Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

öyle mi dersin inşallah tamamdır kıvama gelmesi lazım babamın:KK52:
3 senedir hiç çaktırmadım aslına ama bu aralar anlıyor olabilir anneme tam olarak değilde dolaylı yoldan imada bulunmuş:18:

gelir gelir kıvama merak etme :KK1::KK1: babalar ne kadar sert gözükseler de kızlarına kıyamıyorlar yaa :KK34:

ne imasında bulunmuş baban :KK53:

Yere indirince kabullenemiyorlar ki canım ben çözdüm zaten onları sensin deyince çok mutlu oluyorlar:KK53: Ne konuşması yaptın :KK53:

onunla karşı karşıya gelmişim gibi kendi kendime konuştum :KK52::KK52:

bide ruya gördüm ki dün gece var ya of offf :KK14::KK14: bana suprizlerr yapıyormuşuz da öyle barışıyormuşuz :KK31: anca ruyada tabi :KK37:

sabahtan beri yoksunuz sende cesmi de uyuyun bakalım..bizde çalışak:KK53:

ben uyumuyordum ki bu saate kadar, sabah 9 da kalktım çarşıdai şlerimi hallettim şimdi oturdum bilgisayrın başına :KK76::KK76:

gelir gelir kıvama merak etme :KK1::KK1: babalar ne kadar sert gözükseler de kızlarına kıyamıyorlar yaa :KK34:

iki hafta önce falan yinae pazar günü çıkmıştık akşam dokuz gibi falan döndüm.. normalde hiç geç bırakmaz beni ama o gün oldu..:18:
babam demiş ki anneme siz karanlık işler mi çeviriyorsunuz ne bu fırıldaklar..:KK30::18::KK52:
işte o günden beri babam çaktı köfteyi sanırsam..off ya

iki hafta önce falan yinae pazar günü çıkmıştık akşam dokuz gibi falan döndüm.. normalde hiç geç bırakmaz beni ama o gün oldu..:18:
babam demiş ki anneme siz karanlık işler mi çeviriyorsunuz ne bu fırıldaklar..:KK30::18::KK52:

çaksın canım ne olacak, kız çocugusun sonuçta hep yanında duramazsın ya :KK34:

olumsuz bişey demez heralde dimi :26: benim ki arada laf çarptırıyor çeyizinizi bile hazırladım haal gidemediniz diye :KK53:

çaksın canım ne olacak, kız çocugusun sonuçta hep yanında duramazsın ya :KK34:

olumsuz bişey demez heralde dimi :26: benim ki arada laf çarptırıyor çeyizinizi bile hazırladım haal gidemediniz diye :KK53:

anam keşke bana da öyle dese evin küçüğüyüm bensiz hiç duramıyolar işten eve gidiyorum sanki yıllardır eve uğramamışım:KK31:
inşallah o günler gelince sorun çıkmaz..turşumu da kuracak değiller hani..aman ne bileyim işte:KK50:
sende durumlar nasıl diyecem ama aynı gibi sanki:KK30:

Son düzenleme:
anam keşke bana da öyle dese evin küçüğüyüm bensiz hiç duramıyolar işten eve gidiyorum sanki yıllardır eve uğramamışım:KK31:
inşallah o günler gelince sorun çıkmaz..turşumu da kuracak değiller hani..aman ne bileyim işte:KK50:
sende durumlar nasıl diyecem ama aynı gibi sanki:KK30:

bende durumlar aynen senin dedigin gibi :KK1: hava güneşli diye sanırım bide dinledigim şarkılarda olsa gerek bugun çok enerjik hissediyorum kendimi :KK76:

yok canım, onlar yavaştan kendilerini alıştırıyorlardır zaten, evin küçüğü de olsan eninde sonunda gideceksin :KK34: annen söylese de önceden bi alıştırsa babanı sonra adam bir anda şok olmasın :KK1:

onunla karşı karşıya gelmişim gibi kendi kendime konuştum :KK52::KK52:

bide ruya gördüm ki dün gece var ya of offf :KK14::KK14: bana suprizlerr yapıyormuşuz da öyle barışıyormuşuz :KK31: anca ruyada tabi :KK37:

CAnım belli mi olur belki hiç beklemediğin bir anda karşına çıkar =)

Canım yanlış hatırlamıyorsam yaşın 25.. Bençe çok normal artık söylemelisin.. Zaten babanda anlamış bence =)

bende durumlar aynen senin dedigin gibi :KK1: hava güneşli diye sanırım bide dinledigim şarkılarda olsa gerek bugun çok enerjik hissediyorum kendimi :KK76:

yok canım, onlar yavaştan kendilerini alıştırıyorlardır zaten, evin küçüğü de olsan eninde sonunda gideceksin :KK34: annen söylese de önceden bi alıştırsa babanı sonra adam bir anda şok olmasın :KK1:

zaten dün benimkiyle konuştuk ya ondan aldığım artı senden aldığım gazla bir aya söylemek istiyorum..çünkü ramazan geliyor ve ben oruç girmeden söz nişan olsun istiyorum bayramdan sonraya kalırsa iş çok uzar:KK50:

Canım yanlış hatırlamıyorsam yaşın 25.. Bençe çok normal artık söylemelisin.. Zaten babanda anlamış bence =)

evet canım yaş 25 oldu artık..yahu çoğu arkadaşımın çocuğu oldu:KK51: beni hala bebek sanıyorlar..

