Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Hayal canım aynen valla ben 100bine de razıyım aslında benim olsun yeter:KK51: İnşaattan gireceksin en mantıklısı o

Bu dönem pek yaramadı sana sankio_O

çocuklar fazla enerjik bu yıl yaaa, çok aşırı yoruyorlarr :KK34:

öyle valla napıcaz bilmem kaç sene çalışmamız gerekirse artıkın :cry:

inşaattan almış hali canım bu henüz tuğlaları örülüyor :mad:
tabi semte göre evin iç yapısına göre değişir fiyat :KK51:

amanınnnn :KK57: inşaat mı 200 bin :KK57::KK57::KK57:

ayyy, Allah yardımcınız olsun o zaman :confused:

Ve Aleyküm Selam :KK53:
sınav da yok ki bunlardaaa :KK45:

2. ve 3. sınıflarda İngilizce dersinde "yazma" becerisi yok, dersler sadece dinleme ve konuşma etkinlikleri ile geçiyor, bu da çok yorucu oluyor benim için işteee :KK14:

:KK15::KK15::KK15::KK15:
Bak bunu bilmiyordum çevremde çocuk da kalmadı ki :KK48: Birde onların sesi de çok tizdir yayarak konuşurlar falan uww:KK48:

Öğretmenlik zor meslek ya kolay gibi geliyor herkese ama o kadar çocukla uğraşmak her babayiğidin harcı değildir mesela benim döverim ben:KK53::KK53:

aynen öyle valla, tatillere laf ediyolar bizim sürekli ama, o kadarcık kafa dinleme hakkıımız da olsun yanii :KK53:

aynı anda ortlama 30 çocukla uğraşmayı çok kolay sanıyorlar :KK62: evde 1-2 tanesiyle zor uğraştıklarını, kendi çocukları olduğu halde sabırlarının taştığı anlar olduğunu unutuyor bazı insanlar :KK62:

aynen öyle valla, tatillere laf ediyolar bizim sürekli ama, o kadarcık kafa dinleme hakkıımız da olsun yanii :KK53:

aynı anda ortlama 30 çocukla uğraşmayı çok kolay sanıyorlar :KK62: evde 1-2 tanesiyle zor uğraştıklarını, kendi çocukları olduğu halde sabırlarının taştığı anlar olduğunu unutuyor bazı insanlar :KK62:
Canım hepsi öyle ben sürekli duyuyorum okullar açılsada kafa dinlesek laflarını e sen kendi çocuğundan bile bıkıyorsun yeri gelince öğretmenler aynı anda kaç tanesiyle uğraşıyor ama lafa geldi mi sizin tatiliniz var 3 ay olacak tabi..

Canım hepsi öyle ben sürekli duyuyorum okullar açılsada kafa dinlesek laflarını e sen kendi çocuğundan bile bıkıyorsun yeri gelince öğretmenler aynı anda kaç tanesiyle uğraşıyor ama lafa geldi mi sizin tatiliniz var 3 ay olacak tabi..

bi de o 3 ay tatil lafıı :KK53:

yaz tatilimizin öğrenciler gibi 3 ay değil de 2 ay olduğunu öğrenemediler hala :KK45:

X