2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
canım neden kendini daha fazla üzüyosun adet gecikmeni beklemeliydin.bende senin gibi çok çok testler yaptım adetimi beklemeden ama üzülen ben oldum her defasında.artık adet gecikmeden kendimi ümitlendirmiyorum:KK43:
adet ağrım geliyor gidiyo zaten kötüye hazırlıyorum kendimi deneyeyim dedim ümidimde yokki:KK43:

adet ağrım geliyor gidiyo zaten kötüye hazırlıyorum kendimi deneyeyim dedim ümidimde yokki:KK43:

boşver tatlım hiç gerek yok.kendimizi daha fazla üzmenin de bi anlamı yok.napalım sabırla bekliycez elimizden başka birşey gelmiyor malesef:KK43:(

destek arıyorum yaaa bugün ağlamaktan helak oldum silikte olsa çizgi hemen çıktı fikri olan var mı acaba:KK43:((((((

Canım aynı şeyi dün bende yaşadım silik çizgiyi gördüm gecede kan verdim kandada pozitif çıktı emin olcak için kan ver hemen istersen

bir buçuk ayda iki ayda bir adet oluyorum nerdeyse yumurtlama günümü hesaplayamıyorum off yine adetim iki gün kadar gecikti gebelik testi için bekliyorum 10 gün sonra yaparım ama olacağımı sanmıyorum yine umutlanıp üzüyorum kendimi ama elimde değilllllllllllll:KK43:(( ovulasyon testi kullananlar var mı aranızda

Ben bu ay kullanacağım canım ilk defa. Düzensiz adet görsen de her zaman sona det tarihini baz alacaksın. Oşekilde hesap yapabilirsin. Ama bence ovu . testinden önce bir doktora görünüp adetini düzene sokman da fayda var.

destek arıyorum yaaa bugün ağlamaktan helak oldum silikte olsa çizgi hemen çıktı fikri olan var mı acaba:KK43:((((((
Datlum silik de olsa çıktıysa gebesin büyük ihtimal. Adetinin 3 gün geçmesini bekle ve kanda baktır.

Kızlar adetım 2 gün gectı beklıyorum bakalım kırmızılar gelıcek mi.. Dua edın bana hayırlısıyla gelsın bebeğim

Datlum silik de olsa çıktıysa gebesin büyük ihtimal. Adetinin 3 gün geçmesini bekle ve kanda baktır.[/QUOTE]

inşallah Allahımmmmmmm

Kaç gün geçmişti adetinden ya da geçmişimiydi? Bende ona göre test yapıp şansımı değerlendireceğimde:KK66:)

ben ovulasyon testiyle yumurta takibi yapıyorum beklenen adet günü bugün yani 14.gün ve öğleden sonra karnım ağrıdı adet olcak gibi

Ben de hala yaptığım o testi ve eşime yazdığım o mektubu kağıdı saklıyorum.. Hatta bebeğimle ilgili herşeyi.. Onun 4 mm olan vucüdunu ultrason kağıtlarını.. Kardeşlerine göstermek nasip olur inşallah.. :KK16:

Benim de 4mm. di düştüğünde:KK43:

artık burdayım tatlmmm kalbım hep sızleydı emın olun bı haftadır dua etmek ıcın cok fırsatım oldu heep sızlerde vardınz dualarımdaa hepınızı coook sevıorum ben.
:KK16:

kızlar bugün yağmur yağıyordu
her yağmurda dua ederim bu sefer bebek için dua ettim ve dualarıma sizleride ekledim
inşallah kabul olur

:KK16:

Canım ben yaza dusunuyorum nasıpse beklemem gerekıyor bıraz.benım aralık ayı bıraz karısık gectı d.k hapı kullanıyordum bıraktım normal zamanımdada regl oldum ve regl bıtınce 10-11 gun suren bı kana yasadım regl gıbı degıl acık renk bı kanama ve regl zamanında oldugundan bıraz daha fazla ıdı ped kullanımım.bıtınce kanama doktora gıttık 2 doktorda kanamaya sebep bırsey bulamadılar once polıp dedı bırı sonra yok denıldı kanama neden oldu anlayamadık dedıler,ama kıme anlatsam erken dusuk yasamıssındır sen anlamamıssındır gebe kaldıgını dıyorlar kafam cok karısık dusunmuyordum artık bu durumu bugun cok kafama takıldı dusuk yaptımmı yapmadımmı bılmıyorum o kanama neden oldu ve nıye okadar uzun surdu onuda anlayamadım.netten bıraz arastırdık erken dusuk sebebını orayı okuyunca galıba dusuk yaptım anlamadım dıyorum :S agrımda normal regl sancısı gıbıydı ozamanda .bu aykı problemlerımı daha once yazmıstım ama bunu ılk yazıyorum suan bugun cok kafama takıldı cunku..ben dusukmu yaptım acaba kımı agrılı olur dıyor kımı agrısız ki bı arkadasıma sahıdım 5 haftalık ıdı normal agrısız sancısız bı kanama yasadı ve dusuk yapmıstı:S bu konuda bılgısı olan benıde bılgılendırsın yaa.buarada o donem antıbıyotık ılac kullanmıstım ıgne vurulmustum :S

Tatlım ben de geçen ay düşük yaptım ama hayatımda ben böyle bir ağrı görmedim, belim ayrılıyodu, ve korkunç bir ağrı, doğum sancısı bu olsa gerek dedim ve tuvaletten çıkamadım alttan şakır şakır gitti hep. Bağırdım evde kendi kendime acımdan. Düşük öyle ağrısız olmaz. Normal adetini olmuşsun zaten. Gebe olsan adet olmazdın. O üstüne görme olayı da çok az ve lekelenme şeklinde oluyor o da olamaz. D.K. hapı kullandığın için öyle bi ara kanaman olmuş olabilir. Bu tarz hormon baskılayıcı ilaçlar zaman zaman ara kanamalara sebep olabilir. Takma kafana.

ben ovulasyon testiyle yumurta takibi yapıyorum beklenen adet günü bugün yani 14.gün ve öğleden sonra karnım ağrıdı adet olcak gibi

Anladıımm, testi öğleden sonra yaptığın halde silik çıkmış hemen kan testine git bence:KK66:)

X