Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Sorma canım ya =) Bende evde netten iş bakıp duruyorum Bursada iş kıtlığı var galiba :44:

aa bende bursadayım
bursa iyidir tekstil kenti iş çok derler ya hep halbuki nerdeee
[/QUOTE]

Aaa aynı şehirdeyiz demek ki ne güzel

Bursayı çok severim de bu iş konusu bıktırdı beni.. Deneyimim yok o yüzden olmuyor sanırım ama o almazsa bu almazsa ben nerden kazancam deneyim

Sende ben gibi tutamıyorsun kendini sonra da pişman oluyorsun anladığım kadarıyla =) İşte bak bende dün tutamadım çenemi olan oldu.. Keşke söylemeseydin ama olan olmuş artık yapacak bir şey yok.. Bundan sonra dikkat etmeye çalış..[/QUOTE]

Tamam dedi saolsun bşey demedi de içime dert oldu :/ neyse bakalm saolun varolun :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tamam dedi saolsun bşey demedi de içime dert oldu :/ neyse bakalm saolun varolun :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Bi evlenelim o zaman rahata ereceğiz herhalde

Geçmemiş tatlım ne yazık ki ama hallettik şimdi ağrım var tartışmayalım dedim ölürüm ben sana dedi Bumuydu be diyecektim ama hazır barışmışken sustum

arada çenemizi tutmayı da bilmemiz lazım sanırım kadın olarak hakkaten bazen adamları dırdırımızla bezdiriyoruz ama ben emraha da diyorum sizin geninizde nasıl sinirlenmek varsa bizimkinde de dırdır var, kabullenmek lazım

ilk başta babam hiç istemedi, ama ailesi çok iyi insanlardı ve babam tanıyordu oyle olunca yüzük takalım dendi. bizim resmen onun annesi babası ablası eniştesi, benm annem babam kardeşim o kadarcık kişiyle yüzükler takıldı ama babam hep düğünü ertelemek için bir bahane buldu. düşün ki en son " tamam evlenmenize izin veriyorum ama ancak kendi evini döndürecek kadar iş öğrenene kadar kayınvalidenle beraber yaşayacaksın " dedi onu bile kabul ettim yani ailemin kabullenmesi tamamen göstermeden ibaretti, beni iyice ona itmemek için kabulenmiş gibi yapıp başka engeller çıkardılar ki ben gerçeği göreyim

canım tahminen en geç 9 10 gibi biter kız isteme işleri :44: ama kızın arkadaşlarını kafana takma, kızın arkadaşları mutfaktan çıkamaz kolay kolay, sevgilin de çocukla beraber salonda oturur durur

:)) ya bu kıskançlık denilen illet saçmalık işte de. Bi gitse üzerimizden. Kızlar sanki yicek sevgilimi. Sevgilim de sanki hemen kızlara gitcek. Hey Allahım ya :)

kızlaaar bana bi fikir verir misiniz, söz için bu modellerin hangisi daha güzel ve uygun olur :44: sadece söz ile nişan arası takılacak, asıl alyans olmayacaklar yanii

1. model:

2. model:

ne kadar süre takılacak canım bu ben ilkini daha çok begendim ama kısa süreli olacaksa ikincisi de olur bide eğer nişan ayrı yapılacaksa kızar sadece tek taş takmıyor mu siz alyans da mı takacaksınız :44: amma çok soru sordum haa

:)) ya bu kıskançlık denilen illet saçmalık işte de. Bi gitse üzerimizden. Kızlar sanki yicek sevgilimi. Sevgilim de sanki hemen kızlara gitcek. Hey Allahım ya :)

bu tamamen senin kafanda yarattıgın bişey canım, kendini ikna et bu söylediklerine ve kurtul kıskançlıktan aslında bu kadar basit de biz gözümüzde büyütüyoruz işte

ağustos ile şubat arası falan takılacak nasipse arada bi 6 ay gibi süre olacağı için ben sadece tektaş takmak istemiyorum, ayrıca sevdiceğin de yüzüksüz kalmasını istemiyorum

bu tamamen senin kafanda yarattıgın bişey canım, kendini ikna et bu söylediklerine ve kurtul kıskançlıktan aslında bu kadar basit de biz gözümüzde büyütüyoruz işte

