2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Arkadaslar bende 12 senelik evliyim hic korunmadik bu zamanna kadar hamile kalmadim cok uzuluyorum esime bile dedim istersen benden ayrilabilirsin die oda yok dedi olurmu öle sey asla dedi ama bende esimde cok istiyoruz. Bir tane yavrumuz kucuk dunyamiz olsun. :KK43:((

Sorun varmı eşinde veya sende. Aşılama tüp bebek denemediniz mi? İnşallah bı sene senin senen olur. Allahım daha fazla bekletmesin ..

Asilamayi denedik 2 defa ama tutmadi tup beb3gide denemeye maddi imkanimiz yok bu ayda cok umitliydim ama yine olmadi 2 saat once adet oldum :KK43: cok moralim bozuk

Selam arkadaşlar perşembe günü çok şükür miniğimin pıt pıtlarını duydum :nazar::nazar: :) 2 aylık olmuşuz. 1 ay sonra kısmetse tekrardan gidicez doktorum bebeğe zeka ve kişilik testi yapacağını söyledi nasıl yapılıyor bu test bilgisi olan varmı ? buarda vajinada iltihaplanma çıktı arkadaşlar çok akıntım artı vajinanın içinde ağrılarım oluyor doktorum ilaç tedavisi verdi acaba bebeğe bu iltihaplanmanın bi zararı olurmu bilen varmı acaba :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Allah saglikli sihatli kucagina almayi nasip etsin arkadasim bizim icinde dua et bizimde olsun ben 12 senedir bekliyorum o güzel pit pitlari inşallah bizede nasip olur dinlemek. Allah tez zamanda kurtarsin inşallah dugum yapacak olan bayanlari hastane koselerinde bekletmesin kimseleri inşallah.

Bilmiyodum devlet imkan sagladigini bi ara sorduk esmin arkadasi tup bebek yaptirmis demis 10 milyara mal oluyo cocuk demis bizdede o kadar olmadigi icin gidemiyoruz. :KK43: devlet ucretsizmi yapiyomus tup bebegi nasil oluyo aydinlatirmisin beni cnm inanki hic bir bilgim yok baska yerde arastiramadikta maddi imkanlar olmayinca iste yapacak bisi kalmiyo allaha birakiyoruz.

Sorun ikimizdede yok dr gayet sagliklisiniz diyor tüp bebek denemedik cnm yaaa ama olmuyor rabbimiz vardir bi bildigi diyorum ama gonlum hemen olsunistiyor.12 sene oldu
Rahim filimi falan çektirdin mi?

Selam arkadaşlar perşembe günü çok şükür miniğimin pıt pıtlarını duydum :nazar::nazar: :) 2 aylık olmuşuz. 1 ay sonra kısmetse tekrardan gidicez doktorum bebeğe zeka ve kişilik testi yapacağını söyledi nasıl yapılıyor bu test bilgisi olan varmı ? buarda vajinada iltihaplanma çıktı arkadaşlar çok akıntım artı vajinanın içinde ağrılarım oluyor doktorum ilaç tedavisi verdi acaba bebeğe bu iltihaplanmanın bi zararı olurmu bilen varmı acaba :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Down senromu olup olmadıgına bakmak için ikili test yapıyorlar. Bahsettiğin o galiba.

kızlar benimde günüm geçiyo inşşşşşş gecikme degildir dua edin :nazar::nazar:
Kan tahlili yaptır hemen. Hadi hayırlısı bakalım

Bilmiyodum devlet imkan sagladigini bi ara sorduk esmin arkadasi tup bebek yaptirmis demis 10 milyara mal oluyo cocuk demis bizdede o kadar olmadigi icin gidemiyoruz. :KK43: devlet ucretsizmi yapiyomus tup bebegi nasil oluyo aydinlatirmisin beni cnm inanki hic bir bilgim yok baska yerde arastiramadikta maddi imkanlar olmayinca iste yapacak bisi kalmiyo allaha birakiyoruz.

Bence tup bebegı bır arastır. Herdurumda fıyat degısıyor. Eger hıcbırsorun yoksa 10 bınler tutmaz. Sen arastır bunu bence. Topıkler var orda bıle soranılırsın.

