2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
ben de 2014 yılında hamile kalmak isteyenlerdenim İnofolic içmeye başladım bir kutu bitti ikinciyi içiyorum doktorum olumlu şeyler söyledi inşallah..Allah isteyen herkese nasip etsin

ben de 2014 yılında hamile kalmak isteyenlerdenim İnofolic içmeye başladım bir kutu bitti ikinciyi içiyorum doktorum olumlu şeyler söyledi inşallah..Allah isteyen herkese nasip etsin

merhaba.. bende bir kaç gündür başladım inofolic içmeye. geçen ay kimyasal geçirdim bu ay da bugün adet günümdü ama hiç belirti yok bir kaç gün sarkıcak sanırım.. inşallah bizimde tez zamanda bebişlerimiz olur...

aminnnn cnmm :KK14:
merhaba.. bende bir kaç gündür başladım inofolic içmeye. geçen ay kimyasal geçirdim bu ay da bugün adet günümdü ama hiç belirti yok bir kaç gün sarkıcak sanırım.. inşallah bizimde tez zamanda bebişlerimiz olur...

insallah hamilesindir cnm aminnnnnnnn
:KK14:

hayır bugün adet oldum yıkıldım.ilk asılamam tutmadı :KK43:

üzülme inşallah tez zamanda seninde bebeğin olur. ne kadar dır çocuk istiyorsun. ben bir yıldan fazladır istiyorum ama olmadı. iki kimyasal gebeliğim oldu. birde hasimato var bende. onun etkisi olabilir? keşke hamile olsam ama sanmıyorum çünkü hiç belirti yok ama hasta olabilirim bugün yarın..

Asilamayi denedik 2 defa ama tutmadi tup beb3gide denemeye maddi imkanimiz yok bu ayda cok umitliydim ama yine olmadi 2 saat once adet oldum :KK43: cok moralim bozuk

merhaba kızlar.bende yazılanları okudum.bizde dokuz yıllık evliyiz,üç kere aşılama yapıldı ama tutmadı.bende bu ay adetimi bekliyorum.tüp bebek yaptırmaya gidecegiz inşallah.hanifecim buarada sormak istediğin bir şey varsa yardımcı olabilirim.ben de devlette yaptıracağım tüp bebegi.öyle senin düşündüğün gibi rakamlar degil canım..:KK34::KK34::KK34::KK34:

üzülme inşallah tez zamanda seninde bebeğin olur. ne kadar dır çocuk istiyorsun. ben bir yıldan fazladır istiyorum ama olmadı. iki kimyasal gebeliğim oldu. birde hasimato var bende. onun etkisi olabilir? keşke hamile olsam ama sanmıyorum çünkü hiç belirti yok ama hasta olabilirim bugün yarın..

ins.hayırlısı olsun hakkımızdaa :KK14::KK14:

parsencim bul beni cnm.ben kendimi bulamıorum bugünn :KK14::KK14:

ayyy kıyamam sana ben ya..ne kadar üzüldün böyle ya..ben seni bulurum anam merak etme.peşindeyim.olsun dünyanın sonu degil ya.bak ben dokuz yıldır bu dertle baş ediyorum sen mi edemicen canım benim:KK19:

ayyy kıyamam sana ben ya..ne kadar üzüldün böyle ya..ben seni bulurum anam merak etme.peşindeyim.olsun dünyanın sonu degil ya.bak ben dokuz yıldır bu dertle baş ediyorum sen mi edemicen canım benim:KK19:

ahhh kuzum ahhh olacakmı birgün bizimde evladımızz :KK31::KK31:

ahhh kuzum ahhh olacakmı birgün bizimde evladımızz :KK31::KK31:

olacak olacaaaaaaaaaaaaaaaaaak aşkım o-l-a-c-a-a-a-a-a-a-a-a--a-a-a-k ben hiç umudumu yitirmedim.alacağız kucağımıza minnak bebişlerimizi canım inan buna...inancını yitirme sakın...allah çok büyük çok...:KK54::KK54::KK54::KK54:

olacak olacaaaaaaaaaaaaaaaaaak aşkım o-l-a-c-a-a-a-a-a-a-a-a--a-a-a-k ben hiç umudumu yitirmedim.alacağız kucağımıza minnak bebişlerimizi canım inan buna...inancını yitirme sakın...allah çok büyük çok...:KK54::KK54::KK54::KK54:

:KK49::KK49::KK16::KK16::KK16:ayyy insallah bacımmmmmmmmmmmmmmm aminnnnnnnnnnnnn :KK54::KK54::KK54::KK54:

X