Aynen öyle valla. Ama ben iki gündür tebrik ediyorum kendimi. Ders falan da calısınca sarmıyorum sevgilime. Dün konusuyoruz telefonda. Sen ders çalısırken ne kadar tatlı oluyosun diyo bana :))

İkincisi daha kibar bence. Zarif :)

ağustos ile şubat arası falan takılacak nasipse arada bi 6 ay gibi süre olacağı için ben sadece tektaş takmak istemiyorum, ayrıca sevdiceğin de yüzüksüz kalmasını istemiyorum

yok o taksın zaten canım yüzüğü ben senin için dedim ikincisi daha sade sanki, eğer nişandan sonraki alyansın gösterişli olacaksa bu süreyi daha sade bi yüzükle geçirebilirsin bence ama ben kafaya taktım alyansımı kesinlikle parmak izi olanlardan yaptıracagım

sanırım senin durum biraz boşlukta kalmaktan oluyor, o yuzden sarıyorsun yani yapma gülüm boşa kendini de onu da yıpratma, inan bana yapmak isteyen adam senin gözünün önünde de yapar o yuzden boşuna kendini üzme canım

Çoook haklısın. Gerçekten bu böyle. Ama sanki kontrol edince bi marifet oluyomuş gibiym ben. Ama ayıp ediyorum o bu kadar uğraşırken.

Çoook haklısın. Gerçekten bu böyle. Ama sanki kontrol edince bi marifet oluyomuş gibiym ben. Ama ayıp ediyorum o bu kadar uğraşırken.

bigun gelir adamın canına yeter kendini affettirmek için çok uğraşırsın canım o yuzden biraz hiç bu konuda bişey demeyip gözlemle, bi hata yapacaksa zaten görürsün o zaman mudahele edersin, belki de yanlış yapmaz, böyle ce senin de onun da kafası daha rahat olur

İkincisi daha kibar bence. Zarif :)

benim de gönlüm 2.den yana gibi nişanda da çok gösterişli bişi almam ben, daha sade kibar modellerden hoşlanıyorum bunlar çelik zaten, 6 aylık süre için altın almaya hiç gerek yok

Allahın izniyle yapmaz .. Allah utandırmasın hiçbirimizi de. Arada burda böyle konusmak iyi geliyo. Lilyumiyum arkadaşım da cok destek oldu bana. Sende öyle. Çok teşekkür ederim..

benim de gönlüm 2.den yana gibi nişanda da çok gösterişli bişi almam ben, daha sade kibar modellerden hoşlanıyorum bunlar çelik zaten, 6 aylık süre için altın almaya hiç gerek yok

şu an kendi aranızda taktıgınız bi yüzük yok mu sizin eğer varsa onu da takabilirsiniz sözde

rica ederim canım ne demek

ahkam kesiyor gibi düşünme beni lütfen, ben senden bin kat beteriydim gece 5 te adamı dürterek uykusundan uyandırırdım eski sevgilinle neler yaptıgını anlat bana die

ufak bir olay anlatayım sana

yakın bi arkadaşı bi kızla aynı evde kalıyordu, ama sevgili değiller normal arkadaşlar kızın da yasin den hoşlandıgı o kadar belli ki deli oluyordum ben. neyse bigun ev arkadaşı olan kızla erkek kavga etmiş kız da eşyalarını toplayıp yasinlere gitmiş, ailesi de çok merhametli ya kıza gel bizde kal demişler bana bunu söyledi ama ben delirdim, kalktı benm evime geldi, bi girdik biz birbirimize. tuvalet aynasının üzerinde ne kadar parfum sus ıvır zıvır varsa adamın üstüne fırlattım eğer evine gidersen yarın sabah kalktıgında burda beni bulamazsın dedim, burda kalayım dedi inadımdan ona da izin vermedim, sabaha kadar sokakta turlattım adamı

yani senin yaptıklaırnın fazlaısnı yaptım seni anlıyorum ama kendimi yıpratmış oldum sadece, onu hiç etkilemedi. şimdi başka biri var hayatımda, inan bana arkadaşlarla dışarı çıkıyoruz diyor, kim o arkadaşlar diye bile sormuyorum güvendigimden degil aslında, yapoacak olsa yine yapar, sadece anladım ki ben ne yaparsam yapayım hiç bişey değişmez, sadece kendimi yıpratırım o yuzden takmıyorum diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…