2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Canım bende calpolu falan şırıngayla veriyorum en azından çocuk ek gıdaya geçmeden kaşığa karşı antipati duymasın diye düşündüm
Benim ki duymaya başladı bile sanırım canım
Bizde şırınga denedik ama direk kusturuyor kendini. 15 dk da bi ölçek ilacı anca iciyoruz..
aynen kusturma benim kızçede de var. Gerçi şuan içtiği antibotik pütürlü o da balgamı atmak için kusturuyor olabilir.
Geçmiş olsun canım. Bi araştırayım mustelanınkini sağ ol canım
canım merhaba
Ya ben bu testlere hiç güvenmiyorum biliyo musun Kızımda da hiç vakit kaybetmeden direk gittim kan tahlili yaptırdım ve oyle oğrendim. Bi test vardı bole kesin sonuc veriodu gecen gün bir arkadaşım yaptı ordan biliyorum adını öğrenebilirim istersen. Hani sen çıkamıyosun eşin eve gelirken alır..
Hazır hissediyor musun kendini

Erken gebelik testi ise valla dilim yandı kızım da ama öğren bakalım neymiş :)

Benimde kızımda silik çıkmıştı ikinciyide sabah yaptım yine aynı silik çıkmıştı. Hayırlısı olsun istiyormuydun :)

Benimde kızımda silik çıkmıştı ikinciyide sabah yaptım yine aynı silik çıkmıştı. Hayırlısı olsun istiyormuydun :)

Kızım ufak diye pek istemedim açıkçası bişi olmaz tutmaz belki dedim eşimin geri cekilmeyisi her seferinde bu ay böyle olsun dedim çünkü Kızımda 12.ayda hamile kaldım hemen kalmam dedim ama sanırım kaldım :)

Benim kızım geceleri 2-3 defa emmeye kalkıyordu normalde. Rota virüs aşısından sonra bütün düzenimiz değişti ilkinde de çok huyuzlaşmıştı. Hep saatte bir iki saatte bir uyanıyor emmiyor her seferinde, ama çığlık atarak uyanıyor. iki gecedir de saatte bir ve yarım saatte bir ağlamaya başladı. uykusuz zombiye döndüm resmen. Sizce neden olabilir.

Aa korumuyormuyormusun suan :)
Kız ilişkiden sonra hep kalkıp tuvalete gidip oturup bekledim aksinda hamile kalmiyim diye ama demekki bacak kaldırmadanda kaliniyormus
hahaah evet guzelim ben kiZima bacak kaldirmadan hamiş kalmişdim korunuyorum ama cok isterim birde oglan olsaydi fena olmazdi hani :) onuda tadalim

hahaah evet guzelim ben kiZima bacak kaldirmadan hamiş kalmişdim korunuyorum ama cok isterim birde oglan olsaydi fena olmazdi hani :) onuda tadalim

Benimde içimden erkek geçiyor ama sağlıklı olsun da farketmez. :) ben hep bacak kaldirirdim demek böylede oluyormus valla normalde eylül 3 yaşında iken isterdim ama bakalım p.tesi tekrar edicem testi

Canim yazmistim daha oncesinde rotadan neler cekti yavrum degisti resmen.ikinciyi yaptirmadim o yuzden.eger yakin zamanda 2.dozu yaptirdiysan bu lanet olasi rotadandir.eger baska bir problem yada buyume ataginda degilse tabi.

Hayirlisi olsun canim ama bebegi sıkı giydirip bebek arabasina koyup kan testi yapmaya gidebilirsin cok ters bir yerde degilse hem icin rahat eder kesin sonucta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…