2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
ne tuaf bu duygu ya allahtan umut kesılmez derler ya çoğunluk hamıle degılmı sıtresten geçiktı ddıyor bı tarafım da dr hamılesın derse ay nasıl mutlu olurum ya ağlarım valla :)))

inşallah hamılelık haberını alırsın cnm.

amin kuzum cümlemizinkine inşallah. allahım çok bekletmesin bizleri..

Hamile değilim arkadaşlar hayırlı olsun demek stresten gecikti

1 saat izin aldım geldim
denizim hayırlısı cnm doktor ilaç verdimi adetin gelsin die

yok canım ben kendı isteğimle kan pıhtılaşması testı yaptırdım sonuç kan pıhtılaşması şimdi caraspin kullanıyorum hamile oluncada iğne kullancam inş.

Hukukcu da aynısını soyledı. Bende isteyecegım ozaman bunu ya. Belkide bende de bu var.

Ben kürtaj sonrası çok konusamadım doktorla. Cahılım bu konuda. Bakalım sonuc ne cıkacak. Bebegımı verın dedım mumkun degıl dedıler. Ben gomerdım neden vermıyorlar anlamadım.

Hangı testlerı yaptırdın. Bende yaptırayım. Sen isimlerini yazarmısın bana. Ctesı yaptırayım bende.. Hangi ilacı kullanacaksın ?

bana doktor protein c ve protein s testlerini yaptırdı.. bunların kanda düşük olması pıhtılaşmaya neden olurmuş ve benim protein c düşük çıktı.. hamile kalana kadar bebe aspirini kullanıcam, kanı sulandırıyormuş aspirin.. ama şöyle bir şey var pıhtılaşma için tahlil yaptıran arkadaşlar biraz daha fazla tahlil yaptırmış benim doktorum eksik istedi sanki ama doktora ısrarla sordum başka tahlile gerek yok dedi.. bir kaç doktora daha gidicem ama..
bence sen önce bir şey söyleme doktora.. bir daha düşük olmaması için ne yapıcaz diye sor.. o bir şey yapmıycaz derse pıhtılaşma için tahlil yaptırmak istiyorum dersin..

bana doktor protein c ve protein s testlerini yaptırdı.. bunların kanda düşük olması pıhtılaşmaya neden olurmuş ve benim protein c düşük çıktı.. hamile kalana kadar bebe aspirini kullanıcam, kanı sulandırıyormuş aspirin.. ama şöyle bir şey var pıhtılaşma için tahlil yaptıran arkadaşlar biraz daha fazla tahlil yaptırmış benim doktorum eksik istedi sanki ama doktora ısrarla sordum başka tahlile gerek yok dedi.. bir kaç doktora daha gidicem ama..
bence sen önce bir şey söyleme doktora.. bir daha düşük olmaması için ne yapıcaz diye sor.. o bir şey yapmıycaz derse pıhtılaşma için tahlil yaptırmak istiyorum dersin..

Daha kürtaja girmemiştim. Ne olur ne olmaz hadi gel birdaha bakalım dedi domtorum. Sonra malesef dedi ve masasına geçtik konusmak için. Birsonraki hamileliğinde bebe aspirini kullanmanı tavsıye ederim dedi. Bu nedenleydi demekki. Neden dıye sormadım bende. Detaylı konusmalıyım demekki.

aaa rahim filmi çektiricince korunmak mı gerekiyormuş.benim doktorda yalnış hatırlamıyorsam 2.-3. gün ilişkiye başlayın demişti Allahım yarabbim hadi inşallah canım senin için hayırlısı ne ise o sonuç çıksın kuzum.bizi de haberdar et olurmu merakta bırakma:))

ooy oy yerim seni beni soru yağmuruna tutuşuna bıraz once dr geldım kan verdım öğleden sonra çıkacak sonuç dr inşşallah hamıle degılsındır dedı rahım fılmı çektirdiğim ay korunmam gerekıyormuş tehlıkleı oluyormuş öyle dedi

