Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Lavanta kesesini bende çok istiyordum ama kısmet =) Cam şişede kolonya var onlarda çok güzel ama tanesi 7.5 civarı olduğu için onu aslkıya aldım birde kurabiye var bakalım hangisi olacak =)

alacaklarına bağlı olarak değişir canım bu mesela alyansın tanesine bin bileziğe 5 6 bin vermeyi planlıyorsa evet on bin tutabilir bohçayla birlikte ama 2 bine de bilezik var o civar alacaklarsa sanmıyorum.. Ortak mı hesapladı acaba ikinizin giderini yoksa sadece kendi alacakları için mi diyor..

canım ben sana yazdım ama yanlışlıkla sildim galiba sadece kendi alacaklarını 10 bin olarak düşünüyor..

tatlım o şişelerde eğer istanbuldaysan eminönünde de var alıp hoş bir kokuyla doldurabilirsin :) ben öyle yapmayı düşünüyorum 7buçuk tanesi pahalıymış biraz :)

canım ben sana yazdım ama yanlışlıkla sildim galiba sadece kendi alacaklarını 10 bin olarak düşünüyor..

tatlım o şişelerde eğer istanbuldaysan eminönünde de var alıp hoş bir kokuyla doldurabilirsin :) ben öyle yapmayı düşünüyorum 7buçuk tanesi pahalıymış biraz :)

o şişeler nasıl bişey kızlar ya ben bilmiyorum:KK17:
gelenlere hediye olarak mı vereceksiniz:KK31:

isminde ne güzelmiş artık ceren de ceren diycem ohh be:KK52:[/QUOTE]

Teşekkür ederim canımm )=) Aynen öyle tabi ben soran olmayınca söylemedim hiç :KK53:

O zaman bilezik falan pahalı düşünüyordur canım konuştunuzmu hiç ne almak istediğini ne kadar ayırdığını falan ?
Bursadayım canım ben burda da var ama pahalı olacak öyle 40 50 kişiye yaptırmak lazım o da beni aşar maddi olarak ne yazık ki:KK43:

o şişeler nasıl bişey kızlar ya ben bilmiyorum:KK17:
gelenlere hediye olarak mı vereceksiniz:KK31:

$þiþe.png

Böyle bir şey canım tabi daha neleri var :KK31:

çok şıkmış ama pahalıya gelir sonuçta herkese tek tek dağıtılacak..:KK14:
ben sabun dağıtacağım ama sadece damat bohçasına bu kolonya şişelerinden bir tane konulabilir..
ama bursada nerde vardır ki bunlardan:26:

Kapalı çarşıda var diye hatırlıyorum canım ama daha çok nette var ben öyle gördüm :) Çok şık evet ama hediye olarak dağıtmak neredeyse imkansız benim için ben sordum araştırdım 6 tl ye kadar inen yerler var ama yine de pahalı 50 kişi düşünürsek ne gerek var diyor insan.. Bende kurabiye dağıtmayı düşünüyorum canım :KK31:

Kapalı çarşıda var diye hatırlıyorum canım ama daha çok nette var ben öyle gördüm :) Çok şık evet ama hediye olarak dağıtmak neredeyse imkansız benim için ben sordum araştırdım 6 tl ye kadar inen yerler var ama yine de pahalı 50 kişi düşünürsek ne gerek var diyor insan.. Bende kurabiye dağıtmayı düşünüyorum canım :KK31:

canım cam şişeler satan yerlerden araştırsan belki uyguna verirler o şişelerden, ben daha çok böyle el emeği seviyorum netten bakıp fikir edinip kendim yapmak istiyorum :)

isminde ne güzelmiş artık ceren de ceren diycem ohh be:KK52:

Teşekkür ederim canımm )=) Aynen öyle tabi ben soran olmayınca söylemedim hiç :KK53:

O zaman bilezik falan pahalı düşünüyordur canım konuştunuzmu hiç ne almak istediğini ne kadar ayırdığını falan ?
Bursadayım canım ben burda da var ama pahalı olacak öyle 40 50 kişiye yaptırmak lazım o da beni aşar maddi olarak ne yazık ki:KK43:[/QUOTE]

canım erkek arkadaşım da tam adetleri bilmiyor ben de , bakalım artık ailelerle konuşulunca onlar ne diyecek . benim ailem altın takı şart koşmaz alın diye , ama kendileri belki derler şöyle düşünüyoruz diye :)

