2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Evet canım 1 kızım var 4 yaşında. İkinciye de 2 aydır niyetliyim.:)) Geçen ay ilk denememizdi tuttu ama düşük yaptım, bakalım bu ay ne olacak..

ne güzel Allah bağışlasın, benim de 1 kızım var, 2. ye niyetlenmek istiyoruz inşallah.

kürtaj mı oldun? 3 ay ara verirdin ama öyle olsa... kendin mi düşürdün ?

son adetin ne zaman oldu? ne aşamadasın?

inşallah herbirimiz güzel haberlerimizi paylaşırız en yakın zamanda..

Allah herkesin gönlüne göre versin. bu gece yeni bir seneye giriyoruz Allah gönül muratlarımızı versin her birimizin diye dua edelim birbirimize..

Eevet kendim düşürdüm canım, o yüzden ara vermeme gerek kalmadı. Bir dahaki adetime 7 gün var. Güzel dileklerine aynen katılıyorum tatlım..

canım sence devam edeyim mi testi yapmaya hiç umudum kalmadı çünkü:KK43: teşekkür ederim bu arada cevap verdiğin için:KK43:

Ovulasyon testleri dikkatli kullanılması gereken hassas testler. İlk idrarınla olmayacak. 3-4 saat tuttuğun ve sıvı tüketmediğin idrarınla olacak. Her gün aynı saatte aynı düzende yapacaksın gibi..

benim bir sorum olacak sperm yumurtaya ne kadar sürede ulaşıyor bilgisi olan varmı?

Sağlıklı br sperm için 5-10 dk.

Ovulasyon testleri dikkatli kullanılması gereken hassas testler. İlk idrarınla olmayacak. 3-4 saat tuttuğun ve sıvı tüketmediğin idrarınla olacak. Her gün aynı saatte aynı düzende yapacaksın gibi..

öyle yapmaya çalıstım her gün 15.30

Yanlış anlamadiysam 2 3 dakika yaziyor.

24 saatmiş telefondan girdiğim için alıntı yapamadım.

yok canım 2-3 dak. olan yumurtanın tüpe ulaşma süresi

24 saat olan da yumurtanın çatladıktan sonra canlı kalma süresi

yani hala ilişki anından sonra spermin ne kadar sürede yumurtaya ulaştığı konusunda bilgi sahibi olamadım bulursanız ve kaynağını link atarsanız sevinirim.

Eevet kendim düşürdüm canım, o yüzden ara vermeme gerek kalmadı. Bir dahaki adetime 7 gün var. Güzel dileklerine aynen katılıyorum tatlım..

çok heyecan verici az kalmış burda bayram havası olsun güzel haberinle inşallah

belirtilerini yaşıyor musun vücut ısından anlayabiliyorsun galiba yumurtlamadan sonra hala yüksek mi seyrediyor?

Ben araniza yeni katildim 18 yasandayim bir seye 3 aylik evliyim evliligim boyunca cocuk istiyoruz esimle ama malesef bi sonuc alamadik..sizce neler yapmam grrekir...

hım istisnai bir durum olmuş stres üzüntü veya mevsim değişiklikleri düzensizliğe sebep olmuş olabilir bu ay veya sonraki ay eski düzenine geri döner.. kaçıncı günden beri test yapıyorsun? bir de hangi testi kullanıyorsun? internetten okuduğum kadarıyla bazı testlerde silik çizgi çıktığı anda yapman gerekiyormuş daha koyulaşmasını beklerken kaçıranlar olmuştu

canım sence devam edeyim mi testi yapmaya hiç umudum kalmadı çünkü:KK43: teşekkür ederim bu arada cevap verdiğin için:KK43:

ben de testte kipkirmizi çizgi göremedim. o günlerde sadece hafif koyulasti sonra eski haline döndü. ben o zamanları bildiğim için kırmızı olmasını beklemedm. degerlendirdim. umarım sen de degerlendirmissindir canm

hım istisnai bir durum olmuş stres üzüntü veya mevsim değişiklikleri düzensizliğe sebep olmuş olabilir bu ay veya sonraki ay eski düzenine geri döner.. kaçıncı günden beri test yapıyorsun? bir de hangi testi kullanıyorsun? internetten okuduğum kadarıyla bazı testlerde silik çizgi çıktığı anda yapman gerekiyormuş daha koyulaşmasını beklerken kaçıranlar olmuştu

ben de testte kipkirmizi çizgi göremedim. o günlerde sadece hafif koyulasti sonra eski haline döndü. ben o zamanları bildiğim için kırmızı olmasını beklemedm. degerlendirdim. umarım sen de degerlendirmissindir canm
Degerlendirdik sanırım canım ama gecen aylarda da sonuc husran oldugu icin korkuyorum tabi hayirlisi ama

Cok uzun zamandır burayi takip ediyordum ama bugun de uye olmak kismet oldu:) burda okuyordum sevinclerin uzuntulerin paylasildigini ve hic tanimadigin insanlarla ayni duygulari yasadigini ama gerçekten böyle oldugunu paylasinca anladim:) cevap yazan yazmayan herkese sanki icim isindi:) Rabbim hepimizin yuzunu guldursun insallah hayirli ve mutlu geceler arkadaslar:)

çok heyecan verici az kalmış burda bayram havası olsun güzel haberinle inşallah

belirtilerini yaşıyor musun vücut ısından anlayabiliyorsun galiba yumurtlamadan sonra hala yüksek mi seyrediyor?

