Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Yada profesyonel makinası olan bir arkadaşından rica edebilir yada sende varsa bir arkadaşı da çekebilir.. Benim arkadaşım öyle yapmıştı giymişlerdi güzel bir yere bol bol çektirmişti nişanda çokta güzeldi:26:

Aynen, benimde aklıma o geldi şimdi, bir akrabamız var fotoğrafçılık kursuna giden, baya da iyi bu işte, kız ne görürse çekiyor. :KK31:

Tabii ki düşünülebilir, kaldı ki yapamayacağımız yüksek ihtimal, erkek arkadaşım Nisan ortasında geliyor kaldı 18 gün, nişan günü de belli değil üstelik, o geldikten sonra her an olabilir, babasının iş durumuna bağlı. Yani zaten mümkün olmayacak bişey.. Bizim bir de fotoğrafçılık kursuna giden hobi amaçlı bu işle uğraşan bir uzak akrabamız vardı, ben seni çekerim demişti, belki de 1-2 poz ona çektiririm belli mi olur.. :KK53::KK31:

ne güzel iştee bak işi bilen de varmış etrafınızda, sen ondan rica et :KK31:

Bu konuda şanslı olduğumu hissettim bir an :) Ben hobi olarak Fotoğrafçılıkla uğrasıyorum ,, gönüllü olarak 2 arkadasım dıs cekim yapıcak aksamına da evde 3 kişi olucaklar bol bol foto :)))

Nişan elbisesi için açtığım konuya yazdım gerçi, dün geceden beri yazayım diyorum tam yazıyorum siliyorum yine..
Yapı olarak eski, nostalji olan herşeyi severim ben şarkı, aksesuar, elbise, ev dizaynı yani aklınıza ne gelirse..

Bu tarz elbiseler nasıl olur sizce? Tabii şemsiye yutmuş cinsten kabarıklık olmayacak, model ve tarz olarak böyle bir elbise giymeyi düşünmüştüm en başında, çünkü düz dantelli tanışma da giydim, belki dantel olmaz çiçek motifleri olur orası değişir.. Boyunu da dizden 5-6 parmak kadar aşağı da istiyorum..

Kuzenime direkt bu resimleri göstermedim, kısa tül mini kabarık modeller üzerinden anlatmaya çalıştım o biraz çocukvari buldu da siz ne diyeceksiniz bakalım..
:26:

$be9fb9a56fb0f7c1a56d094b525ebe53.jpg $il_340x270.537829972_am7d.jpg $images (5).jpg $il_fullxfull.482083627_t1nk.jpg

Son düzenleme:
Nişan elbisesi için açtığım konuya yazdım gerçi, dün geceden beri yazayım diyorum tam yazıyorum siliyorum yine..
Yapı olarak eski, nostalji olan herşeyi severim ben şarkı, aksesuar, elbise, ev dizaynı yani aklınıza ne gelirse..

Bu tarz elbiseler nasıl olur sizce? Tabii şemsiye yutmuş cinsten kabarıklık olmayacak, model ve tarz olarak böyle bir elbise giymeyi düşünmüştüm en başında, çünkü düz dantelli tanışma da giydim, belki dantel olmaz çiçek motifleri olur orası değişir.. Boyunu da dizden 5-6 parmak kadar aşağı da istiyorum..

Kuzenime direkt bu resimleri göstermedim, kısa tül mini kabarık modeller üzerinden anlatmaya çalıştım o biraz çocukvari buldu da siz ne diyeceksiniz bakalım..

