Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

hımmmm :KK51: istanbul falan olaydı, deniz kenarı gibi tenha bi yere gidip, öncede şu tek kişilik pastalardan alıp mum üfletebilirdin diyecektim baş başa :KK31:

Burda da Mudanya var ama kendi arabamızla gitmek bile 1 saat.. Tek kişilik pastayı bende düşündüm aslında.. Beni arabayla aldığında bir yere çekip onu üfleyebilirdi.. ama içime sinmedi pek..

Kızlarr bir şey danışmak istiyorum size..

Benim sevgilimin mayısta doğum günü.. Ben daha önceden hep evde kutlamak istiyordum arkadaşları toplayıp ama o iş kaldı çünkü evde ananem var ve geç saatlere kadar bir yerlere gitmesi sağlığı açısından imkansız.. Dışarda cafede kutlamak hiç cazip gelmiyor bana ben rahat edemem başka tanımadığım insanlar varken.. O yüzden istemiyorum onu da eledim.. Şimdi aklıma başka bir fikir geldi.. Ben kendim pastamı yapıp hediyemi alıp sevgilimin evine mi gitsem.. Annesi sürekli çağırıyor normalde gel diye.. Önceden arasam da sizinle kutlamak istiyorum mu desem tabi sevgilimin haberi olmadan.. Öte yandan sevgilim işten 5de geliyor babası 7de kaçta orda olup ne yapmalıyım hiç bilmiyorum nasıl olur onuda bilmiyorum.. Böyle olmazsa cafede başbaşa oturup hediyesini eline vermek dışında bir seçeneğim yok.. Çok kararsızım yani anlayacağınız.. Ne yapmalıyım var mı bir fikri olan..

Hava güzel olursa piknik alanı gibi biyerde de başbaşa kutlayabilirsiniz. Araba da varsa. Hatta öncesinde gitsen güller döksen ağaç varsa bişeyler asabilirsin. Arkada da romantik bi müzik. Bunları hazırlamak için bi arkadasıdan yardm alabilirsin :) aklıma bu geldi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hava güzel olursa piknik alanı gibi biyerde de başbaşa kutlayabilirsiniz. Araba da varsa. Hatta öncesinde gitsen güller döksen ağaç varsa bişeyler asabilirsin. Arkada da romantik bi müzik. Bunları hazırlamak için bi arkadasıdan yardm alabilirsin :) aklıma bu geldi

Benim arabam yok onun var ama nasıl olur bilmiyorum.. Yakınlarda piknik alanı bile yok önceden gidebileceğim.. Ay hiç bilemiyorum ya valla sinir oldum..

ASlında pastayı kendim yapmak istiyorum seviyorum uğraşmayı böyle şeylerle =) Sence nasıl karşılarlar

ya aslında söz ya da nişan olsa güzel olur da. Arada resmi bşey yok ya. Acaba ayıp mı olur diye düşündüm. Ben olsam da düşünürdüm. Ablası ya da kız kardeşiyle aran iyi mi ya da var mı kız kardeşi ya da ablası. Belki onla kutlayabilirsiniz. Birlikte bişeyler yapabilirsiniz. Ailesiyle iletişimini bilmedigm için böle düşündüm. Önceden de görüşmüşlüğünüz varsa da güzel olabilir :)

Canım bir de verecek olan o değil, o da zamanında aynı sebepten alan kişi aslında, herkesin hakkı olan evde diğer elti ve kayınlar oturduğu için kendilerine ev alırken yardım alan elti adayı ve eşi, şimdi elti adayı diğer eltinin cebini düşünüyor zannedersem? İyi ki kimseden birşey beklemiyoruz, ne kadar beklersek o kadar gebeyiz birilerine.. :KK19:

biraz fesatlanmıştır belki, yeni biri gelecek pabucu dama atılacak die :KK53:

kızlar bnide alın aranıza 8 yıllık ilişkiden sonra tam belli olmasa da bayramdan sonra tahmini ağustos un 2.haftası istemeye gelicekler düğünde galiba 2015 te olur yaş 25 geçm mi kaldım diyede düşnmüyo değilim bizim tek ve en büyük sorunumuz işimizin olmaması 4 yıllık mezun askere gitmeden çeşitli işlerde çalıştı ama askerden gelince iş bulamadı iş bulsa hemen evlencez ama iş olsa da olmasada agustos 2.haftası takıcas inş yüzükleri..

inşallah iş bulma durumunu en yakın zamanda halledersiniz de gönlünüze göre olur herşey :KK16:

slm kızlarrr bende geldmm :21::21:

hoşgeldin taze sözlü :KK1::KK1::KK69: :nazar:

kızlaaar eğer benim ailem aksilik çıkartmazsa 16 ağustosta isteme, 23 ağustosta söz yapalım diye konuştuk bugün telefonda askerimlee :KK16: ayy ne kadar heyecanlandımmm :KK16:

ayy hadi inşallah babanı da ikna edersiniz o zamana kadar :KK16:

kızlarrrrrr allah hepimizi sevdiğimize kavuştursun inşallah en kısa zamanda ....

aminn :KK14::KK14:

Kızlarr bir şey danışmak istiyorum size..

