Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

kasap mı:KK53: o da üniversite mezunu muydu ki??
aslında eminim bir şey demez ama akrabalar çevre ben galiba çok takıyorum insanların söylemlerini..
sonuçta benim işim ne ki benden çok para alıyor ona bakarsak..

o lise mezunuydu canım açıköğretimden halkla ilişkiler bölümünü bitirmeye çalışıyordu :KK34:

insanların ne düşündüğünü takma kuzum yaa, hemen evlenmeyi düşünüyor musunuz bilmiyorum ama eğer düğüne de daha vakit varsa bence yavaştan yapın sözü, hem kafanızda rahatlar, insanlarda maksimum 1 hafta konuşurlar sonra unuturlar :KK34:

valla canım şans eseri hiç bir deneyimim yokken vede muhasebeyle alakam yokken karşıma çıktı iş:KK53:
arkadaşım çıktı işten bana dedi yerime gelir misin diye öyle oldu yani öğrendim ama işi 2 ay olmasına rağmen:KK42:

Bende staj yaptım sadece 1senedir arıyorum deneyimim yok bulamıyorum canım.. Ve çalışmam lazım artık =/

benim eski nişanlımda bi dönem kasap olarak çalışmıştı :KK56: biz o dönemde nişanlanmıştık :KK53:

önemli olan ekmegini çıkarması aslında, iş begenmeyip çalışmasa çok daha sıkıntı olurdu ama ailen ne der en iyi sen bilirsin canım :44: baban sıkıntı yapar mı sence :44:

hala tartışıyormusunuz yavrum siz yaa :KK53::KK53: uyuyunca da geçmemiş mi paşanın siniri :KK37:

Geçmemiş tatlım ne yazık ki ama hallettik şimdi ağrım var tartışmayalım dedim ölürüm ben sana dedi :KK53: Bumuydu be diyecektim ama hazır barışmışken sustum :KK52:
Hadi yaa. Niye uzadı ki bu kadar. Küçük mesele..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bana göre küçük ona göre büyük.. O böyle işte =)

o lise mezunuydu canım açıköğretimden halkla ilişkiler bölümünü bitirmeye çalışıyordu :KK34:

insanların ne düşündüğünü takma kuzum yaa, hemen evlenmeyi düşünüyor musunuz bilmiyorum ama eğer düğüne de daha vakit varsa bence yavaştan yapın sözü, hem kafanızda rahatlar, insanlarda maksimum 1 hafta konuşurlar sonra unuturlar :KK34:

öyle mi dersin ayy heyecanladım o zman biz boşuna beklemişiz bunca zaman:KK14:
hemen olmaz bu yaza doğru söz nişan olsa seneye mayıs gibi olur en erken çok yaza bırakmak istemiyoruz..:KK31:
iyi isiznkilerde bişey dememiş sen üni mezunu o lise :26:

Son düzenleme:
Bende staj yaptım sadece 1senedir arıyorum deneyimim yok bulamıyorum canım.. Ve çalışmam lazım artık =/

Geçmemiş tatlım ne yazık ki ama hallettik şimdi ağrım var tartışmayalım dedim ölürüm ben sana dedi :KK53: Bumuydu be diyecektim ama hazır barışmışken sustum :KK52:

Canım bana göre küçük ona göre büyük.. O böyle işte =)

Umarım en kısa zamanda herşeeeeey normale döneer :))

kısmet meselesi be canım bu işler bi bakarsın hiç ummadığın zamanda olmuş iş
bende senin gibi sıkıntıdaydım.. görüşme anlaşma işe girmem bir günde oldu düşün:KK34:

Umarım en kısa zamanda herşeeeeey normale döneer :))

Döndü canım çok şükür =)

kısmet meselesi be canım bu işler bi bakarsın hiç ummadığın zamanda olmuş iş
bende senin gibi sıkıntıdaydım.. görüşme anlaşma işe girmem bir günde oldu düşün:KK34:

Aynen öyle canım kısmet.. Sevgilim çalışıyor ben sürekli evde artık bunaldım çalışmıyorum diye bir şey de ödettirmiyor kanıma dokunuyor bu durum artık..

Aynen öyle canım kısmet.. Sevgilim çalışıyor ben sürekli evde artık bunaldım çalışmıyorum diye bir şey de ödettirmiyor kanıma dokunuyor bu durum artık..

aman kız boşver ödesinler:KK52: şaka bir yana da parasızlık zordur bilirim az da olsa kendi paranı kazanmak süper..inşallah sende en kısa sürede hyırlı bi iş bulursun çok dua et canm..
kuş kadar maaşımı ne yapacağımı şaşırdım:KK53:

Döndü canım çok şükür =)

Ooh çok şükür Allah ıma :)

Hahaha aynen canım valla =)

aman kız boşver ödesinler:KK52: şaka bir yana da parasızlık zordur bilirim az da olsa kendi paranı kazanmak süper..inşallah sende en kısa sürede hyırlı bi iş bulursun çok dua et canm..
kuş kadar maaşımı ne yapacağımı şaşırdım:KK53:

Annem veriyor bana o yüzden istemiyor ödememi.. Çok nadir az tutuyorsa hesap onu veriyorum yalvar yakar =) Dua ediyorum ama 3 gün sonra yine umutsuzluğa kapılıyorum.. Canım ben stajda 200 tl alıyordum onu bile nasıl harcıyordum ne hayaller kuruyordum anlatamam:KK1:

Kızlaaaar. Sevgilimin yakın erkek arkadaşı kız istemeye gidiyolar. Sevgilimi de cagırmıslar. Yakın arkadaş sadıç gibi gidermiş. Sevgilim kızın arkadasları da gelmiş beni de cagırıyo arkadas ddi. Neyse ben de yüzüğünü tak aşkım dedim. Demicektim tutamadm cenemi yine :) neyse kaç saat sürer kız isteme ?