slm kızlarr nasılsınız bakalımm ne var ne yokk denizciğimm öncelikle Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah bu arada bende ilk defa duydum korunmak gerektiğini bende geçen hafta çekilmiştim rahim filmi ama bana böyle birşey söylenmedi hiç sadece eşinle beş gün birlikte olma dedi okadar enfeksiyon riskine karşılık aman ya biliyormusunuz artık bana da böyle şeyler biraz boş gelmeye başladı yaa ben artık inanın öyle çok fazla dikkat etmiyorum nasılsa herşey olacağına varıyor nasipse gelir yemenden hintten nasip değilse ne gelir elden öyle değilmi ama kimi insan var istemiyoruz diyorlar hemen kalkıp banyolarını bile yapıyorlar ama bir bakıyoruz hamile kalmışım diyorlarr herşey kader kısmett Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin inşallah

mtfrh c677 t mutasyonu : Heterozigot mutasyon saptanmıştır. Diyo canım. Diğerleri normal

saol canım.. ya bana bunların hiç biri yapılmadı.. sadece protein c ve s.. bilmiyorum ki hepsi aynı kapıya mı çıkıyor yoksa bunlarıda mı yaptırmak lazım.. neyse gidicem zaten bi daha doktora sorarım artık..

slm kızlarr nasılsınız bakalımm ne var ne yokk denizciğimm öncelikle Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah bu arada bende ilk defa duydum korunmak gerektiğini bende geçen hafta çekilmiştim rahim filmi ama bana böyle birşey söylenmedi hiç sadece eşinle beş gün birlikte olma dedi okadar enfeksiyon riskine karşılık aman ya biliyormusunuz artık bana da böyle şeyler biraz boş gelmeye başladı yaa ben artık inanın öyle çok fazla dikkat etmiyorum nasılsa herşey olacağına varıyor nasipse gelir yemenden hintten nasip değilse ne gelir elden öyle değilmi ama kimi insan var istemiyoruz diyorlar hemen kalkıp banyolarını bile yapıyorlar ama bir bakıyoruz hamile kalmışım diyorlarr herşey kader kısmett Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin inşallah

YAAAA KIZLAR ben rahım filminden çook korktuğum için kesin başıma gelecek gelecek ayda olmazsa bende rahım filmi çektircekmişim nasıl zor bi,şey mi ben dayanamıyorum doktor alttan muayene edince bile acıyo artık ruyalarıma gırıyo . biraz bilgi verimisiniz. nasıl yapılıyo

YAAAA KIZLAR ben rahım filminden çook korktuğum için kesin başıma gelecek gelecek ayda olmazsa bende rahım filmi çektircekmişim nasıl zor bi,şey mi ben dayanamıyorum doktor alttan muayene edince bile acıyo artık ruyalarıma gırıyo . biraz bilgi verimisiniz. nasıl yapılıyo

Canım sen düşük yapmadın mı? Düşük yaptıktan sonrada mı tüpler tıkanabiliyor.

oncelıkle benım en son sat tarıhım 22 ocaktı benım bır kac gundur sol yumurtagım agrı yapıyordun dun doktora gıttım sol yumartalıgın bayaıgı buyumus 21 mm dedı bana calatma ıgnesı vuruldu 1 pregnyl vuruldu gece 22:30 vuruldum bır sonrakı gun doktora gıttım 23 mm olmus ama catlamamısdı ıgneyi bana 2*1 demıs ama bana bır doz vurulmustu 5000 iu dun gene bır tane catlatma ıgnesı verdı onuda gece vuruldum sımdı akılma takılan ılıskıyıye ne zaman gırmelıyım ve 2 gun ustuste catlatma ıgnesı olmamda mahsur varmı yumurtam 23 mm çatlamama sansı varmıdır catlamadan ılıskıye gırılırmı bu konuda cok kafam karıstı ve bılgısız oldugumu dusundugumden sıze danısmak ve ogrenmek ıstedım

X