Benim sevgilimin mayısta doğum günü.. Ben daha önceden hep evde kutlamak istiyordum arkadaşları toplayıp ama o iş kaldı çünkü evde ananem var ve geç saatlere kadar bir yerlere gitmesi sağlığı açısından imkansız.. Dışarda cafede kutlamak hiç cazip gelmiyor bana ben rahat edemem başka tanımadığım insanlar varken.. O yüzden istemiyorum onu da eledim.. Şimdi aklıma başka bir fikir geldi.. Ben kendim pastamı yapıp hediyemi alıp sevgilimin evine mi gitsem.. Annesi sürekli çağırıyor normalde gel diye.. Önceden arasam da sizinle kutlamak istiyorum mu desem tabi sevgilimin haberi olmadan.. Öte yandan sevgilim işten 5de geliyor babası 7de kaçta orda olup ne yapmalıyım hiç bilmiyorum nasıl olur onuda bilmiyorum.. Böyle olmazsa cafede başbaşa oturup hediyesini eline vermek dışında bir seçeneğim yok.. Çok kararsızım yani anlayacağınız.. Ne yapmalıyım var mı bir fikri olan..

evinde kutlama fikri güzel bence canım, annesiyle de konuşur ayarlarsın ohh misss :KK16: annesiyle konuşunca netleşir zaten kaçta gidecegin falan ama eğer evde ekstradan bir hazırlıgın olmayacaksa 3 4 gibi gitsen yeterr sanırım :KK31:

sormaaaaa bana yalan soyledın dıooo.......... ta en basta ılk zamanlarımızda twıtter kullanıodum bana gore normal bısey ama ona gore tanımadgn kısılerle konusma aracı................ ben basta onun bu konuda fıkrını bılmezken normal yazı yazıodum ve twitlerin altına yorum yazanlar oluyordu.... yanı senı tanımayan kısı sonucta ya ne cıddıye alıcam demııı... ama o bana yalan soyledın tanımadklarınla konustun dıye 2 gun boyunca demedıgını yapmaıgını bırakmadı.. bıldgnız ayrılmak uzereydık...............tam dun topladık derken aksam aynı konu yzunden bır kavga daha cıktı.... demedııgı kalmadı bnımde zoruma gıttı... evrenselmıs onun dusuncesı sozlu bı kız tanımadgı adamlarla konusmazmıs konusmadım dıyrm twıt attn dıo o kısıye atmadım anlamıo musun dıyrm daha da sınırlenıyor.... bakalım Allah hayırlısını versın.............

:

ee kuzum twitter hesabını şuan kapatmışsındır sanırım ama facebook gibiyse hesap hiç kapanmamış oluyor sadece dondurulmuş oluyor ya, aç yeniden hesabı göster, kimseyle konuşmadıgını görsün :KK34: eğer böyle olmuyorsa da olmuş bitmiş bişey için can sıkmayın, özür dilerim de geç, erkekler saçma sapan şeylere takılabiliyorlar malesef :KK50:

ya aslında söz ya da nişan olsa güzel olur da. Arada resmi bşey yok ya. Acaba ayıp mı olur diye düşündüm. Ben olsam da düşünürdüm. Ablası ya da kız kardeşiyle aran iyi mi ya da var mı kız kardeşi ya da ablası. Belki onla kutlayabilirsiniz. Birlikte bişeyler yapabilirsiniz. Ailesiyle iletişimini bilmedigm için böle düşündüm. Önceden de görüşmüşlüğünüz varsa da güzel olabilir :)

Kız kardeşi var ama küçük baya.. O zamana kadar isteme söz olur o yüzden böyle düşündüm yoksa bende gitmezdim canım zaten.. Görüşüyoruz ailesiyle sürekli de çağırıyorlar gel diye ama gitmiyorum pek söz falan olmadan..

Kız kardeşi var ama küçük baya.. O zamana kadar isteme söz olur o yüzden böyle düşündüm yoksa bende gitmezdim canım zaten.. Görüşüyoruz ailesiyle sürekli de çağırıyorlar gel diye ama gitmiyorum pek söz falan olmadan..

