Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

hadi yaaa :KK1::KK1: yüzükdaş mı oldukkk :KK1::KK1::KK1:

ben zaten ince ve küçük istiyordum bildiğin gibi, tam da zevkimi tutturmuşş :KK16:

bi de aramızda kalsın, pırlanta almış :KK1: bunun muhabbetini yapmıştık ya bi ara, benim için pırlanta olsa da olur olmasa da diye :KK1: kendisi swaroski taşa değil pırlantaya layık görmüş demek ki beni :KK1:

dün akşam dışarı çıktık, en son madoya gittik, 2 katlı bi yer, alt kata oturduk önce, ama alt katı da pek sevmiyoruz, sonra bu bi ara lavaboya diye kalktı yanımdan, o sırada meğersem üst kata çıkmış, orda bi masa ayırtmış zaten gündüzden, o masayı da birazcık düzenlemiş işte benim yanımdan gidince. sonra geldi, yukarda masa boşalmış oraya çıkalım dedi, tamam dedim ben de. çıktık. masa da arka taraflarda, köşede. masaya bi geldik, ben böyleyimm :KK53:

masanın üzerinde gül yaprakları, ortada mumlar, oturacağım yerde güllerim :KK16:

sonra önümde diz çöktü, kutuyu çıkardı, ömrümün geri kalanını seninle geçirmek istiyorum benimle evlenir misin diye sordu :KK16:

böyle işteee :KK16::KK16::KK16:

ayy canım ya çok sevindim :KK16: Tebrik ederimmmmmm

Son düzenleme:

hadi yaaa :KK1::KK1: yüzükdaş mı oldukkk :KK1::KK1::KK1:

ben zaten ince ve küçük istiyordum bildiğin gibi, tam da zevkimi tutturmuşş :KK16:

bi de aramızda kalsın, pırlanta almış :KK1: bunun muhabbetini yapmıştık ya bi ara, benim için pırlanta olsa da olur olmasa da diye :KK1: kendisi swaroski taşa değil pırlantaya layık görmüş demek ki beni :KK1:

dün akşam dışarı çıktık, en son madoya gittik, 2 katlı bi yer, alt kata oturduk önce, ama alt katı da pek sevmiyoruz, sonra bu bi ara lavaboya diye kalktı yanımdan, o sırada meğersem üst kata çıkmış, orda bi masa ayırtmış zaten gündüzden, o masayı da birazcık düzenlemiş işte benim yanımdan gidince. sonra geldi, yukarda masa boşalmış oraya çıkalım dedi, tamam dedim ben de. çıktık. masa da arka taraflarda, köşede. masaya bi geldik, ben böyleyimm :KK53:

masanın üzerinde gül yaprakları, ortada mumlar, oturacağım yerde güllerim :KK16:

sonra önümde diz çöktü, kutuyu çıkardı, ömrümün geri kalanını seninle geçirmek istiyorum benimle evlenir misin diye sordu :KK16:

böyle işteee :KK16::KK16::KK16:
Heeeeeeeyt beeeeeeeeeeeeeeeee :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Ben hemen bekliyordum zaten sana teklif gelmesini yanılmadım :KK51:
Allah mutlu etsin inşallah bir ömür:21:

çok teşekkürler kızlaaar :KK31::KK31::KK31:

canım benim hayırlı olsun her şeyi çok güzel düşünmüş:KK16:
yüzük de benimkinden sanırım hepsi birbirine benziyor bu pırlantaların :KK1:
çok sevindim hakettiğiniz mutluluğunuz yakındır bence :KK34: hep mutlu olun hep :KK16:

yüzük kardeşliği mi oldu aramızdaaa :KK1::KK1::KK1:

Obaaaa bizim topik cok bereketli bu aralar ya :KK52:
Hayirli olsun gamzelim Allah tamamina erdirsin :116:

sağol lokum, sizin de maddi durumlar ya da sevgilinin ailevi durumları en kısa zamanda yola girer inşallah :KK31:

ayy canım ya çok sevindim :KK16: Tebrik ederimmmmmm

teşekküür ederimm :KK17:

Heeeeeeeyt beeeeeeeeeeeeeeeee :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Ben hemen bekliyordum zaten sana teklif gelmesini yanılmadım :KK51:
Allah mutlu etsin inşallah bir ömür:21:

demiştin di mi :KK1:

aminnnn :nazar::nazar::KK16::nazar::nazar:

Gamzeliimmmm asker yolu beklerkenden tanıyorum seni konuşyuorduk nasıl olur nasıl gider vallahi seninki ilk etapı atlatmış çookkk sevindim Allah tamamına erdirsin :KK16::KK16:

daha bizde bir tık yok gerçi arkadaşlarından aldığım ufak tüyolara göre planları varmış ve sanırım güzel bir teklif alacağm bende çünkü hep derdi çok güzel bir teklif yapıcam sana die dün de nasıl tarz yüzük beğeniyorsun diye sordu gerçi öyle sorması hoşuma gitmedi bence böyle şeyler süpriz olmalı falan dedim tamam tamam anlaşıldı dedi :KK1: yani benimkinin de eli kulağında :KK16::KK16::KK16:

Kızlar bu elbiseyi çok yakın bir arkadaşımın düğünü için aldım ama sonradan pek içime sinmedi gibi :S bayada para verdim sizce nasıl ? İlk resimdeki gibi olcak topukluyla 2. resim ayakkabısız

$Topuklu.jpg $elbisem.jpg

canım benim hayırlı olsun her şeyi çok güzel düşünmüş:KK16:
yüzük de benimkinden sanırım hepsi birbirine benziyor bu pırlantaların :KK1:
çok sevindim hakettiğiniz mutluluğunuz yakındır bence :KK34: hep mutlu olun hep :KK16:

Seninde mi aynısı canım:KK1::KK1: Bizim bütçemize uygun yüzükler hep böyle demek ki benimki de aynısı çok seviyorum yüzüğümü :KK16::KK16:

canlar resimleri aldım :KK16: gerçi nurdan ve gizem face den gördü de buraya da yükleyeceğim hepimiz topikte toplanınca :KK76:

bBen burdayım diğerleri boşver:KK52:
Kızlar bu elbiseyi çok yakın bir arkadaşımın düğünü için aldım ama sonradan pek içime sinmedi gibi :S bayada para verdim sizce nasıl ? İlk resimdeki gibi olcak topukluyla 2. resim ayakkabısız

Eki Görüntüle 1210201 Eki Görüntüle 1210200

Yektacım ben beğendim gayet şık bir elbise topukluyla çok hoş duruyor:KK31:

İsteme-nişan birarada olacak ve 10 gün kaldı kuzum o yüzden :)

Eee hazırlaıklar ne alemde:KK16:

Seninde mi aynısı canım:KK1::KK1: Bizim bütçemize uygun yüzükler hep böyle demek ki benimki de aynısı çok seviyorum yüzüğümü :KK16::KK16:

bBen burdayım diğerleri boşver:KK52:

evet çok benziyor :KK16: bende çok seviyorum yüzüğümü , çok bekledim çünkü :KK53:
öğleden sonra gelir herkes yüklerim canım :KK53:

X