Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

teslim olmak değilde çok yoruldum kaç senedir canım gücüm yok, beynim yok çok kötü bişey bu:110:

beynin var olmaz olur mu, sadece yonlendigi konular doğru konular değil.
benim doktorum çok iyi bir adamdı, ben resmen işime gelmeyen bi konu düşündüğüm zaman nefes almayı bırakıyordum. annemler kaç kere fenalaşmış bi şekilde buldular beni. öyle durumlarda resmen beynime nefes al komutu gitmiyordu yaa. doktorum dedi ki bana " vucudun o kadar akıllı ki, sen yanlış bişey düşündüğün zaman direk nefes almayı bırakıyor, sen bi süre sonra nefesi alamadıgın için can derdine düşüyorsun ve aklındaki o düşünce silinmiş oluyor. sen ne zamanki gerçek dışı şeyler düşünmeyi bırakacaksın o zaman bu durum düzelecek "
ve çok haklı biliyor musun, o kadar gerçek dışı şeyler düşünüyordum ki, ben eski nişanlımı gecenin 5 inde uykusundan uyandırıp bana eski sevgilinle neler yaptıgını anlat diyordum, hastalıga bakar mısın :KK57: ama geçti gitti şükür, çok uğraştım geçmesi için. o yuzden diyorum sana da herşey senin elinde diye.

..................

Eklentiler

• 2014-09-13 23.05.41.jpg
    2014-09-13 23.05.41.jpg
    399 KB · Görüntüleme: 57
  • 2014-09-13 23.11.44.jpg
    2014-09-13 23.11.44.jpg
    410 KB · Görüntüleme: 55
  • 20140911_215422.jpg
    20140911_215422.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
değmek ne kelime canım muthiş olmuşlar :KK68: ama ben de istiyorum onlardan yaa neden aynı şehirde degiliz ki sanki :mad::mad:

ayy çok sağol canım etiketine varana kadar ben yazdım, sepeti de çok güzel süsledik bekliyorlar..:KK68:size de vermek bende isterdim ama mesafeler :mad:
sizde hele bi nişanlanın seve seve yapar gönderirim :KK53:

ayy çok sağol canım etiketine varana kadar ben yazdım, sepeti de çok güzel süsledik bekliyorlar..:KK68:size de vermek bende isterdim ama mesafeler :mad:
sizde hele bi nişanlanın seve seve yapar gönderirim :KK53:

ben hazırcıyım ya, nişanlanacak olsam gider hazır bulur alırım yeter o kadar bana diye :KK53:

ya aslında severim böyle şeylerle uğraşmayı ama şimdi bir sürü emek yapacam sonra başkalarına verecem, onların evine gidip de görmezsem kavga çıkartacam falan uzun iş :KK53:

iyi hatırlattın bende ev ev kolaçan edeyim nişandan sonra :KK53:
ama çok hoş his kendin bişeyler yapmak iyiki hazır almamışım diyorum :KK45:

iyi hatırlattın bende ev ev kolaçan edeyim nişandan sonra :KK53:
ama çok hoş his kendin bişeyler yapmak iyiki hazır almamışım diyorum :KK45:

ben söz konusu el emegi şeylerse çok bencil pis bişey oluyorum :KK53: bayramlarda da sarma sarıp millete yedirmem mesela, ben 3 saatte saracam onlar 3 dakika da yiyecek diye :KK70:

beynin var olmaz olur mu, sadece yonlendigi konular doğru konular değil.
benim doktorum çok iyi bir adamdı, ben resmen işime gelmeyen bi konu düşündüğüm zaman nefes almayı bırakıyordum. annemler kaç kere fenalaşmış bi şekilde buldular beni. öyle durumlarda resmen beynime nefes al komutu gitmiyordu yaa. doktorum dedi ki bana " vucudun o kadar akıllı ki, sen yanlış bişey düşündüğün zaman direk nefes almayı bırakıyor, sen bi süre sonra nefesi alamadıgın için can derdine düşüyorsun ve aklındaki o düşünce silinmiş oluyor. sen ne zamanki gerçek dışı şeyler düşünmeyi bırakacaksın o zaman bu durum düzelecek "
ve çok haklı biliyor musun, o kadar gerçek dışı şeyler düşünüyordum ki, ben eski nişanlımı gecenin 5 inde uykusundan uyandırıp bana eski sevgilinle neler yaptıgını anlat diyordum, hastalıga bakar mısın :KK57: ama geçti gitti şükür, çok uğraştım geçmesi için. o yuzden diyorum sana da herşey senin elinde diye.
çok geçmiş olsun canım Allah yaşatmasın bi daha:/ benim gerçek dışı şeylerimi bi duysan varya :KK61:doktorun adını atar mısın müsait bir zamanda:110:

çok geçmiş olsun canım Allah yaşatmasın bi daha:/ benim gerçek dışı şeylerimi bi duysan varya :KK61:doktorun adını atar mısın müsait bir zamanda:110:

amin canım hepimizden uzak tutsun Rabbim her tür hastalığı :KK43: tahmin edebiliyorum az çok neler oldugunu, daha doğrusu duysam da şaşırmam öyle diyim, farklı türlerini mutlaka ben de düşünmüşümdür :KK43:
doktorum sakarya daydı bu arada canım, eğer işine yararsa seve seve veririm ismini :)

amin canım hepimizden uzak tutsun Rabbim her tür hastalığı :KK43: tahmin edebiliyorum az çok neler oldugunu, daha doğrusu duysam da şaşırmam öyle diyim, farklı türlerini mutlaka ben de düşünmüşümdür :KK43:
doktorum sakarya daydı bu arada canım, eğer işine yararsa seve seve veririm ismini :)
:eek:AMİNNN!
sakarya yakın aslında benimkine sorayım gidelim sen iyi olmuşun çok şükür benide iyi eder belkio_O

X