Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Canım ben sadece bayanlara vereceğim dolayısıyla eşleri de faydalanacak :KK53:

Acaba bende mi öyle yapsam her aileye bir tane ama yine 150 200 lazım bana püf:KK53:

ehehe ben de :KK52: bazen atarlı bazense çok sevecen olan yegane şahıs luna ben :KK35:

Evet tam olarak öylesin :KK53: Annen başının çaresine bakacaktır canım hasta olunca elbette gidersin yardıma =)

teşekkür ederimm :KK16:

iki miiii :KK53::KK53: o nasıl oldu öyleeeee :KK51:

Benim cengaver ben işe başlayınca beni kapacaklar düşüncesiyle alelacele evlenme teklif etmişti bana ben de güzel süpriz yapmadı diye üzülmüştüm, içine sinmemiş olacak ki 1 buçuk yıl sonra bu haziran ayında süprizli bir evlenme teklifi daha aldım iki tane de yüzüğüm oldu hahahahah:KK9: İlki savaroski idi bu pırlanta:KK51:

aminnnnn hepimizinkini:KK16::nazar:
siz ne zaman düşünüyorsunuz:26:

Kısmetse 10 gün sonra nişanlanıyoruz. Düğün mayıs ayında olacak,tam tarihi nişandan sonra belli olur çünkü düğün salonu bakıp tutacağız hemen. Benim cengaver Bodrum'da çalışıyor o yüzden geldiğinde halletmek zorundayız. Onu benim yaşadığım şehire aldırmaya çalışıyoruz bu yüzden nişandan bir kaç gün sonra nikahım olacak muhtemelen nikah günü alabilirsek. Nişanlılığı anlamadan kağıt üstünde evli olacağım resmen:KK37:

siyahlı yoktu orda cnm öyle bianda aldım soradan içime pek sinmedi gibi benimde :KK43:

iyim çok şükür sen napıyorsun davetiye istiyorum bana davetiye yollaaa
napiyim ben de araştırıyorum bize lazım olan şeyleri:KK23:
gönderirim canım ne demek :KK34:
ama daha seçemedimki:KK9: karikatürlü yapmış bi arkadaşım bende öyle yapayım diyorum ama çok tutmasını istemiyorum:KK25:

X