2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kuşum sende amissin sağ salim yazamadım kusura bakma gec oldu :)
Ne güzel biz mamaya bir başladık kesemiyoruz.
Demekki sutun yetiyor maşallah
önemli değil saol canım.evet şuan çok şükür bir sıkıntı yok yetiyor.aslında seninde sütün vardır ve sadece ilk başta süt gelmese bile sürekli emzirmek gerekiyor.bende öyle yaptım hatta benim oğlum hiç istemiyordu emmek ağlıyordu saolsun ebelerinde yardımıyla öğrendi:) sen yinede tekrar dene canım emzirmeyi bakarsın alışır sütünde artar inşallah.

Inşallah Birtanem emziriyorum ilk sonra aglayinca mama veriyorum napıyım kendimi öğle avutuyorum

Çok şükür bizde iyiyiz canım. Bende bol bol emziriyorum her agladigibda her uyandığında. Gecede ben uyandiriyorum 3 defa en azından. Çok şükür sarılığı sa geçti . Sütüm de yetersiz gibi tam emin değilim ama çok değil.çünkü Bebeğim sürekli emmek istiyo. İnşallah kilo aliyordur. Gerçi sağlıklı olsunda kilo da alır muhakkak diye düşünüyorum. Doktoru da şimdilik mama tavsiye etmedi. 1 aylık olunca duruma göre bakarız dedi.

Son düzenleme:
kızlarrr yaa ben hala emziğe alıştıramadım biraz emiyo midesi bulanıyo öğürüyo hemen kendi ağzında tutamıyo ben tutunca emiyo.si nasıl alıştırdınız
Benim kızım da öyle.
O kadar heveslendim aldım, emmiyor hanımefendi. Karnı tokken öğürüyor, açken ancak elimle tutacağım, onda da copur copur hava yutuyor.
Beceremedik biz de emzik işini.

Sürekli emzirmek mama hazırlamaktan daha zor değil. Bence mama daha zor. Hazırlaması, hijyeni muhafaza etmesi... Hepsi ayrı dert.
Biz de mama vermek zorunda kaldık ama yavaştan keseceğiz inşallah.
Emzirmek en temizi.
İnşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde emzirebiliriz uzun zaman.

Geçmiş olsun, siz de mi sarılık geçirdiniz.
Kaç günlüksünüz?
Biz 10 günlükken yattık iki gün. Şimdi 20 günlüğüz ama hala uzun süre uyuyunca içim titriyor korkuyorum.

elektrikli pompa siparişi verdim sagıp biberona koyup vericem başka carem yok[/QU
Kaç günlüksünüz?
Biz 10 günlükken yattık iki gün. Şimdi 20 günlüğüz ama hala uzun süre uyuyunca içim titriyor korkuyorum.

bızde yattık sarılıktan 1 gun suan gectı cok sukur 37 gunluk olduk bırde ben gunde 3 kere fılan sekerlı su verdım 2 3 cay kasıgı onunda faydası oldu galıba..

Kaç günlüksünüz?

Saolasin canım. Biz 4 5 Günlükken ortaya çıktı o zaman kuvoz deydi zaten. Doğru düzgün beslenemedi yavrum o yüzden sarılık oldu. 17.5 a kadar çıktı çok şükür bol bol emzirerek geçti. Bizde 21 günlük olduk

bızde yattık sarılıktan 1 gun suan gectı cok sukur 37 gunluk olduk bırde ben gunde 3 kere fılan sekerlı su verdım 2 3 cay kasıgı onunda faydası oldu galıba..

Gecmis olsun birtanem atlatmissiniz ya olsun dikkat et genede.
Ben su veriyorum kızıma doktor ilk baslarda verme dedi dedim ben veriyorum ve severek içiyor ozaman verebilirsin demekki ihtiyaci var dedi ve cok sukur sık sık idrar yapıo böbrekler calistigini belli edermiş

Göğüs kalkanı beni de kurtardı. Sağlıklı bi emzirme dönemi için öncesinde çok araştırmıştım. Doğumdan sonra hastanede başladım kullanmaya. Hastanede içi sütle dolunca çok mutlu oluyodum

Bugünde bekle olmazsa doktora git bnce. Aynı durumdaydık sennle bnmki azalmaya başladı. Yalnız annm bni uyardı. Normalden yoğun ve uzun olabilir bu regl korkma die.

Bugünde bekle olmazsa doktora git bnce. Aynı durumdaydık sennle bnmki azalmaya başladı. Yalnız annm bni uyardı. Normalden yoğun ve uzun olabilir bu regl korkma die.

Anladım canım bekliyim ozaman bende .
Sağol yazdıgin için kafam karmakarisikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…