Bursadayım canım ben burda da var ama pahalı olacak öyle 40 50 kişiye yaptırmak lazım o da beni aşar maddi olarak ne yazık ki:KK43:

canım erkek arkadaşım da tam adetleri bilmiyor ben de , bakalım artık ailelerle konuşulunca onlar ne diyecek . benim ailem altın takı şart koşmaz alın diye , ama kendileri belki derler şöyle düşünüyoruz diye :)[/QUOTE]

Aynen canım bırak aileler konuşsun biz söz için konuşmadık bile ben alyans istedim ona da bir de annesi söz bileziği alalım demiş onu da onlar söyledi tamam dedim :) Takı konusunda şunu alın bunu yapın demek bana çok abes geliyor zaten :)

bence de canım ya hiç gerek yok masraf olur..
zaten benim düşündüğüm sabunda tane 2 lirada olsa, bide damat bohçası var..oo benim maaşlarımı baya biriktirmem lazım:KK14:

bence de canım ya hiç gerek yok masraf olur..
zaten benim düşündüğüm sabunda tane 2 lirada olsa, bide damat bohçası var..oo benim maaşlarımı baya biriktirmem lazım:KK14:

Ne güzel senin biriktirecek bir maaşın var benim o da yok :KK43: Annem sağolsun:KK31: Biz bohça yapmcaz zaten sizin söz nişan bir aradamıydı canım yoksa sadece söz mü ?

tabi canım sonuçta bi fikre alışıyorsun erteleyince kabullenmek zor olur..ama en azında zor süreçler bitmiş tanışma askerlik vs..bi adım atsanız gerisi gelir..ama tabi son söz onların düğünü yapacak olan erkek tarafı olunca onlar belirliyor sanırım:KK9:
bana da yazın o kavurucu sıcağında düğün fikri cazip gelmiyor ama şimdi nisan ayı güzel mesela..bizim nişan haziranda olursa bende nisanda düğün olsun istiyorum..tabi daha bizim aileler tanışmadı kendi kendime gelin güvey oluyorum:KK52:

Hayırlısı inşallah canım hepimiz için, benim ki hala yolda normalde 5' te inmesi gerekiyordu ama şu herkesin bildiği otobüs firması her yere gire çıka şimdi de İstanbul' da trafiğe girmiş, olacağı buydu, gelir gelmez ilk resmimizi yayınlayacaktık doğan güneş diye ama olmadı..:KK25:

Canımm çok sevindim gözün aydın =) sayılı gün çabuk geçer derler ama sen onu yaşayana sor birde demi =))
Bu arada çok geçmiş olsun canım benimde kuzenimde benzer sorun var ilaç falan vermedi senede bir gün kontrole gidicek şimdilik umarım ilerleme olmaz..

Evet canım aynen öyle çok lazım iyi yapmışsınnnn =))

GEç olsun da güç olmasın canım umut fakirin ekmeği ne yapalım bekleriz bizde:KK25:

Hoşgeldinnn =)) Herşeyi düşünmüşsün bak ne güzel =) Hediye olarak ne düşünüyorsun peki..

Canım o tamamen size bağlı bir durum eğer sadece alyans olacaksa çok masraf olmaz ama takıya girerseniz biraz daha artar tabi =)

Çok teşekkür ederim canım, aynı zaman da sağol inşallah benimde ciddi değildir. Yalnız bişey sormak istiyorum kuzenin de sıkıntı yaratmıyor mu? Ben çok çabuk yoruluyorum, derin nefes alma ihtiyacı duyuyorum sürekli, umarım bunun için bişeyler yapılabilir, çünkü halsiz kalıyorum sürekli.. :26:

Son düzenleme:
Ne güzel senin biriktirecek bir maaşın var benim o da yok :KK43: Annem sağolsun:KK31: Biz bohça yapmcaz zaten sizin söz nişan bir aradamıydı canım yoksa sadece söz mü ?

