2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Arkadaşlar bugün tahmininde çatlama günüm çünkü sağ kasigimda agri hissediyordum akintim da var.fakat ayni zamanda sağ yumurtalık tarafimda pit pit atma oluyor.bunun nedeni ne olabilir.bilen var mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

$IMG_6821.jpg kızlar buda benim testim? sizce :KK49: miyim?

herkese merhaba... Hamile olanları tebrik ediyorum.umarım hayırlarla bebeğiniz kucağınıza alırsınız.
bende hamile olduğumu öğrendim.ve ilk burda paylaşıyorum bu sevincimi. ailelerin haberi yok henüz. galiba bir müddet daha olmayacak :))

herkese merhaba... Hamile olanları tebrik ediyorum.umarım hayırlarla bebeğiniz kucağınıza alırsınız.
bende hamile olduğumu öğrendim.ve ilk burda paylaşıyorum bu sevincimi. ailelerin haberi yok henüz. galiba bir müddet daha olmayacak :))

tebrik ederim canım.bende daha bugün test yaptm.:KK49: bende ilk burada paylaştım ve söylemeyi düşünmüyorum bende kimseye.doktor sağlıklı diyinceye kadar en azından. ilk bebeğimi düşürmüştüm.rabbim bunu sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip eder inşallah..

amin pomakcım .umarım bi sıkıntı yaşamazsın. eşim müsade ederse ben cinsiyeti öğrenene kadar duyurmak istemiyorum. daha heycanlı olur gibi geliyor.
:)) şimdilik memlekete gidene kadar duyurmamak için anlaştık.yani 3 aylık olana kadar kimse bilmiycek

Eki Görüntüle 1076366 kızlar buda benim testim? sizce :KK49: miyim?

Bebiş ucundan görünmüüüüş:))) Günün geçmiş miydi canım?

Tebrik ederim canım, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

Tebrik ederim cnm bebis yola çıkmış :KK70:

:))ayy inşallah yaaa.teşekkür ederim tatlım. Allah istyen herkese nasip etsin..

slm düşük kürtaj mıydı bi de düşükten sonra korundunuz mu bi de kaçıncı denemede oldu çok soru sordum biliyorum :)) bende kürtaj geçirdim 2 ay olacak merak ettim bu yüzden kusura bakmayın ayrıca da hayırlı olsun :KK16:

slm düşük kürtaj mıydı bi de düşükten sonra korundunuz mu bi de kaçıncı denemede oldu çok soru sordum biliyorum :)) bende kürtaj geçirdim 2 ay olacak merak ettim bu yüzden kusura bakmayın ayrıca da hayırlı olsun :KK16:

amin canım teşkkr ederim.hayr düşükte kürtaja gerek kalmamıştı kendiliğnden düştü.doktorum düşükten sonraki adetten sonra istersen hamile kalabilirsin demişti ama ben düşünmedim hemen. eylülde düşük yapmıştım. sonra korunduk.ocak ayında başladık çalışmalara. ama o ay enfeksiyon varmış bende. doktorum bu ay olmayabilir dedi. o ay olmadı adetim 17 gün gecikti. ben hep hamileyim diyordum ama sonra adet oldum.bi sonraki adetimde mart 8 di. o ay hamile kaldım. yani 2. denemede oldu :) rabbim inşallah sana ve tüm isteyenlere nasip etsin..amin

amin canım teşkkr ederim.hayr düşükte kürtaja gerek kalmamıştı kendiliğnden düştü.doktorum düşükten sonraki adetten sonra istersen hamile kalabilirsin demişti ama ben düşünmedim hemen. eylülde düşük yapmıştım. sonra korunduk.ocak ayında başladık çalışmalara. ama o ay enfeksiyon varmış bende. doktorum bu ay olmayabilir dedi. o ay olmadı adetim 17 gün gecikti. ben hep hamileyim diyordum ama sonra adet oldum.bi sonraki adetimde mart 8 di. o ay hamile kaldım. yani 2. denemede oldu :) rabbim inşallah sana ve tüm isteyenlere nasip etsin..amin

amin canım sağol bende de bu ay kist cıktı ilk defa reglde geçmezse doğum kontrol hapına başlayacağım maalesef sonrada çalışmalara başlıcam inşallah..

Kızlar merhaba bugün kan testi yaptırdım, Hamileyim çok şükür.. Darısı bütün isteyen arkadaşlarımın başına olsun.. :nazar: :nazar: :nazar:

X