2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Merhaba sordum ebeye bize yani annelere bisey yok minnoslar icin masaj kursu,oyun kursu vardi ve bir iki cesit daha aktivite
anladım canım.yada şöyle yapabilirsin nette jimnastik videoları izleyip evde fırsat buldukça yapabilirsin tabi planlı olmayınca pek istek olmuyor ama en azından deneyebilirsin.inşallah bir gün tekrar eski kilolarımıza döneriz:)

Reactions: qew
Evet ya bu hafta ve ay islerini bende cözemedim, benim oglum 12 haftalik, haftayi sayarsan 3 aylik oluyor ama 24 agustos dogumlu yani aslinda 24 kasimda 3 aylik olucak:
Sonucta seneye 24 agustos olunca yasina girecek (yani 52 haftalik olunca senesi doluyor) ama haftalara göre sayarsak daha öncesinde yasina girmis olur (12 x 4= 48)

Kizlar bebegim 24 agustos doğumlu soranlara kaç aylik diyosunuz bitirdigi ayını soluyosunuz ben bunu bi çözemedim

Ben o yüzden suan 2 bucuk aylik diyorum 3 ayina 1 haftasi var diyorum:)

Kızlar bebekleriniz ellerini bilinçli kullanmaya başladı mi çıngırağı kendi tutması GB vs benimki 90 günlük henüz yeni fark etti bence sürekli yumruk yapıp ağzına sokuyor

Kızlar bebekleriniz ellerini bilinçli kullanmaya başladı mi çıngırağı kendi tutması GB vs benimki 90 günlük henüz yeni fark etti bence sürekli yumruk yapıp ağzına sokuyor
Benimkide öyle elleri hep agzinda ellerinin farkina vardi tanimaya calisiyor bi kac ay sonrada ayaklarini tutacak cok tatli yaa;-)

Canim benim bebegimde 25 agustos dogumlu 25 kasimda 3 aylık olacak 3aylik diyecez 25 araliktada 3 bitip 4 e giriyoruz
Yanlosiniz var bence benim oglumda 18 agustosta dogdu bugun 90 gunluk yani 3 bitirdi 4ten gun aliyor sizinkide 4 aylik oliyor

K

Kasim 24 te siz 3 bitirip 4ten gun alicaksiniz yani 4.ayin icinde olacak

Benimkide yumruk yapiyor ama agza goturmuyor bizde 90 gunluguz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…