2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kizlar yazmistim yarim kaldi sanirim oglumla ugrasirken yarim gonderilmis yazim:))bebegi dis cikaran annelere sorum olacak.oglum uzun zamandir salya akitiyordu, kasinti vardi dislerinde ama bu hafta agrida basladi cok fena dis etleri agliyor agrisindan yavrum.baktigimda kizariklik ve beyazlik var sadece.dis cikarmasi yakinmi?

Kizlar benim kizim aksam 9dedim mi gece uykusuna gecerdi. 1Aydir bu duzen bozuldu ve 11de ancak uyuyor. Nasil eski duzenine dondurebilir cok yoruluyorum

Cikmaya yakindir annem oyle zamanlarda taze yesil soganin beyaz kismini kesip verirdi rahatlatir der sizin bebek kac aylik

Y
yakın canım kıZımda ögle idi cıkardı peşine 2 gün sonra ikinci dişi çıktı şimdi alttan 2 dişi var 177 günlüğüz 1 aydan fazla oldu cıkaralı

[QUOT="erfat23, post: 44535920, member: 663642"]Canim benim bebegimde 10 oldu mu uyurdu 2 gündür 12 den once uyumuyor[/QUOTE]

Dis huzursuzlugu mu acaba

Tamam canim benimki sadece bir oneriydi sen nasil istiyosan oyle yaparsin tabiki ama dedigim gibi kiloya cok takilip uzulme saglikli olmasi en onemlisi.oglusunu opuyorum:)
Biliyorum cnm teşekkür ederim bebiş çk sevdi ek sebze püresini yiyip yutuyo.takmamaya çalışıyorum ama bazen elimde olmuyo işte herkesin bebişi tosbik olunca takılıyorum bzn.bizde sizi öpüyoruz

Öyle yaptım zaten ilk yoğurt verdim sonra sebze doktorumun tavsiyesi ve tarifi üzerine verdim bu sebze çorbasını püre değil daha çorba gibi yapıyorum sıvı kıvamlı 6.ayda geçicem püreye 3 gün kuralını uyguluyorum zatn şimdi yeni sebzeye geçicem bugün arttırarak gidiyorum çok yedirmiyorum tam geçmedim ek gıdaya yavaş yavaş

Biliyorum cnm teşekkür ederim bebiş çk sevdi ek sebze püresini yiyip yutuyo.takmamaya çalışıyorum ama bazen elimde olmuyo işte herkesin bebişi tosbik olunca takılıyorum bzn.bizde sizi öpüyoruz
Siz bilirsiniz

Ama hazir mama vermeyin evde kendiniz yapin tamam organik ama raf omru uzun oldun diye koruyucular konuluyor siz yapip verin daha cok kucukler
sonuçta formül mamalarda hazır ama içine ne koyduklarını bilmiyoruz ki.doktorun tavsiyesiydi dediğim mama toz şeklinde ve katkı maddesi yok organik hipp marka

Cikmaya yakindir annem oyle zamanlarda taze yesil soganin beyaz kismini kesip verirdi rahatlatir der sizin bebek kac aylik
19 haftalik 4,5 aylik olacak nerdeysw canim.yesil sogani bende duymustum sin care onu denerim olmadi.cok saol.

Y

yakın canım kıZımda ögle idi cıkardı peşine 2 gün sonra ikinci dişi çıktı şimdi alttan 2 dişi var 177 günlüğüz 1 aydan fazla oldu cıkaralı
Cok saol canim bilgi icin.insallah hayirlisiyla cikarir biran once cok huzursiz yavrum.senin bebis gibi erken cikaracak galiba daha 4,5 aylik ama belkide daha zamani var morluk oluyormus.bizde kizariklik beyazlik var .senin kizinda morluk olmusmuydu?

Cok saol canim bilgi icin.insallah hayirlisiyla cikarir biran once cok huzursiz yavrum.senin bebis gibi erken cikaracak galiba daha 4,5 aylik ama belkide daha zamani var morluk oluyormus.bizde kizariklik beyazlik var .senin kizinda morluk olmusmuydu?
Kızarıklık vardı şekerim morluk yoktu

Maşallah baya kılo almış doktoru ne diyor gelisimi yle ilgili
Doktoru doğması gereken zamanındakilere yetiştiğini söylüyor,o yüzden prematüre diyemiyorum dedi. Çok şükür iyi toparladı. Canım

Arkadaslar geceleri kac defa bebeklerinize mama veriyorsunuz yada emziriyorsunuz ve kac ayliksiniz

Bir iki haftaya cikarir canim benmkibtam 5 aylikta cikardi ama son gunlerde hep aglayarak uyaniyordu cok huysuzdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…