Son düzenleme:
Arkdaslar adetimin 13. Gunundeyim ovulasyon testi kullaniyorm 4 gundur ama hala tek cizgi acaba test mi bozuk dicem ama tek cizgi cikmazdi o zaman yardim lutfen

Tatlım devlet ücretsiz yapmıyor, bir kısmını karşılıyor.. Ancak bunun da şartları var, tam teşekküllü bir devlet hastanesinde normal yollarla çocuk sahibi olamadığınızı heyet raporuyla belgelemeniz gerekiyor, sanırım 3 kez aşılama yaptırıldıktan sonra hala tutmadıysa tüpbebeğin önü açılıyor..Biraz uğraştırıcı bir süreç ama denemeye değer tabii. Ama nereden baksan 4-5 bin gider. Tedavi sırasında kullanılan ilaçlar bile pahalı ilaçlar çünkü. İlaçların da bir kısmını karşılıyormuş.

Arkdaslar adetimin 13. Gunundeyim ovulasyon testi kullaniyorm 4 gundur ama hala tek cizgi acaba test mi bozuk dicem ama tek cizgi cikmazdi o zaman yardim lutfen

Canım adet gününe kadar yapmaya devam et. Mümkünse aynı saatte sabah idrarın hariç 3 saat sıvı almadan tuttuğun idrarınla yap. Ben de bu ay ovu testi kullandım ama çift çizgiyi hiç göremedim. Ama akıntımdan yumurtladığımı anladım.. Çok da güvenme teslere günaşırı ilişkiye devam et.

Tatlım devlet ücretsiz yapmıyor, bir kısmını karşılıyor.. Ancak bunun da şartları var, tam teşekküllü bir devlet hastanesinde normal yollarla çocuk sahibi olamadığınızı heyet raporuyla belgelemeniz gerekiyor, sanırım 3 kez aşılama yaptırıldıktan sonra hala tutmadıysa tüpbebeğin önü açılıyor..Biraz uğraştırıcı bir süreç ama denemeye değer tabii. Ama nereden baksan 4-5 bin gider. Tedavi sırasında kullanılan ilaçlar bile pahalı ilaçlar çünkü. İlaçların da bir kısmını karşılıyormuş.

Canım adet gününe kadar yapmaya devam et. Mümkünse aynı saatte sabah idrarın hariç 3 saat sıvı almadan tuttuğun idrarınla yap. Ben de bu ay ovu testi kullandım ama çift çizgiyi hiç göremedim. Ama akıntımdan yumurtladığımı anladım.. Çok da güvenme teslere günaşırı ilişkiye devam et.

Akinti takibinden pek anlamiyorum cunku normalde de akintim oluyo ama testin saatin pek dikkat etmiyordum dikkat edicem bakalim bilmiyorum artik bu ay olsun istiyoruuuuummmm

Tatlim 2 defa asilama oldum tutmadi 3 . Sansimi denemek istiyorum ama bakalim ne olucak tutucakmi tutmicakmi tutmazsa die korkuyorum birde arastirim bakalim ben bu devlet ne kadarini karsiliyomus bakalim hayirlisi artik diyelim valaha ne dicemi bilmiyorum artik rabbim büyük

Rabbim bizede verecek arkadasim umutlrimizi yitirmeyelim ben 12 senedir bekliyorum bebegim olsun die ama olucak vardir bir bildigi rabbimin sakin uzulme bak bana 12 sene oldu dolu dolu umutla bekliyorum

bende sabah bi kalktım adet olmusum.cok yıkıldım.cok agladım.
asılamam tutmamıssssss,meger cok umutlanmısdımmmmm :KK43::KK43:
çok üzüldüm cmmmm valla bak bende öyleyim canım çok sıkkın elimizden bişey gelmiyo işde rabbim yardımcımız olsunn:KK50::KK50:

çok üzüldüm cmmmm valla bak bende öyleyim canım çok sıkkın elimizden bişey gelmiyo işde rabbim yardımcımız olsunn:KK50::KK50:

insallah bizlerinde tez zamanda evlatlarımız olur :emir_bebek::emir_bebek:
Rabbim bizleri bu sevgiden mahrum bırakma nolurrr
:KK14::KK14:

X