Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

benimkinin doğum günü 21 haziranda, yani askerde olacak, özel bi hediye alıp veremeyeceğim/gönderemeyeceğim o yüzden.

ama planım şu:

benim 2. sınıf öğrencilerimden bazılarına tek tek "Happy birthday" - "doğum günün kutlu olsun" - "iyi ki doğdun" gibi cümleler söyletip, videoya kaydedeceğim ve bu şekilde bir video hazırlayıp, mail ile yollayacağım, çarşı iznine çıktığında görecek

ne iş yapıyor?....

Böyle bir durumda bundan daha güzel ne hediye edilir ki gerçekten güzel düşüncelerin var

Kalıp canım ağır bir işi var :44:

özel ilgisi olan bişey var mııı?

Keşke olsa =(( Mesela herkes takım forması alıyor ben alamıyorum maç izlemeyi bile sevmiyor.. Arabaları sever acaba maket alsam diye taa geçen sene düşünmüştüm o zamanlar gezerken gördük ağzını aradım o tarz şeyleri de sevmiyor.. sAnırım işe yarayan bir hediye olmalı

hımmmm :44: işin zor gerçekten :44:

o zaman gömlek/t-shirt/saat/cüzdan/kemer/ayakabı gibi bişey alacaksın

he heee öyle deme canım yaaaa perşembe günü izne geliyo sevdiceğimm benim için, hoşluk yapmıyım mı şimdi ona yanii

oyyy Allah kavuştursun şimdidenn

valla karaoke iyi cesaret ben hayatta cesaret edemezdim ama mp3 güzel bi fikir hem askerde dinler canı sıkılmaz ben sürekli whatsap tan şarkı gönderiyordum ona, telefonu açınca görüyordu hoşuna gidiyordu, bütün askerlgi benim dinledigim şakrılarla geçirdi

aaaa benm sevgilimin de 19 hazirann senin suprizden çalayım diyecektim ama benm öğrencim yokk ama bi asker için güzel hediye, ben geçen sene bişey düşünemedigim için biraz da kızgındım ona sadece duvarında şarkı paylaştım yeter o kadar dedim

sen de arkadaşlarına söyletebilirsinnn, ya da kağıtlara yazarak hem tutup hem söylemelerini sağlayabilirsin

sen de arkadaşlarına söyletebilirsinnn, ya da kağıtlara yazarak hem tutup hem söylemelerini sağlayabilirsin

ayy ben utanırım sanırım yaaa :26::26: bi de benm sevgilim başkalarının gözü önünde bişeyleri yaşamayı sevmezmiş, düşün arkadaşlarına bile ancak benim hatunla beraberim demeye başladı ondan önce utanıp işim var diyordu hep şimdi kendi arkadaşlarıma bunu yaptırsam hoşuna gitmez belki bilemedim :26: cins anam bu cinss

anamm valla bende sizin için fikirler tükendi, devreler yandıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…