07.29.13.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 58
  • 2016-01-23 05.50.18.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 65
Benim canım o pazar sabahi test yaptım 15.dakikada pembe çizgi belirdi yarın sabah test yapıcam hala regl olmadim yarın net çıkar varsa diye bekliyorum :)
Hadi hayırlısı canım :) Rabbim vermişse sorguya sual olmazmış
Allah hayırlısı neyse onu göstersin inşallah

Ekgıda için alışveriş yapıyorum araştırmaktan kafayı yicem yakında 5 gün sonra 6 aylığız

Amin canım çok haklısın ee öğle valla bende hala araştırıyorum farklı farklı şeyler yapma pesindeyim :)
Bebiş kesinlessin de aklım suan ona takıldı

canım bende antalya civarı sıcaklığı olan biyerde yaşıyorum ve ilk doğduğunda bile sadece askılı body ile gündüz evde durduğu oldu geceleride üzerine incecik penyeden kısa kollu şortlu tulum giydiriyodum bazen cok sıcaklarda sadece kısa kollu body ilede kalıyodu.çarpmasın diye yattığı odada klima açmadık salondan gelen serinlikle o şekilde tam yetiyodu ki benim kızım ağustos 20 de yani ayın sonunda doğdu.ama sen doğuya gideceksen gündüz sıcak olsada gece serin olabilir otaraflarda yaşayan arkadaslar varsa daha iyi yardımcı olurlar.bence askılı yerine kısa kollu atletler daha garanti olur

Bende istanbulda yaşıyorum . Hava çok sıcak ve nemliydi 3 ağustosta doğum yaptım. 2 tane uzun kollu 5 tane kısa kollu 5 tanede sıfır kollu almıştım . Sadece uzun kolluyu kullanamadım . Kısa kol ve yarım kolların hepsini kullandık. sıcaktan dolayı hep bu badyle durdu gece gündüz. üstüne sadece tulbent örtüyorduk o kadar sıcaktı yani. Ama ben senin için Uzun kollu ve yarım kollu almanı tavsiye ederim diğer arkadaşlarımında dediği gibi. Penye battanıye 4-5 tane almanı öneririm ben çok kullandım.

Cok sagolun. Daha cok yarim kol almam sanirim daha iyi olacak. Kizim 2 yasinda zaten. Ondan kalan cok falza battaniye kiyafet v.s. var. Battaniye ozlikle cok kullaniliyo. Istanbul da sicak ailem ist.da.1 ayimiz burda geciyor yazin genelde. Sagolun :)

Tesekkurler. Sagolun. Belirsizlik aslinda beni biraz sikti. Yardimlariniz icin tesekkur ederim.

Benim bebegim
tamda oyle oldu 4.aydan sonra bozuldu gece 2 saate bir uyaniyo ve 1 ay sonra dis cikarsi smdi hala duzene girmedi ne yapmam gerekiyo uyanmamasi icin 4 5 kez uyaniyo gece emerek uyuyo tekrar

Benim bebegim
tamda oyle oldu 4.aydan sonra bozuldu gece 2 saate bir uyaniyo ve 1 ay sonra dis cikarsi smdi hala duzene girmedi ne yapmam gerekiyo uyanmamasi icin 4 5 kez uyaniyo gece emerek uyuyo tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…