Annem veriyor bana o yüzden istemiyor ödememi.. Çok nadir az tutuyorsa hesap onu veriyorum yalvar yakar =) Dua ediyorum ama 3 gün sonra yine umutsuzluğa kapılıyorum.. Canım ben stajda 200 tl alıyordum onu bile nasıl harcıyordum ne hayaller kuruyordum anlatamam:KK1:[/QUOTE]

aynen tatlım az para çok mutluluk bizimkisi :KK53:

Kızlaaaar. Sevgilimin yakın erkek arkadaşı kız istemeye gidiyolar. Sevgilimi de cagırmıslar. Yakın arkadaş sadıç gibi gidermiş. Sevgilim kızın arkadasları da gelmiş beni de cagırıyo arkadas ddi. Neyse ben de yüzüğünü tak aşkım dedim. Demicektim tutamadm cenemi yine :) neyse kaç saat sürer kız isteme ?

acayip bi kıskançlık kokusu var :KK53:

Ne kadar ilginçmiş canım bizde aile gider =) Neyse 2 3 saat sürer en az sanırım =) Duruma göre değişir =)

Annem veriyor bana o yüzden istemiyor ödememi.. Çok nadir az tutuyorsa hesap onu veriyorum yalvar yakar =) Dua ediyorum ama 3 gün sonra yine umutsuzluğa kapılıyorum.. Canım ben stajda 200 tl alıyordum onu bile nasıl harcıyordum ne hayaller kuruyordum anlatamam:KK1:

aynen tatlım az para çok mutluluk bizimkisi :KK53:[/QUOTE]

Sorma canım ya =) Bende evde netten iş bakıp duruyorum :KK43: Bursada iş kıtlığı var galiba :44:

Ne kadar ilginçmiş canım bizde aile gider =) Neyse 2 3 saat sürer en az sanırım =) Duruma göre değişir =)

aynen tatlım az para çok mutluluk bizimkisi :KK53:

Sorma canım ya =) Bende evde netten iş bakıp duruyorum :KK43: Bursada iş kıtlığı var galiba :44:[/QUOTE]

Biz de yeni öğrendik ve şaşırdık. Gitmeyim dedi. Adettenmiş :) ayy ne safım ya. Yüzüğü tak dedm bi de. Kızdm kendime. Demicektm güya dimi

Sorma canım ya =) Bende evde netten iş bakıp duruyorum :KK43: Bursada iş kıtlığı var galiba :44:

Biz de yeni öğrendik ve şaşırdık. Gitmeyim dedi. Adettenmiş :) ayy ne safım ya. Yüzüğü tak dedm bi de. Kızdm kendime. Demicektm güya dimi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Ben olsam tak demezdim mutlaka fotosu atılırdı sosyal medyaya ordan bakar öğrenirdim yada sorardım ona göre de bir tutum sergilerdim :KK1::KK1:

Sorma canım ya =) Bende evde netten iş bakıp duruyorum :KK43: Bursada iş kıtlığı var galiba :44:[/QUOTE]

aa bende bursadayım:KK52:
bursa iyidir tekstil kenti iş çok derler ya hep halbuki nerdeee:KK4:

Ben olsam tak demezdim mutlaka fotosu atılırdı sosyal medyaya ordan bakar öğrenirdim yada sorardım ona göre de bir tutum sergilerdim :KK1::KK1:[/QUOTE]

Onun face i var da ben açmıyorum canım ya. Sevmiyorum face i. Takar zaten de yüzük biraz skntılı. Geçen geldi yanıma. Parmagı yara olmus. Kenarları çok keskn. Bi de zayılayınca düşcek gibi oluyo yüzük. O yüzden sordm işte..

Ben olsam tak demezdim mutlaka fotosu atılırdı sosyal medyaya ordan bakar öğrenirdim yada sorardım ona göre de bir tutum sergilerdim :KK1::KK1:

Onun face i var da ben açmıyorum canım ya. Sevmiyorum face i. Takar zaten de yüzük biraz skntılı. Geçen geldi yanıma. Parmagı yara olmus. Kenarları çok keskn. Bi de zayılayınca düşcek gibi oluyo yüzük. O yüzden sordm işte..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Sende ben gibi tutamıyorsun kendini sonra da pişman oluyorsun anladığım kadarıyla =) İşte bak bende dün tutamadım çenemi olan oldu.. Keşke söylemeseydin ama olan olmuş artık yapacak bir şey yok.. Bundan sonra dikkat etmeye çalış..

X