Yumurtlamaya 1-2 gün kala vücut ısım yükseliyor, sıcak basıyor, gece yattığımda çok sıkıntılı oluyorum, ateş basması gibi bişeyler oluyor, sonra da o şeffaf akıntı geliyor, evet anlıyorum canım.

Degerlendirdik sanırım canım ama gecen aylarda da sonuc husran oldugu icin korkuyorum tabi hayirlisi ama
kesinlikle hayırlısı olsun hepimiz için. Bakalm ne olacak bu ay. birbirimize dua edelim:21: :KK3:

Cok uzun zamandır burayi takip ediyordum ama bugun de uye olmak kismet oldu:) burda okuyordum sevinclerin uzuntulerin paylasildigini ve hic tanimadigin insanlarla ayni duygulari yasadigini ama gerçekten böyle oldugunu paylasinca anladim:) cevap yazan yazmayan herkese sanki icim isindi:) Rabbim hepimizin yuzunu guldursun insallah hayirli ve mutlu geceler arkadaslar:)

Amiiiiin. iyi geceler arkadaşım. .:KK16:

Yumurtlamaya 1-2 gün kala vücut ısım yükseliyor, sıcak basıyor, gece yattığımda çok sıkıntılı oluyorum, ateş basması gibi bişeyler oluyor, sonra da o şeffaf akıntı geliyor, evet anlıyorum canım.

amazon ovulasyonu değil hamile olup olmadığını vücut ısından anlayabiliyorsun sanırım diyorum.. hamileysen eğer vucut ısın yumurtlamaya kadar olan ısınla aynı derecede devam ediyor düşmüyor yanii.. sende durum nasıl hala yüksek mi? bi kontrol et..

Amin huzur inşallah

Son düzenleme:
Nasılsınızz??? Ben adetimin 2. günündeyim gün sayıyorum.. 1 ay sonra 2. adetimi de olayım inşallah ben de sabırsızlıkla bekleyeceğim... Seviyorum sizleri..
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Günaydın herkese :KK70: kimler şafak sayıyor bir elleri görelim :) benim şafak 11gecmiyor valla birazda umutsuzluk çöktü sanki...

Günaydın herkese :KK70: kimler şafak sayıyor bir elleri görelim :) benim şafak 11gecmiyor valla birazda umutsuzluk çöktü sanki...

Benim şafak baya bir var... Benim bugün adetimin 2. günü.. Ben bir sonraki adetimi de bekleyeceğim sonra çalışmalara başlayacağım Allah nasip ederse..

günaydın kızlar
dün tatildi çok iyi oldu dinlendim kendimi biraz daha toparladım mide ağrılarım hala devam ediyor ama mecbur işimin başındayım
wc ye gittiğimde koyu kahve siyaha yakın kan geliyor
acaba kist eriyor olabilir mi
iyisini üşünmek istiyorum
1 ayım kaldı dr a gidicem bakalım ne dicek

günaydın kızlar
dün tatildi çok iyi oldu dinlendim kendimi biraz daha toparladım mide ağrılarım hala devam ediyor ama mecbur işimin başındayım
wc ye gittiğimde koyu kahve siyaha yakın kan geliyor
acaba kist eriyor olabilir mi
iyisini üşünmek istiyorum
1 ayım kaldı dr a gidicem bakalım ne dicek

Canım sıkıntın nedir bilmiyorum daha yeniyim bu topikte Rabbim biran evvel şifa versin.. Hayırla yüreğindekini nasip etsin.. Çok geçmiş olsun...

Canım sıkıntın nedir bilmiyorum daha yeniyim bu topikte Rabbim biran evvel şifa versin.. Hayırla yüreğindekini nasip etsin.. Çok geçmiş olsun...

amin cnm çok sağol benim kistim var dr doğum kontrol hapı kullandırıyor 2 aydır kullanıyorum
1 ayım daha kaldı.bu d.kontrol hapları ne kadar etkili kistler üzerinde bilmiyorum kontrol amaçlı gittim bebek istiyoruz diye duyunca şok oldum.inşallah Allahım dualarımı kabul eder ve biran önce geçer yoksa zor bir süreç olabilirmiş hamile kalmam

X