Eki Görüntüle 1049079 Eki Görüntüle 1049095 Eki Görüntüle 1049083 Eki Görüntüle 1049115

şu ortadaki elbise türünden çok iyi olur bence :KK31: çiçek desenliler biraz basit olur gibime geldi canım, krem rengi elbise ya da mavi renkli elbise türündeki elbiselerin hoş olacağını düşünüyorum baharda çiçeklerin arasında çok güzel fotolar çıkar :KK31:

Eki Görüntüle 1049079 Eki Görüntüle 1049095 Eki Görüntüle 1049083 Eki Görüntüle 1049115

Ben çocuksu bulmadım canım birincisini çok beğendim diğerleri pek tarzım değil ama birinci olarak koyduğun dantelli olan gerçekten benim çok hoşuma gitti :KK31:

şu ortadaki elbise türünden çok iyi olur bence :KK31: çiçek desenliler biraz basit olur gibime geldi canım, krem rengi elbise ya da mavi renkli elbise türündeki elbiselerin hoş olacağını düşünüyorum baharda çiçeklerin arasında çok güzel fotolar çıkar :KK31:

Ben çocuksu bulmadım canım birincisini çok beğendim diğerleri pek tarzım değil ama birinci olarak koyduğun dantelli olan gerçekten benim çok hoşuma gitti :KK31:

Kızlar bana cesaret verdiniz çok teşekkür ederim. Bende rengini su yeşili, tatlı pembe, bebek mavisi tonlarında düşündüm. Çok düz istemiyorum etek kısmını çünkü dantelli, dizlere kadar vücudu saran bir model giymiştim ailelerimiz tanıştığında, tül kullanarak ideal bir kabarıklık elde ederiz diye düşünüyorum. Bir de kurdele yaptırıcam kalın bant şeklinde arkasında fiyonk olacak. Çiçek motifini de gelinliğimi de yoğun dantelli istediğimden nişanda farklı olsun diye düşünmüştüm ama farketmez biri elbise, biri gelinlik.. Hangisi daha hoş olacaksa o olsun tabiki..

Kızlar bana cesaret verdiniz çok teşekkür ederim. Bende rengini su yeşili, tatlı pembe, bebek mavisi tonlarında düşündüm. Çok düz istemiyorum etek kısmını çünkü dantelli, dizlere kadar vücudu saran bir model giymiştim ailelerimiz tanıştığında, tül kullanarak ideal bir kabarıklık elde ederiz diye düşünüyorum. Bir de kurdele yaptırıcam kalın bant şeklinde arkasında fiyonk olacak. Çiçek motifini de gelinliğimi de yoğun dantelli istediğimden nişanda farklı olsun diye düşünmüştüm ama farketmez biri elbise, biri gelinlik.. Hangisi daha hoş olacaksa o olsun tabiki..

Benim dediğim modelin önünde kurdelesi var onu arkayada alabilirsin dediğin renklerde daha da hoş olabilir =)GElinlik bu mutlaka farklılık olacaktır aynı olmazalar o yüzden o konuda da için rahat olsun =)

LilYumiyum;34708878]Benim dediğim modelin önünde kurdelesi var onu arkayada alabilirsin dediğin renklerde daha da hoş olabilir =)GElinlik bu mutlaka farklılık olacaktır aynı olmazalar o yüzden o konuda da için rahat olsun =)[/QUOTE]

Aynen onun modeli çok hoş geldi benimde gözüme, birde kendinden dantelli kumaşlar oluyor dantel ince oluyor elbiseyle birleşik onlar da gözüme hoş geliyor bir adı vardır da bilmiyorum anlatabilmisimdir umarim:KK53:

Kızlar Nişanıma az kaldı ama tepsi daha yok ortada ,, resimdeki gibi birsey istiyorum ya da aynalı tarzında ,, ama zaman geldikçe kafamdaki düsünceler karısıyor ,, benim elbise su yeşili benimkinin takımı gri neler yapılabilir yaaa

Eklentiler

• $photo (383).jpg
    $photo (383).jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 32
Böyle birsey de olabilir miiii

Eklentiler

• $1016392_602843669763406_1538636164_n.jpg
    $1016392_602843669763406_1538636164_n.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 28
  • $1623219_612396715474768_772773457_n.jpg
    $1623219_612396715474768_772773457_n.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 25