Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Aa ne güzel neden gelecekler bizimkiler gelmez sanırım :26:

hem bayram ziyareti hemde gelmişken isteme gününü konuşacak annesi..
babamla konuştuk bugün ne diyorsun napalım dedi söz olurda nişana daha erken dedi :KK50: sen ne diyorsun dedi dedim baba böyle içim rahat değil dedim tamam önce bizi sözü yapalım dedi..:KK76:
müstakbel annecim de bi tepsi baklava yapmış bize de o da bonus oldu kararda :KK53:

ben burdayım da benden başka kimse yok sanırım :44:

merak ettik valla face den yazacaktım tabi net yokmuş oda işe yaramazdı :KK31:
doktora gittin mi canım :26:

babamla konuştuk bugün ne diyorsun napalım dedi söz olurda nişana daha erken dedi :KK50: sen ne diyorsun dedi dedim baba böyle içim rahat değil dedim tamam önce bizi sözü yapalım dedi..:KK76:
müstakbel annecim de bi tepsi baklava yapmış bize de o da bonus oldu kararda :KK53:

Evet canım söz yapın en azından nişanı da sonra yaparsınız madem =)

Evet canım söz yapın en azından nişanı da sonra yaparsınız madem =)

babamla öyle konusunca mutlu oldum ama zamanlama şansızlığım yine ortaya çıktı..abimler tatile gidiyor bayramdan hemen sonra ve taa 16 sında gelecekler tabi biz hiç bişey yapamayacağız :KK50:

babamla öyle konusunca mutlu oldum ama zamanlama şansızlığım yine ortaya çıktı..abimler tatile gidiyor bayramdan hemen sonra ve taa 16 sında gelecekler tabi biz hiç bişey yapamayacağız :KK50:

Olsun canım bana diyordunuz ya geç olsun güç olmasın diye benim de arada ertelendi ama herşey istediğim gibi oldu olacak ya ona sevin üzme hiç kendini:KK16:

Olsun canım bana diyordunuz ya geç olsun güç olmasın diye benim de arada ertelendi ama herşey istediğim gibi oldu olacak ya ona sevin üzme hiç kendini:KK16:

öyle de canım bekle bekle içim şişti :KK31: bugün buluştuk nasıl hayaller kuruyor bayramın haftası isteme söz olur sonra nişan beklemeye gerek yok artık diye..şimdi ben ona nasıl diycem off of :KK31:

Sözle nişan arası ne kadar olacak ki canım:26:

hazırlıklara bağlı olur canım, alınacak şeyler var bi sürü damat bohçasıymış, hediyelikmiş benim kıyafet olayı bunlar uzun sürer çalıştığım için ha deyince çıkamam çarşıya..:KK31:
bir ay olur heralde annemlede öyle konuştuk sözden sonra ben babanı ikna ederim dedi nişan için :26:

Son düzenleme:
hazırlıklara bağlı olur canım, alınacak şeyler var bi sürü damat bohçasıymış, hediyelikmiş benim kıyafet olayı bunlar uzun sürer çalıştığım için ha deyince çıkamam çarşıya..:KK31:
bir ay olur heralde annemlede öyle konuştuk sözden sonra ben babanı ikna ederim dedi nişan için :26:

Ay canım bir ay mı uzun Allah seni ya:KK53::KK53: Ben öleyim o zaman:KK53:

Tesekkur ederim canim :) Ben de gamzeliyim adim da oyle nickini cok sevdim o yuzden 😊😊

Teşekkür ederim :) Gamzeli olmak çok güzel oluyor yaa çok seviyorum ben kendilerini :)

hayırlı geceler sana da canım :KK16:

Kız hadi gözün aydın, sözüne azicik kaldı :)

Darısı başıma, en en en kısa zamanda :)

yok ona değil annesi falan da çağırmadı hiç ona anlam veremedim:26:

akıllarına gelmemiştir belki canım :26: yada babanne evinde ya çok kalabalık olmasın istemişlerdir bilemedim ki şimdi :44:

iştee güzel gelişmeler geliyor burdan :KK76::KK76:

telefonda internet var canım benim face falan girebildim ama kk ya girsem bile topiği bulamıyorum ben o yuzden giremedim hiç :KK50:

doktor da dizim için kireçlenme var dedi, egzersiz bol yürüyüş ve ilaç verdi, ayın 20 sinden sonra kontrol var :18: baş ağrılarım için de beyin tomografisi verdiler ama taa 21 inde çekilecek :KK31:

iştee güzel gelişmeler geliyor burdan :KK76::KK76:

telefonda internet var canım benim face falan girebildim ama kk ya girsem bile topiği bulamıyorum ben o yuzden giremedim hiç :KK50:

doktor da dizim için kireçlenme var dedi, egzersiz bol yürüyüş ve ilaç verdi, ayın 20 sinden sonra kontrol var :18: baş ağrılarım için de beyin tomografisi verdiler ama taa 21 inde çekilecek :KK31:

benim aklıma gelmişti kireçlenme :KK50: yürüyüş yap bol bol canım geçmiş olsun tekrar :KK31:
gelişmeler güzel gerçekten :KK76: abimler tatile gidecek ağustos ortasında geri geleceklermiş en kötü ihtimal o tarihlerde istemez söz olacak babamla konuştuk..

yarında annesi babası bayram için gelecekler ama asıl tarihi konuşmak için bakalım neler olacak :26:

benim aklıma gelmişti kireçlenme :KK50: yürüyüş yap bol bol canım geçmiş olsun tekrar :KK31:
gelişmeler güzel gerçekten :KK76: abimler tatile gidecek ağustos ortasında geri geleceklermiş en kötü ihtimal o tarihlerde istemez söz olacak babamla konuştuk..

yarında annesi babası bayram için gelecekler ama asıl tarihi konuşmak için bakalım neler olacak :26:

ağustosun ortası dedigin 15 gün canım, ancak hazırlıkları biter o arada zaten :KK34: de anlamadıgım baban neden nişanı hemen istemiyor :26:

X