Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

heehh beni topik topik seni kovalamaktan kurtardın

bu gönderdigin yüzükler de çok hoşmuş canım bu renkleri çelik yüzükte de yapabiliyorlar mı acaba :44:

günaydınn günaydınn günaydınnnnnnn

günaydın canımmm

o sağ taraftaki çok çizgili olan çelik bi model zaten yaparlar yanii sarı altından daha kibar geliyor bana rose altın

günaydın canımmm

o sağ taraftaki çok çizgili olan çelik bi model zaten yaparlar yanii sarı altından daha kibar geliyor bana rose altın

bu renkten bi kolye aldım geçen gün, tabi altın değil 3.5 tl lik basiy bişey ama cidden çok şık duruyor insanın üzerinde gerçi ben kafaya taktım parmak izli yaptıracagım alyansı ama rose ya da sarı olacagına tek taşımın rengine göre karar veririm malum erkek alacak tek taşı onun zevki nasılmiş ona göre bakacaz artık

Günaydın kızlaar :) ailemin şehirdışına çıkmasını fırsat bilip kızları bize davet ettm. Kısır yapıcam. Daa. Nasıl yapcam :/ bilio musunz siiz. Tecrübeniz var mı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

he heee

ben beyaz altın istediğimi söylemiştim kendisine

belki odunluğu bırakmaya karar verir

zaten ya o odunlugu bırakacak ya da ben onu bırakacagım

acaba diyorum bende mi bi sorun var eski nişanlımdan da 3 yıl içerisinde gördüğüm bütün hediyelerin toplamı 1 2 t shirt bi kitaptan ibaretti annesinin bana aldıgı hediyeler kat kat daha fazlaydı beceremiyorum galiba böyle şeyleri erkeklere hissettirmeyi

hımmm :44: sen yapıyo musun pekii?

hımmm :44: sen yapıyo musun pekii?

eski nişanlımda hep yaptım şimdi de doğum günnüde askerdeydi diye bişey alamadım ama askerden döndüğünde hediye almıştım ona. yıldönümü için de yaptım :44:

gerçi yıldönümündfen bikaç hafta önce parfum almıştı bana, sebebi de yoktu sayılır. yani ben bi kere şakasına benden özür dile yada bana çiçek al demiştim onun için o da parfum almıştı ama, yıldönümünü öyle kutlaması çok zoruma gitti benim yaa, çok degersiz hissettim kendimi işin maddiyatında değilim illa büyük hediyeler falan alsın derdinde hiç degilim ama insan en azından bi çiçek alıp gelmez mi ben mi yanlış düşünüyorum

yok canım o yıldönümünde sen haklısın kesinlikleeee..!

bi tek gül de mi alamadı yaniii

yok canım o yıldönümünde sen haklısın kesinlikleeee..!

bi tek gül de mi alamadı yaniii

ya benim zoruma giden de bu işte tek bi gül, ya da ne bileyim git bi buket papatya al, bunlar yüksek maddiyatlı şeyler degil ki, bunu da mı layık görmedi bana ben o kadarını da hak etmiyor muyum yani bu soruları ona sormak istiyorum, soramadıkça da içimde kızgınlıgım daha çok artıyor

döndüğünde sorarsın tatlım bir bir nasıl hissettiğini anlayabiliyorum, benim de öle bi sevgilim vardı bi zamanlar, 1,5 yıl çıktık yol kenarından 1 papatya bile koparıp vermedi, ne zaman ben bastım tekmeyi, eve her gün çiçekçiden buketler gelemeye başlamıştı

ya işte kendince kılıfları da var, ben böyleyim, elimden başka bişey gelmiyor bilmem nee ki diyorum en başından beri böyle olsa vallahi gam yemem, derim zaten bu adam böyleydi bu adamdan olmaz ayrılayım gitsin ama öyle degildi ki, 2 aydır bu durumlarda :26: ben sorunca hep sen abartıyosun yok öyle bişey bilmem nee hadi çiçek almayı falan da akıl edemedin, ya o gün kavga çıkarma, bi sarıl güzel söz söyle, buna da mı basmadı kafan ayy yine çok sinirlendim benn

CAnım hoşgeldiinnnnn =)) Sevindim valla Ben bunları daha çok beğendim özellikle bire bayıldım siteden falan mı canım ?

günaydınn günaydınn günaydınnnnnnn

Tünaydınnnn Tünaydınnnn Tünayduınnnnnnnnnnnnnnnnnn

CAnım kısır benim işim haftada bir yaparım bayılırım kendilerine ama geç kaldım sanırım

CAnım hoşgeldiinnnnn =)) Sevindim valla Ben bunları daha çok beğendim özellikle bire bayıldım siteden falan mı canım ?

hoşbuldumm

google görsellerde "beyaz ve rose alyans" diye aradımm, karşıma çıkan resimleri paylaştım sizinle sarı-beyaz karışımına göre daha çok sevdim bunları. yani nişanımda bu tarz alyans alırım

film izleyip gofret yiyorum isteyen var mı

naberr, napıyosunuun spora gidicem ben birazdaaan

Birazcık öle oldu ama annem saolsun yetişti telefondan da olsa :)) ama yine de söleyebilirsin. Bileyim :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…