2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Selam kizlar su gelmesi nasil bisey oluyor bugun wc deyken dogruldugumda birden su akti oturduğumda gelmiyordu ama ayaga dogru doğruluğumda iki uc defa geldi boyle bisey mi acaba gelmesi
Allah yardımcın olsun ve bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Allah yardimcin olsun canim, bebegini saglikla kucagina almayi nasip etsin

ALLAH yardımcın olsun canım rabbim kolayca atlatmayı nasip etsin inşallah

Allah yardimcin olsun guzel haberlerle don ins:-*

Selam arkadaslar ben 38+4 haftalik hamileyim kasiklsrimda belimde az az agrilar oluyor dogum yaklasinca mi oluyor öyle?

kizlar dogumumu tebrik eden etmeyen edemeyen herkese Tesekkur ederim!
oglum bugun saat 12de dogdu!saat tam onda uykumdan pit diye bir sesle uyandim sanki su dolu bir balon patlamasi gibi!ruyamda bebegimi doguruyordum:) sonraxkendi kenime ne kadar hizli tekmeledi dedim ayaga kalktim!simsicak su suzuldu bacagimdan bir cay bardagi kadar lavaboya gittim panikledim ne yapicagimi bilemedim doktoru aradim mesgul telefonlar sonra dogum yapicagim hastanenin kadin dogum servisini aradim hemen gelmelisiniz zaten 4 cm acik var dediler!oysa banyo yapcaktim daha sonra evden ciktim arabaya binicem sancim cok gelmeye basladi komsuya rica ettim beni gorurmusun tamam dedi zaten arabayi calistirmistim,hastaneyle evimin arasi cok uzun degil evden ciktim 10 37 sabah tam 10 42de inanilmaz sanci geldi bagiriyorum ama nasil,sonra 10 45 en sonda 10 47.neyse hastaneye geldik arkadas arabayi parkedip gelcek bence hastaneye ikinci kata cikicam ama yuruyemedim otle bir sanci geldiki bagirmaktan baska ne gelir elden,neyseki gorevli geldi beni tekerlekli sandalyeye aldi 2.kata goturdu asansordeyken hafif gulumseyerek lutfen asansorde dogurma dedi:)
geldim dogum bolumune sanci geldi yine bagirmaktan konusamiyorum,sonra beni odaya aldilar ebe bakti 5 bucuk santim acilma sancilar beni olduruyor,hemsireye diyorum lutfen epidural vetin oluyorum,epidural yapar yapmaz dedim benim kakam geldi lavaboya gidicem,hayir kaka dedil bebek geliyor hemen uzan,uzandim bacaklarimi kenara koydum bebegini goruyorum ikin dedi!2.ikinmada Allaha sukur epidural etkisini gosterdi!yaplasik 4 defa ikindim bebegim geldi!epsi 45 dk icinde oldu.saat 12de 36+2 gunluk dogdu oglum 2771gr kl kilosu.Allahasukur bir problemi yok yanimda,bebek emzirme uzmaninin yardimiyla 3 defa emzirdim!en son emzirdigimde daha geldi sarimtirak sivi seklinde!simdi kucagimda uyuyor!dogum cok kisa surdu ama sancilar beni olduruyordu!

Allah hayirlisiyla kurtarsin cnm

vee mutlu son.allah anali babali buyutsun hayirli olsun cnm

Canim tekrar tebrikler, bayildim hikayene de darisi basimiza insallah

İnşallah sagsalim kucana alırsın cnm bebişini dualarım sizinle benimde az kaldı bende korkuyorum

Maşallah maşallah cnm rabbim analı babalı büyütsün inşallah sağlıklı sıhhatli çok güzel hikayen birde cesurca maşallah telaş yapmadan hastaneye yetismissin rabbim her işini böyle kolay etsin

İstanbul çookk sıcak ve ben artık hiç uyuyamıyorum sizler uyuyabiliyomusunuz?? gündüz gece devamlı terliyorum sanki nem yagıo havadan yapış yapış oluyorum . duş alıyorum rahatlatıyo biraz ama kısa sure sonra yıne aynı. benimde karnım sık sık kasılıyo taş gibi oluyo perşembe kontrol var bakalım doktor ne diycek.

Doğum yapan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum hayırlı evlat hayırlı kul olsunlar inşallah. güle güle büyütün inşallah

Allah kolaylık versin canım hayırlısıyla sağ sağlim kucağına alırsın bebişini inşallah

E evrimFL canım maşallah size çok güzel doğum hikayen Allah hepimize böyle güzel kolay doğumlar nasip etsin ,size de ailecek güzel mutlu uzun bir ömür nasip etsin inşallah

Ins.saglicakla kucagina alirsin

korkma cnm benm kuzenimde suni sancıyla doğurdu 41. haftada.inşş hayırlısıyla alırız kucağımıza bebişlerimizi bnd stres oluyorum bzn herkes doğurdu bnde tık yk diye ama napalık beklicez mecbur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…