Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

o çocuk da yeni evli bi çocuk bence kendi de ister normal bi saatte işten çıkıp, pazar günleri dinlenmeyi :KK66: he yok o da psikopatsa eger nurdan kaçar, ne halleri varsa görsünler :KK55:

yeni evliyse tutamazsın onu ofiste bence, o zaman insancıl çalışma saatlerin olur :KK53:
hayırlısı hakkında :KK66:

yeni evliyse tutamazsın onu ofiste bence, o zaman insancıl çalışma saatlerin olur :KK53:
hayırlısı hakkında :KK66:

aynen öyle düşünüyorum bende :KK53: dayanabildigim yere kadar dayanayım da iş bulmadan ayrılırsam bile hiç olmazsa burdan kazandıgımı kullanırım bi süre. artık annemden para istemek de zor geliyor :KK1:

aynen öyle düşünüyorum bende :KK53: dayanabildigim yere kadar dayanayım da iş bulmadan ayrılırsam bile hiç olmazsa burdan kazandıgımı kullanırım bi süre. artık annemden para istemek de zor geliyor :KK1:

evet ya insanın kendi parasını kazanması gibisi yok, Allah hepimize iş rastlığı versin en kısa zamanda :110:

amin canım inşallah :KK61::KK61:
böyle zamanlarda zengin koca istegim öyle çok artıyor ki anlatamam :KK53:

bizden geçti de öyle holding yönetim kurulu başkanı falan bulmak sen bulursun inşallah, artık yatınla, özel uçağınla turlara çıkarsın :rolleyes: bize de iş ayarlarsın :KK53:

bizden geçti de öyle holding yönetim kurulu başkanı falan bulmak sen bulursun inşallah, artık yatınla, özel uçağınla turlara çıkarsın :rolleyes: bize de iş ayarlarsın :KK53:

anam o kadar da demedik bee o beni aşar, anamlar izin vermez bi kere biz bunlarla yarışamayız diye :KK70:

aynı benim annem dengi dengimiz lazım bize, zenginlerle yarışamayız diyor :KK53:
ha tabi öyle bi iş olsa annen ne der belli olmaz, tersi de olabilir :KK8:

yok kız, annem birinden hoşlansam bile ilk ailesini sorar :KK57: memur öğretmen vs dersem tamamdır. bi kere babası kuyumcu olan bi çocukla tanışmıştım da annem hiç istemedi o zaman, onlar bizim dengimiz degil diye :KK57:

demir eksikliği ve B12 vitamin eksikliği :cry:

pazartesi iğneye başlıyorum :KK17:

haydaaa o nerden çıktı :KK57::KK57:

yok kız, annem birinden hoşlansam bile ilk ailesini sorar :KK57: memur öğretmen vs dersem tamamdır. bi kere babası kuyumcu olan bi çocukla tanışmıştım da annem hiç istemedi o zaman, onlar bizim dengimiz degil diye :KK57:

annen fazlasıyla gerçekçiymiş, helal :KK53:

haydaaa o nerden çıktı :KK57::KK57:

kansızlık demekki halsizlik yapıyormuş, yediklerine dkkat et canım bol bol pekmez ve siyah çekirdekli kuru üzüm ye..ilaçlara çok yüklenme canım geçmiş olsun..:KK43:

demir düşüklüğü geçen seneden beri vardı zaten, aile hekimine gitmiştim, ilaç vermişti, ama ilaca rağmen düzelmemişti, ben de devlet hastanesine gittim bu sefer uzman görsün diye, b12 ye de bakılmış, o da çok düşük çıkmış işte..

b12 yi yerine en çabuk koyan da iğne tedavisiymiş

demir düşüklüğü geçen seneden beri vardı zaten, aile hekimine gitmiştim, ilaç vermişti, ama ilaca rağmen düzelmemişti, ben de devlet hastanesine gittim bu sefer uzman görsün diye, b12 ye de bakılmış, o da çok düşük çıkmış işte..

b12 yi yerine en çabuk koyan da iğne tedavisiymiş

ihmal etme de yavrm o zaman topla kendini bir an önce. şimdi okullar da açılacak halsizliğe falan hiç gelemezsin, iyice elden ayaktan düşme sonra :KK43:

X