zaten dün benimkiyle konuştuk ya ondan aldığım artı senden aldığım gazla bir aya söylemek istiyorum..çünkü ramazan geliyor ve ben oruç girmeden söz nişan olsun istiyorum bayramdan sonraya kalırsa iş çok uzar:KK50:

evet canım yaş 25 oldu artık..yahu çoğu arkadaşımın çocuğu oldu:KK51: beni hala bebek sanıyorlar..

benm niyetim de ramazandan önce söz nişandı ama sana kısmet olsun inşallah :nazar:

beklemeyin kuzum ya bekledikçe tadı kaçar, hem baban da ne kadar erken duyarsa o kadar kolay kabullenir :KK34:

benm niyetim de ramazandan önce söz nişandı ama sana kısmet olsun inşallah :nazar:

beklemeyin kuzum ya bekledikçe tadı kaçar, hem baban da ne kadar erken duyarsa o kadar kolay kabullenir :KK34:

aa daha her şey bitmiş değil niye öyle diyorsun..bence biz aynı zamanda söz nişan yaparız ne güzel olur:KK76:

lilyyyyyy günaydıınnnnn :KK3::KK3::KK3:

çarşıya gitmem lazım üşeniyorumm :KK37::KK37:

Günaydınnn canımmmmmmmmmmm:KK3::KK3:

Azıcık da ben gaz vereyim mi o halde :KK52::KK52:

CAnım benim 22 mayısta 23 olacağım benim arkadaşlarımın bile çocukları oldu :KK53: Onlardamı sorun var bende mi anlamadım ben 25ten önce evlenemem ki 30da anne olurum artık:KK53:

hayrolsun ne gördün ki:26:

ayyy etiketin ne güzel olmuşşş :KK16::KK16::KK16: :KK69: :nazar:

beni evden alıyormuş biz bi yere gidiyormuşuz ama balonlar falan herşey çok güzel, supriz üzerine supriz yapıyor, hepsini hatırlayamıyorum şimdi ama okadar mutluydum ki :26: ruyaların tersi çıkar derler ama :KK14:

Günaydınnn canımmmmmmmmmmm:KK3::KK3:

CAnım benim 22 mayısta 23 olacağım benim arkadaşlarımın bile çocukları oldu :KK53: Onlardamı sorun var bende mi anlamadım ben 25ten önce evlenemem ki 30da anne olurum artık:KK53:

yaa ben hep 25 te evlenecem, 28 de çocuk yapacam diyordum, yaş oldu 29 daha ortada koca yok, ev yok, çocuk hiç yokk :KK20: bi de düşünn ki ben evlendikten sonra en az 2 sene çocuk istemiyorum :KK53::KK53:

CAnım benim 22 mayısta 23 olacağım benim arkadaşlarımın bile çocukları oldu :KK53: Onlardamı sorun var bende mi anlamadım ben 25ten önce evlenemem ki 30da anne olurum artık:KK53:[/QUOTE]

alla bende anlamadım yok okul okuyalım yok iyi bi iş bulalım kariyer olayı derken hoopp yaş olmuş bilmem kaç:KK1:
zaten evlenmeyi başarabilirsem ben bu tırsıklıkla hemen çocuk yapıcam:KK53:

ayyy etiketin ne güzel olmuşşş :KK16::KK16::KK16: :KK69: :nazar:

beni evden alıyormuş biz bi yere gidiyormuşuz ama balonlar falan herşey çok güzel, supriz üzerine supriz yapıyor, hepsini hatırlayamıyorum şimdi ama okadar mutluydum ki :26: ruyaların tersi çıkar derler ama :KK14:

beğendin mi sen anlatmıştın ya aklıma geldi bugün denedim oldu çizelgem:KK8:
rüyan güzelmiş valla hiç de öyle tersi çıkar olayı yok bazen aysını bile oluyor ki içime doğdu yakınlarda adım atacak emrah bey:KK33:

beğendin mi sen anlatmıştın ya aklıma geldi bugün denedim oldu çizelgem:KK8:
rüyan güzelmiş valla hiç de öyle tersi çıkar olayı yok bazen aysını bile oluyor ki içime doğdu yakınlarda adım atacak emrah bey:KK33:

nee zaman adım atacak haa ne zaman söyle ne zamaannn :84: :84:

evdekilerdde bilmiyor bizim aramızın bozuk oldugunu ya buralarda deşarj oluyorum işte bende :KK53: yaa çok mutlu uyandım ruyadan çok da gerçek gibiydi ama işte bilemiyorum ki :KK14: özlemişim paşayı ruyamda görünce biraz daha anladım :KK14::KK14:

nee zaman adım atacak haa ne zaman söyle ne zamaannn :84: :84:

evdekilerdde bilmiyor bizim aramızın bozuk oldugunu ya buralarda deşarj oluyorum işte bende :KK53: yaa çok mutlu uyandım ruyadan çok da gerçek gibiydi ama işte bilemiyorum ki :KK14: özlemişim paşayı ruyamda görünce biraz daha anladım :KK14::KK14:

özlenmez mi ya geçen bizde ilkdefa bir hafta aramadık birbirimizi ve ben ölüyordum inan berbat bi duyguydu:KK31:
zmanını bilemiyorum ama inş en kısa zamanda olur ne nazlı çocukmuş bea oda:KK53:

X