Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

çok mantıklı aslında yaa :KK53: yıldönümü için almayım da normal bir zamanda " aşkımm bak sana supriz yaptımm, bunu görünce aklıma sen geldin " diye çıkarıp atabilirim yastıgı kafasınaa :KK52::KK52: nerde satılıyor ki :KK37:

Yıldönümünde bence de alma ama normal zamanda dediğin gibi alabilirsin illa kafasına birşeyler yiyecek zaten belli ki :KK52: Netten kütük yastık yada odun yastık yaz çıkıyor canım oradan alabilirsin:KK53:

Yıldönümünde bence de alma ama normal zamanda dediğin gibi alabilirsin illa kafasına birşeyler yiyecek zaten belli ki :KK52: Netten kütük yastık yada odun yastık yaz çıkıyor canım oradan alabilirsin:KK53:

evet evett mantıklıı :KK53::KK53:

şu anda onu tehdit ediyorum zaten evlilikle ilgili şüphelerim var die, normalde çoktan uyumuş olurdu uykusu kaçtı sanırım hala uyuyamadı :KK14:

evet evett mantıklıı :KK53::KK53:

şu anda onu tehdit ediyorum zaten evlilikle ilgili şüphelerim var die, normalde çoktan uyumuş olurdu uykusu kaçtı sanırım hala uyuyamadı :KK14:

Ben taktik değiştirdim çok atarlı konuşunca o üste çıkıyor şimdi alıngan sessiz sakin konuşuyorum nasıl tatlı anlatamam :KK52: ne şüphen var evlilikle benimde var valla :KK53:

Ben taktik değiştirdim çok atarlı konuşunca o üste çıkıyor şimdi alıngan sessiz sakin konuşuyorum nasıl tatlı anlatamam :KK52: ne şüphen var evlilikle benimde var valla :KK53:

yaa ben ciddi şüphelerimden henuz bahsetmedim zaten ona o yıldönümünden sonra :KK34: şimdi bana iyi geceler demeden uyuyakaldı bikaç gün de onun şüphesi :KK53: ciddi bişey değil yani :KK53::KK53:

noluyo kızlar yahuuuu, ne şüphesiii :KK53:

Yok yok bir şey yok merak etme :KK1: Benim kendimle ilgili şüphelerim var :KK52: Ben kendimi bildim bileli rahatıma düşkünüm sadece yemek yapmayı severim ütü temizlik ev işi o tarz şeyleri yapmak çok çok zorlayacak beni a birde hem çalışıp hem evi nasıl idare edicem hiç bilmiyorum:18:

noluyo kızlar yahuuuu, ne şüphesiii :KK53:

yaa benm genel olarak sanki ilgisiz gibi geliyor diye bazen bi şüphelerim oluyor :26: sabahları günaydın diye insan uyanınca msj atar dimi, benm koca kafam ancak işe gidince msj atıyor bazen iş yogun başladıysa unutuyor ancak öğlene doğru atıyor falan :26: akşamları da öyle hep bi yorgun hemen uyuyor olunca sanki benmle ilgilenilmiyormuş gibi hissediyorum :26::26:

yaa ben ciddi şüphelerimden henuz bahsetmedim zaten ona o yıldönümünden sonra :KK34: şimdi bana iyi geceler demeden uyuyakaldı bikaç gün de onun şüphesi :KK53: ciddi bişey değil yani :KK53::KK53:

Nasıl yani anlamadım ciddi şüphelerin var ama yıldönümünden sonra mı söyleyeceksin :26:

Nasıl yani anlamadım ciddi şüphelerin var ama yıldönümünden sonra mı söyleyeceksin :26:

ciddi şüphelerin ne ki :26:

yıldönümü milat olacak eğer unutursaa o zaman gerçekten önemsenmedigimi düşünüp biraz olay çıkartabilirim sanırım :KK19::KK19: benbm tek ciddi şüphem ilgisizlik mevzu yaa, bazı şeyleri ben mi abartıyorum bilmiyorum ama bu ilgisizlik mevzuna bozuluyoum iştee :KK19:

yıldönümü milat olacak eğer unutursaa o zaman gerçekten önemsenmedigimi düşünüp biraz olay çıkartabilirim sanırım :KK19::KK19: benbm tek ciddi şüphem ilgisizlik mevzu yaa, bazı şeyleri ben mi abartıyorum bilmiyorum ama bu ilgisizlik mevzuna bozuluyoum iştee :KK19:

hımmm, ilgisizlik derken peki??? :26:

Canım bu kadar sorun yapma bunu.. Eğer çok rahatsız oluyordan biraz soğuk davran soğuk konuş o üstüne düşecektir muhakkak tecrübeye sabit.. Bende senin gibi düşünüyordum ama değil inan bana değil..

X