2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Gunaydin kizlar :KK66:
hafif hafif gene oluyor sanci yalanci sanci sanirim bunlar duzensiz cunku erken mi basladik ne?
kizimla konusuyorum da bari temmuzun 15 ine kadar dayan annem diorum kimildanip. Duruo icerde insallah anliordur erken gelmeye kalkmaz ee sizler nasilsiniz nasil gidio
Ben de de oluyor ağrı ama ilk hamilelikte insan daha çok panik yapıyor .sen sanırım hamile kaldın üstüne adet görmüşsün bi arkadaşımın da öyleydi

Ben de de oluyor ağrı ama ilk hamilelikte insan daha çok panik yapıyor .sen sanırım hamile kaldın üstüne adet görmüşsün bi arkadaşımın da öyleydi

evet bilmiorsun baya panik oluyorsun
ögle bişi oldu sanırım çünkü 3 kasımdı regl ve az sürmüştü sanırım önemsemedim.
onun için ultrason 3 hafta önde gidio doktorda sahibeli kalmıştı çünkü erken döllenme felan sanırım demişti

Selam kızlar.Benimde sürekli kasıklarimda agri var.Doktora gittim bisey demedi.Saga sola donemiyorum cok agriyo.Karnim sürekli sertlesiyo.Bacaklarım cok agriyo ve ayaklarimda şiş.Boyle sikayetleri olan varmi

Selam kızlar.Benimde sürekli kasıklarimda agri var.Doktora gittim bisey demedi.Saga sola donemiyorum cok agriyo.Karnim sürekli sertlesiyo.Bacaklarım cok agriyo ve ayaklarimda şiş.Boyle sikayetleri olan varmi

nasıl bir agrı regl sancısı gibimi?
yoksa üşütmüş gibi mi ?
nst ye girdinmi peki

Canım aynı sayılırız. Bnde aynıyım doktor normal diyor. Bi sonraki randevudan sonra haftalık görüşelim dedi

Slm kizlar yenice ciktik.doktordan benim pitircik 2800 olmus cok hizli kilo almis dedi boyle giderse 4 olabilir dedi seker diyetine dikkat et .....dogum 26-27 temmuz dedi 2 hafta sonra tekrar goruscez kesinlescek doguk tarihi ole.sizce cok mu kilosu

Slm kizlar yenice ciktik.doktordan benim pitircik 2800 olmus cok hizli kilo almis dedi boyle giderse 4 olabilir dedi seker diyetine dikkat et .....dogum 26-27 temmuz dedi 2 hafta sonra tekrar goruscez kesinlescek doguk tarihi ole.sizce cok mu kilosu

Selam tatlim ultrasonda kac haftalik gozukuyordu ?
2 hafta onde ise kilosuda ultrasondaki haftaya uyumludur ki benim kizim ogle :)
ne guzel 1 ay var desene :KK66:
hadi bakalim

X