Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

hayııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrr :KK47:

alış artık yavru, okullar başlayacak 10 gün sonra :KK47:

evet ya laf söz olmasını istemem ne kadar iyi insanla olsa da cevreden dolduruşa gelebilirler :cool:gereksiz bişey yok zaten canım ikimizde hep kullanacağı şeyler..

hee görürsem söylerim atamayacğına göre öyle bi kv yi mecbur kabulleneceksin :KK37:

ben kayınvalideyi atamam ama o beni atabilir, haklısın :KK53:
doğru tabi canım, imkanlar el verdiginde en iyisini yapmak lazım :KK51:

Hahah alemsin ya :)

Öyleyimdir huyum kurusun:KK53::KK53: Sen gerçekten okulu seviyorsun yani :KK53:

off bu konuda da tartışma çıkmasa bari aramızda hiç bişeyde gözüm yok da işte olması da gerekiyor :KK51:

İyi düşün iyi olsun Selencim:KK36: Ben seni anlıyorum insan geriliyor gerçekten sen bütçeyi sorsan aslında ben öyle yapmıştım hiç sorun çıkmadı

Öyleyimdir huyum kurusun:KK53::KK53: Sen gerçekten okulu seviyorsun yani :KK53:

İyi düşün iyi olsun Selencim:KK36: Ben seni anlıyorum insan geriliyor gerçekten sen bütçeyi sorsan aslında ben öyle yapmıştım hiç sorun çıkmadı

Okulu da severim oyle asiri degil ama severim yani ders calismayi da severim cidden hosuma gidiyor yeni yeni bilgiler ogrenmek bir de hukuk hayatla ic ice yani "bu ogrendigim ilerde ne ise yarayacak hocam yeaaa" diyebilecegin bir ders yok hepsi isine yarayacak gercek hayatta cunku hayatin kendisi hukuk :)

Rabbim ! Gireceğim yere dürüstlükle girmemi,
Çıkacağım yerden de dürüstlükle çıkmamı sağla.
Bana tarafından hakkıyla yardım edici bir kuvvet ver.
(Isra Suresi 80. Ayeti).
Hayırlı Cumalar :KK68::KK68: tüm iş arayanlara duam olsun :KK68:

sorarım canım aslında sorun olmaz hele o gün bi gelsin, daha iyi olur yani sormak:KK51:
Kesinlikle daha iyi olur canım ona göre sende bilirsin ne bakacağını oraya gidince hem sorun da olmaz biz alyans ve bilezik için çıktığımızda bütçemizi söyledik ona göre çıkardılar bize:KK68: Hiç sorunda olmadı

Kesinlikle daha iyi olur canım ona göre sende bilirsin ne bakacağını oraya gidince hem sorun da olmaz biz alyans ve bilezik için çıktığımızda bütçemizi söyledik ona göre çıkardılar bize:KK68: Hiç sorunda olmadı

bizde tektaş da öyle yaptık bütçe nasılsa öyle gösteriyorlar, hem daha büyük taşlarda gözümüz kalmamış oluyor :KK53:
ayy bizde alyans alıcaz en çok ona özeniyorum, hiç aklımda da model yok :KK70:

X