Bişey olmaz gitsen memnun bile olurlar aslnda eminim de insan bazen çekiniyo :) o zaman çook iyi olur bence. Bi aile gibi.. Evde kutla canım bence. Kaynaşma olur aranızda hem ailesiyle de :) ayy çok heycanlı :)

evinde kutlama fikri güzel bence canım, annesiyle de konuşur ayarlarsın ohh misss :KK16: annesiyle konuşunca netleşir zaten kaçta gidecegin falan ama eğer evde ekstradan bir hazırlıgın olmayacaksa 3 4 gibi gitsen yeterr sanırım :KK31:

Çok kararsız kaldım canım dışarda kutla diyenlerde oldu karar veremedim.. Annesi falan çok iyiler geçen doğum günüydü annesinin aradım özledim hiç gelmiyorsun dedi bugünde kız kardeşinin doğum günüydü o da özledim görüşelim dedi ondan da biraz gitmek istedim sanırım

Bişey olmaz gitsen memnun bile olurlar aslnda eminim de insan bazen çekiniyo :) o zaman çook iyi olur bence. Bi aile gibi.. Evde kutla canım bence. Kaynaşma olur aranızda hem ailesiyle de :) ayy çok heycanlı :)

Memnun olurlar canım ondan bir şüphem yok zaten =) Sevgilim ne düşünür ondan tam emin değilim birde.. Aynen çok heyecanlı gerçekten =)

Çok kararsız kaldım canım dışarda kutla diyenlerde oldu karar veremedim.. Annesi falan çok iyiler geçen doğum günüydü annesinin aradım özledim hiç gelmiyorsun dedi bugünde kız kardeşinin doğum günüydü o da özledim görüşelim dedi ondan da biraz gitmek istedim sanırım

o zamana kadar söz olacak zaten sanırım sizin, ki olmasa bile tanışıyorsunuz sonuçta, o kadar çağırıyorlkarmış da, gitmezsen de bu sefer mesafe koyarlar falan daha çok canın sıkılır :KK50:

o zamana kadar söz olacak zaten sanırım sizin, ki olmasa bile tanışıyorsunuz sonuçta, o kadar çağırıyorlkarmış da, gitmezsen de bu sefer mesafe koyarlar falan daha çok canın sıkılır :KK50:

İşte ondan da çekiniyorum aslında.. ama ben sevgilime söyledim sonuçta evdeyseniz size gelmek istiyorum demek çok saçma şuan ben nasıl geleyim derim onların çağırması gerekir normalde şu gün gel bize gibilerinden aynen dedi o da.. Zaten anneler gününde gidicem hediye alıp saksıda çiçek düşünüyorum tam zevkini bilmiyorum diye.. Hep stres =)

İşte ondan da çekiniyorum aslında.. ama ben sevgilime söyledim sonuçta evdeyseniz size gelmek istiyorum demek çok saçma şuan ben nasıl geleyim derim onların çağırması gerekir normalde şu gün gel bize gibilerinden aynen dedi o da.. Zaten anneler gününde gidicem hediye alıp saksıda çiçek düşünüyorum tam zevkini bilmiyorum diye.. Hep stres =)

onlar sana özledik seni gel dedikleri zaman, sen de " musait oldugunuz bigun söyleyin geleyim ben de özledim " dersi n, hem topu onlara atmış olursun hem de gönüllerini yaparsın sen de canım :KK16:

Bence o da çok sevinir. Bence git kutlayın ailecek :))

Çok zor şeyler canım valla.. ama olana kadar olduktan sonra bende çok mutlu oluyorum =)

onlar sana özledik seni gel dedikleri zaman, sen de " musait oldugunuz bigun söyleyin geleyim ben de özledim " dersi n, hem topu onlara atmış olursun hem de gönüllerini yaparsın sen de canım :KK16:

Hiç aklıma gelmedi ki öyle söylemek inşallah gelirim bir gün dedşm:26:

eğer bunu bikaç defa söyledilerse gitmemen de sıkıntı olabilir canım :26: tabi sen daha iyi biliyorsundur onları ama bir daha derlerse eğer mutlaka söyle, top senden çıksın :KK34: yada eğer şimdiye kadar çok ısrar etilerser artık etmeyedebilirler, sen bigun ara söyle musait bir zamanınız da gelmek istiyorum diye :KK34:

sizin tanışma ne zaman olacaktı canım :26:

Çok zor şeyler canım valla.. ama olana kadar olduktan sonra bende çok mutlu oluyorum =)

Ya bi de evli gibi oluyodur ailesi siz ikiniz falan :) insan mutlu olur tabi ki. En çok istediğin şey de bu zaten. Allahım güzel günler göstersiiinnnn.. :)

X