2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
canım hayırlı olsun senin bebişin rabbim kucağına almayıda nasip etsin inş. yapamıyorum ya kafama takmadan yapamıyorum. çok takıntılıyım zaten. benim bat 18 i ama iki gn önce başlardı ağrılarım ve bugün daha net başladı bekliyorum gelsin diye çok üzgünüm.

Amin canim sagol. Ins en yakin zamanda sende hamis olursun. Bol bol dua et canim brnim.

Adet agrisindan farki yok.. yarin hastaneye gidicem kan testi icin. Hakkimizda hayirlisi.. ins hamissindir sende canim benim.. cok fazla kafana takma.. ben son 2 aydir artik dusunmuyordum cok kafaya takma oluruna birak..

selenselen bi ara geldin kayboldun test yapcam dedin herkes seni merak etti meraktan öldük kuzum nerelerdesin yaa :KK4:

hamile olmana çoook sevindim Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ,hayırlı sağlıklı bi evlat olsun amiiin kuzucuk:KK16:

selenselen bi ara geldin kayboldun test yapcam dedin herkes seni merak etti meraktan öldük kuzum nerelerdesin yaa :KK4:

hamile olmana çoook sevindim Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ,hayırlı sağlıklı bi evlat olsun amiiin kuzucuk:KK16:

Günaydın :-) kuzumcuklarım nasılsınız ? Aaaa selen seren gelmiş hem de hamile olarak çok sevindi mm çok mutlu ettiniz sabah sabah

Günaydın kızlarrr is yogunlugu nedeniyle fazla giremiyorum nasilsinizzzz

hiç bilmiyorum canım ya klomen teedavisini şuan belimin ağrısından ölüyorum ..:85::85::85::85::85::85::85:

bende klomen kullanıyorum gerçi ilk ayım yeni bitti bende hiç kasık ağrısı fılan olmadı sizde ne zaman sonra oldu arkadaşlar :)

bende klomen kullanıyorum gerçi ilk ayım yeni bitti bende hiç kasık ağrısı fılan olmadı sizde ne zaman sonra oldu arkadaşlar :)

canım ben klomen hiç kullanmadım arkadaşada onu dedim :KK66: :KK45::KK45: bende kist var hemorajık onun tedavisini oluyorum doğum kontrol hapı kullanıyorum 4 tane kaldı :97::97:

en iyisi canım gününü bekle inş kavuşursun en kısa zamanda yavruna...

teste gerek kalmadı canım ya adet oldum dün ama sevindim bi yandan çünkü ben adet olmuyordum yumurtam yavaş çalıştığı için demekki tedavim işe yaramış ki düzene girmiş adetim düzene girsinde çocuk bu ay olmasa öbür ay olur 1 ay erken 1 ay geç farketmez önce benim sağlığım önemli ben sağlıklı olmalıyımki sağlıklı bi bebek dünyaya getireyim hayırlısı neyse o olsun herşeyin bi zamanı vardır allah isteyen herkese nasip etsin

kızlar günaydın hepinize bugün testimi tekrarladım o da pozitif :KK52:çok garip bir haldeyim içim kıpır kıpır,kasıklarım ağrıyo ama heralde tutunmaya çalışıyo sıkı tutun annene canım. çok heyecanlıyım,darısı size olsun isteyen tüm annelere

kızlar günaydın hepinize bugün testimi tekrarladım o da pozitif :KK52:çok garip bir haldeyim içim kıpır kıpır,kasıklarım ağrıyo ama heralde tutunmaya çalışıyo sıkı tutun annene canım. çok heyecanlıyım,darısı size olsun isteyen tüm annelere

Çok sevindim canım ya :KK9: gözün aydın inş. sağlıkla kucağına alırsın :KK9:

selam kızlar.ben serophene kullanmıstım dünde yazmıstım ama 2 gün geciktim bugn 3. gün ama hala tık yok hiç adet belirtiside yok test için acelemi ediyorum bilemedim dün yaptım negatif cıktı sasırdım kanda cıkarmı aceba yoksa ilaçtan falan gecikmiş olbilirmi düzenlidir her ay aksamadan olur

canııım hayırlı sağlıklı bi evlat olsun Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin dua et bizlerfe kuzucuk :KK66:

Hayırlı olsun cm rabbim kucagına almayıda nasip etsin bizlerede dua et bu sene burdaki üyelerin hepsi teker teker hamiş mücadeleleri verir:emir_bebek:

kızlar kiseden cevap yokmu

selam kızlar.ben serophene kullanmıstım dünde yazmıstım ama 2 gün geciktim bugn 3. gün ama hala tık yok hiç adet belirtiside yok test için acelemi ediyorum bilemedim dün yaptım negatif cıktı sasırdım kanda cıkarmı aceba yoksa ilaçtan falan gecikmiş olbilirmi düzenlidir her ay aksamadan olur

teste gerek kalmadı canım ya adet oldum dün ama sevindim bi yandan çünkü ben adet olmuyordum yumurtam yavaş çalıştığı için demekki tedavim işe yaramış ki düzene girmiş adetim düzene girsinde çocuk bu ay olmasa öbür ay olur 1 ay erken 1 ay geç farketmez önce benim sağlığım önemli ben sağlıklı olmalıyımki sağlıklı bi bebek dünyaya getireyim hayırlısı neyse o olsun herşeyin bi zamanı vardır allah isteyen herkese nasip etsin

dualarimiz seninle ben iyiyim cok sukur de hala bende hala adetimi bekliyorum olamadim bi turlu doktora gitsem mi acaba

kuzucum bıraz daha sabret canım sonra üzülüyoruz bliyorsun :KK43:

arkadaşlar bende cook üzülüyorum klomen kullanıyorm ne kadar zamanda işe yarar nasıl olur hiç bilmiyorm
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
Klomeni ilacını doktor 1 sene gecıncemı verdı sıze? Bana doktor hıcbıse vermedı 1 sene doldu sayılır. Yanlız ben vajınısmusum aynızaman. Yanı tam ılıskı olmuyor belkı bu sebeptendır. Hıcbısorunumda cıkmadı şükür. Bebişlerımız gelsın hayırlısıyla cok beklemeden..
maşaAllah hayırlı olsun canımmmm :) heyecanın cok farklıdır sımdı.bır ılac kullanıyormuydun ?

X