Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Bağlandı bağlandı çok oldu zaten ama ben yine de kararlıyım çünkü çok konuşuyorsun da dedi bana bundan sonra Merhaba Merhaba görsün bakalım:KK14:

ayy akşam işten erken çıktım patron yolladı da o yuzden selamsız sabahsız gitmiş oldum kusura bakma canım :eek:
o kadar resmi de olma kız yanlış anlar bu sefer ve ailesine yansıtır daha çok başın ağrır :KK66: erkeklerin bu konuda kafa basmaz öyle konuşurlar da yarın bigun karşına çıkıp da kardeşim anneme söyledi sen çok soguk duruyorsun da diyebilir. bence evde görüşmeyin çok fazla, eve gittigin zamanlarda yine güleryüzlü ol, ama eve daha az gidin daha az görüşün :KK51:

aynen canım doğru şimdi başka topik açsak millet gelir yeni diye..biz burdan devam edelim kıpraşmayın bi yere:KK53:

karar verilmiş selenim sen pro üye oluyormuşsun yeni topik açıyormuşuz :KK53: gerçi ben yine de oraya gelen giden çok olur, burdaki gibi rahat edemeyiz diye düşünüyorum ama deneyelim görelim :KK51:

ona 7/24 diyorum zaten : D
görürsün 1 ay sonra nasıl olduğumu:KK45:

nasıl olsa düğünün nerede yapılacagını biliyorum, tarihini de söyle de baskın yapayım sana o gün :KK53:

doğru bi tespit :KK19:

benim topiğim hala var kiiiiiiiiii :KK28:

görmedim bebişim akışta da ondan sordum :KK66: ben nedense çok kalabalık olunca rahatsız oluyorum yaa, beni tanıyan çıkması önemli degil de bahsettigim insanları tanıyan çıkar diye tırsıyorum :KK17:

karar verilmiş selenim sen pro üye oluyormuşsun yeni topik açıyormuşuz :KK53: gerçi ben yine de oraya gelen giden çok olur, burdaki gibi rahat edemeyiz diye düşünüyorum ama deneyelim görelim :KK51:

valla öyle konuşulmuş canım bende yeni gördüm ama nasıl olur fikrim yok :KK54: bence burda kalalım ya kimse gelmiyor baksanıza..
şimdi yeni konu açsak sadece biz mi görücez yoksa tüm pro olanlar da mı girebilecek o_O

valla öyle konuşulmuş canım bende yeni gördüm ama nasıl olur fikrim yok :KK54: bence burda kalalım ya kimse gelmiyor baksanıza..
şimdi yeni konu açsak sadece biz mi görücez yoksa tüm pro olanlar da mı girebilecek o_O

pro olanlar girebilecek ama sohbete ne kadar katılırlar bilemiyorum o_O

Prolar cok fazla pro bolumunde takilmiyor kalabalik olacagini zannetmiyorum pro bolumu cok pasif su an forumda, yazdiklarimizi ziyaretciler ve normal uyeler goremez orada :)

eğer yarışma olayı falansa çok zor zaten kafa binbeşyüz yapamam yani o_O
yarışma olmasa bile sanırım bi 30 tl gibi bi ücret veriyorsun, ondan sonra başka hiç bir ücret ödemeden sınırsız olarak pro kalıyorsun. ama dedigim gibi yanlış hatırlıyor da olabilirim o_O

kartım yok maalesef :KK14:

Prolar cok fazla pro bolumunde takilmiyor kalabalik olacagini zannetmiyorum pro bolumu cok pasif su an forumda, yazdiklarimizi ziyaretciler ve normal uyeler goremez orada :)

lokum cugumun dedigi de mantıklı ama orda da kimse göremezmiş konuşulanları o_O dur bakalım kızlar da gelsin toplaşalım da bi ayar çekeriz bu mevzuya :KK51:

ayy canım benim seviyorum seni :KK68:sağol ama ben kötü hissederim sırf benim yüzümden iş bozulursa :KK22:

iş niye bozulsun bebek, gayet de sohbet ediyoruz işte :KK19: ayrıcaa en kötü ihtimalle, artık özel msj lar çok kişiyle yapılabiliyor, bir özel msj sayfası açar ordan devam ederiz, ya da seni pro luga yükseltecek bişeyler düşünürüz. hallederiz :KK52:

iş niye bozulsun bebek, gayet de sohbet ediyoruz işte :KK19: ayrıcaa en kötü ihtimalle, artık özel msj lar çok kişiyle yapılabiliyor, bir özel msj sayfası açar ordan devam ederiz, ya da seni pro luga yükseltecek bişeyler düşünürüz. hallederiz :KK52:

gizli kapaklı şeyler konuşmuyoruz ki bu topik de gayet güzel gelen giden de yok, niye dellendiniz :p

X