Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Yıldönümünde bence de alma ama normal zamanda dediğin gibi alabilirsin illa kafasına birşeyler yiyecek zaten belli ki Netten kütük yastık yada odun yastık yaz çıkıyor canım oradan alabilirsin

Yıldönümünde bence de alma ama normal zamanda dediğin gibi alabilirsin illa kafasına birşeyler yiyecek zaten belli ki Netten kütük yastık yada odun yastık yaz çıkıyor canım oradan alabilirsin

evet evett mantıklıı

şu anda onu tehdit ediyorum zaten evlilikle ilgili şüphelerim var die, normalde çoktan uyumuş olurdu uykusu kaçtı sanırım hala uyuyamadı

evet evett mantıklıı

şu anda onu tehdit ediyorum zaten evlilikle ilgili şüphelerim var die, normalde çoktan uyumuş olurdu uykusu kaçtı sanırım hala uyuyamadı

Ben taktik değiştirdim çok atarlı konuşunca o üste çıkıyor şimdi alıngan sessiz sakin konuşuyorum nasıl tatlı anlatamam ne şüphen var evlilikle benimde var valla

Ben taktik değiştirdim çok atarlı konuşunca o üste çıkıyor şimdi alıngan sessiz sakin konuşuyorum nasıl tatlı anlatamam ne şüphen var evlilikle benimde var valla

yaa ben ciddi şüphelerimden henuz bahsetmedim zaten ona o yıldönümünden sonra şimdi bana iyi geceler demeden uyuyakaldı bikaç gün de onun şüphesi ciddi bişey değil yani

noluyo kızlar yahuuuu, ne şüphesiii

Yok yok bir şey yok merak etme Benim kendimle ilgili şüphelerim var Ben kendimi bildim bileli rahatıma düşkünüm sadece yemek yapmayı severim ütü temizlik ev işi o tarz şeyleri yapmak çok çok zorlayacak beni a birde hem çalışıp hem evi nasıl idare edicem hiç bilmiyorum:18:

noluyo kızlar yahuuuu, ne şüphesiii

yaa benm genel olarak sanki ilgisiz gibi geliyor diye bazen bi şüphelerim oluyor :26: sabahları günaydın diye insan uyanınca msj atar dimi, benm koca kafam ancak işe gidince msj atıyor bazen iş yogun başladıysa unutuyor ancak öğlene doğru atıyor falan :26: akşamları da öyle hep bi yorgun hemen uyuyor olunca sanki benmle ilgilenilmiyormuş gibi hissediyorum :26::26:

yaa ben ciddi şüphelerimden henuz bahsetmedim zaten ona o yıldönümünden sonra şimdi bana iyi geceler demeden uyuyakaldı bikaç gün de onun şüphesi ciddi bişey değil yani

Nasıl yani anlamadım ciddi şüphelerin var ama yıldönümünden sonra mı söyleyeceksin :26:

Nasıl yani anlamadım ciddi şüphelerin var ama yıldönümünden sonra mı söyleyeceksin :26:

ciddi şüphelerin ne ki :26:

yıldönümü milat olacak eğer unutursaa o zaman gerçekten önemsenmedigimi düşünüp biraz olay çıkartabilirim sanırım benbm tek ciddi şüphem ilgisizlik mevzu yaa, bazı şeyleri ben mi abartıyorum bilmiyorum ama bu ilgisizlik mevzuna bozuluyoum iştee

hımmm, ilgisizlik derken peki??? :26:

Canım bu kadar sorun yapma bunu.. Eğer çok rahatsız oluyordan biraz soğuk davran soğuk konuş o üstüne düşecektir muhakkak tecrübeye sabit.. Bende senin gibi düşünüyordum ama değil inan bana değil..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…