2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Parmaklari dogdugunun üçüncü günü ben farkettim doktora götürdüm ilerde ortopedi ye gösterin bişey olmaz bence dedi amA sisligi yeni gördüm

Zaten aynı ayağın serçe parmağıyla yanındaki parmak birleşik o iki birleşik parmak ta üç tırnak var çok tesirginim var mi benzer durum ne yapmalıyım
geçmiş olsun canım inş bi sorun yoktur

Allah kolaylık versin canım biz yeri geliyo biriyle uğraşırken yoruluyoruz seni düşünemiyorum

Kızlarr slmm.kan ilacına başlayan varmı? Bn başladım 3 gün önce ama benim bebişe iyi gelmedi ishal oldu normalde kabız yaparmış bizimkini ishal yaptı çk tedirgin oldum bide kakasında nokta şeklinde kırmızılıklar oluyo ilk gördüğümde çok korktum hemen acile götürdüm ama bişeyi yok dediler sanırım kan ilacından oluyo çünkü ilacı verdikten sonra olmaya bşladı.aynı şeyi yaşayan varmı

Günaydın kızlar ya son bir aydır aşırı saç dökülmesi yaşıyorum başta takmiyordum doğum sonrası normal bir süreçtir diye fakat artık sinir bozucu olmaya başladı benim durumum da olanlar var mı varsa neler yapıyorsunuz bunu engellemenin ya da yavaslatmanin bir yolu var mı yoksa bir uzmana mi gorun meliyim?

merhaba hanımlar 14 agustosta dünyalar güzeli kızımı kucağıma aldım.. bu listeye benide ekler misiniz..

Eklerim tabi ama bir kaç soru sormam gerek.
Beklenen doğum tarihi ?
Gerceklesen doğum tarihi?
Cinsiyeti ?
Ve ismi?
Bunları söylersen eklerim hemen canım hayırlı olsun Allah anali babali buyutsun inşallah hayırlı evlat olsun

Kan ilacini 1 aydır içiyoruz yok çok şükür kakasi normal sabah akşam yapıo bazen sabah öğle akşam yapıo.
Sen genede takipte ol bebeğim

Kızlar herkeze Merhaba iyi sabahlar.
Bişi danisicam size
4 kasımda regl oldum bu arada yasmin ile korunuyordum 18 Kasım günü ağır grip geçirdim serumlar antibiyotikler düzeldim ama antibiyotige devam ettim bu süre zarfında yasmin devam ettim.
Antibiyotik alerji yapınca acile kaldırıldım doktor ne ilaç aldın dedi bende gösterdim ve yasminide doktor yasmin korumaz ama dedi.
Dedim niçin dedi antibiyotik ile kullanimda korumuyormus ki prospektuste yazisi varmış.
Bakmadan kullandım neyse ben 30 Kasım test yaptım silik te olsa ikinci çizgi çıktı 2 saat sonra regl oldum 4 gün sürdü.
Ama gel gelelim suan goguslerime dokunamiyorum bırakın dokunmayi sütyen takamiyorum mide bulantısı var günde 2 kez baş dönmesi oluyor ve uyku hali :/
Bebegim var 5 aylik. Kızımdada goguslerimde ağrı cekmistim.
Bana yardım edebilirmisiniz?
Siz gebeliginizi neyden suphelenip test yapmistiniz?

Ayni sorun bende de var hatta gecen hafta gittim dökülmesi azalsin diye kestirdim şimdi daha çok dokuluyor. Kafayi yemek uzedeyim. Emzirme doneminde olurmuş ama kel kalicam sanki o kadar dökülüyor .

Beklenen tarih 19 ağustostu bizim hanım 14 ağustosta doğdu cinsiyeti belirttiğim gibi kız adı Gökçe. Canım kızım ya Allah hepimizin bebeklerini korusun

Ayni sorun bende de var hatta gecen hafta gittim dökülmesi azalsin diye kestirdim şimdi daha çok dokuluyor. Kafayi yemek uzedeyim. Emzirme doneminde olurmuş ama kel kalicam sanki o kadar dökülüyor .
aynı problem bende de var. 2 tel saçım var zaten kel kalacağım diye korkuyorum

kan ilacı alımı zorunlumu? benim doktor henüz öyle birşeyde bahsetmedi

canım bendede yeni başladı ama çok aşırı değil.hormonlar tekrar değişti belki ondandır ama istersen bir doktora görün çok aşırı derecedeyse.

Bayanlar benim kızımın çok salyası akıyor. Diş için erken diye düşünüyorum çünkü oğlum 10 aylıkken çıkarmıştı. Sizde de var mı bu problem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…