hiç üzülme canım vardır seninde bi yerde kısmetin hayırlısı olsun..arıyorsun dimi iş netten falan..
bizim söz ayrı nişan ayrı olacak..yani isteme akşamı hemen söz kesilecek..bi hafta -on gün sonra da nişan yapıcaz kısmetse:21:
nişanda da damada bohça, onlarda bana bohça yapacak karşılıklı alışveriş:KK9:
bide benim müstakbel kayınvalidem nişanda yaptığı tüm çeyizi getirecekmiiş bize..neler almış neler anlatamam doğru saydıysam 10 tane nevresim takımı tabi pike takımlarıda hariç:KK53::KK52:

Hayırlısı inşallah canım hepimiz için, benim ki hala yolda normalde 5' te inmesi gerekiyordu ama şu herkesin bildiği otobüs firması her yere gire çıka şimdi de İstanbul' da trafiğe girmiş, olacağı buydu, gelir gelmez ilk resmimizi yayınlayacaktık doğan güneş diye ama olmadı..:KK25:

olsun bitti ya özlem bol bol resim çekersiniz artık..zor olan geride kaldı..
aynı şehirde misiniz siz yani gelince hemen görüşebilecek misinz:21:

Çok teşekkür ederim canım, aynı zaman da sağol inşallah benimde ciddi değildir. Yalnız bişey sormak istiyorum kuzenin de sıkıntı yaratmıyor mu? Ben çok çabuk yoruluyorum, derin nefes alma ihtiyacı duyuyorum sürekli, umarım bunun için bişeyler yapılabilir, çünkü halsiz kalıyorum sürekli.. :26:

O da öyle canım yoruluyor ama oralı olmuyor pek daha 16 yaşında umursamıyor bilincinde değil bazı şeylerin.. Doktor çay kahve ve sigardan uzak durması gerektiğini söylemiş özellikle çay çok tüketiyor biraz azalttığında kendini daha iyi hissettiğini söylemişti.. Sen yine de doktorunla bir görüşcanım anlat halsiz kaldığını buna biz çözüm bulunur mutlaka..

hiç üzülme canım vardır seninde bi yerde kısmetin hayırlısı olsun..arıyorsun dimi iş netten falan..
bizim söz ayrı nişan ayrı olacak..yani isteme akşamı hemen söz kesilecek..bi hafta -on gün sonra da nişan yapıcaz kısmetse:21:
nişanda da damada bohça, onlarda bana bohça yapacak karşılıklı alışveriş:KK9:
bide benim müstakbel kayınvalidem nişanda yaptığı tüm çeyizi getirecekmiiş bize..neler almış neler anlatamam doğru saydıysam 10 tane nevresim takımı tabi pike takımlarıda hariç:KK53::KK52:

Bende öyle diyorum canım ama kısmetim neredeyse çıkmadı bir türlü.. İş arıyorum netten gazeteden iş kura da gidiyorum ama yok işte..

Ne güzel sizin arka arkaya olacak bizim kim bilir ne zaman.. Kayınvaliden de maşallah özeniyor demek ki :)

O da öyle canım yoruluyor ama oralı olmuyor pek daha 16 yaşında umursamıyor bilincinde değil bazı şeylerin.. Doktor çay kahve ve sigardan uzak durması gerektiğini söylemiş özellikle çay çok tüketiyor biraz azalttığında kendini daha iyi hissettiğini söylemişti.. Sen yine de doktorunla bir görüşcanım anlat halsiz kaldığını buna biz çözüm bulunur mutlaka..

Bende öyle diyorum canım ama kısmetim neredeyse çıkmadı bir türlü.. İş arıyorum netten gazeteden iş kura da gidiyorum ama yok işte..

Ne güzel sizin arka arkaya olacak bizim kim bilir ne zaman.. Kayınvaliden de maşallah özeniyor demek ki :)

Ben fazla çay içmem nescafe günde 2-3 tane içiyorum, bir de sigara var tabii yarın şu holter takılsın, diğer tahliller de yapılsın ona göre sorup öğreneceğim bakalım bilmem gereken herşeyi..

X