Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Kızlarrr ben de geldimmmmmmmmmmmmmm:KK3::KK3:
Sevgilimle güzel bir hafta sonu geçirdim şimdi eve geldi ve size koştum:KK52: Varmı güzel haberler önceki sayfalara bakamadım hata verdi :KK43::KK43:

Sevgilimle güzel bir hafta sonu geçirdim şimdi eve geldi ve size koştum:KK52: Varmı güzel haberler önceki sayfalara bakamadım hata verdi :KK43::KK43:

hoşgeldin canım:KK16:
bende bugün beraberdim hayatımla..ama hala özlüyorum onu..:KK9: yanındayken hiç zaman geçmese keşke:KK50:

aynen canım ya evlenince düşünsene hep beraber diz dize..özlem yok..dışarı çıkmak için aileden izin yok..hepsi çok cazip benim için:KK53::KK76:

Benim içinde öyle :KK24: Benim tek korkum ev işleri ve çalışmak onlar beni çok zorlayacak çünkü ben temizlik falan pek sevmem ama saatlerce mutfakta yemek yapabilirim:KK31:

Benim içinde öyle :KK24: Benim tek korkum ev işleri ve çalışmak onlar beni çok zorlayacak çünkü ben temizlik falan pek sevmem ama saatlerce mutfakta yemek yapabilirim:KK31:

kendi evin olunca öylede bi istekle severek yaparsın ki sen bile şaşırırsın..:KK53:
bende mutfağı çok seviyorum özellikle de pasta işleriyle uğraşmaya bayılıyorum..:21:
ee bugün neler yaptınız bakalım:KK52:

ohhh ne güzeel :KK16:

bizimki de çarşı iznindeydi, kameralı görüştük canımcımlaaa :KK16: 2 haftadır yüzünü görmemiştiiimm :KK5:

kendi evin olunca öylede bi istekle severek yaparsın ki sen bile şaşırırsın..:KK53:
bende mutfağı çok seviyorum özellikle de pasta işleriyle uğraşmaya bayılıyorum..:21:
ee bugün neler yaptınız bakalım:KK52:

Ah canım sorma bütün arkadaşlarım öyle diyor bende inanıyorum ama bir iki sene sonra amaaan modunda gezerim yine :KK1:
Bende pasta yapmaya bayılırım zaten hamur işlerini daha çok seviyorum ana yemeklerdense =)
Canım biz dün buluştuk arkadaşlarla beraber kaldık film falan izledik sohbet gırgır şamata bugün geldim eve =)

ohhh ne güzeel :KK16:

bizimki de çarşı iznindeydi, kameralı görüştük canımcımlaaa :KK16: 2 haftadır yüzünü görmemiştiiimm :KK5:

Nasıl özlüyorsundur canım kıyamam bir an önce kavuşursunuz inşallah :KK31:

Ah canım sorma bütün arkadaşlarım öyle diyor bende inanıyorum ama bir iki sene sonra amaaan modunda gezerim yine :KK1:
Bende pasta yapmaya bayılırım zaten hamur işlerini daha çok seviyorum ana yemeklerdense =)
Canım biz dün buluştuk arkadaşlarla beraber kaldık film falan izledik sohbet gırgır şamata bugün geldim eve =)

Nasıl özlüyorsundur canım kıyamam bir an önce kavuşursunuz inşallah :KK31:

hem de nasıııııllll :KK43::KK43::KK43: inşallah 2 hafta sonraki izin gününde yanına gidebilirsem, 3-5 saat canlı kanlı görüşebileceğiz :KK16::nazar::KK31:

Canım inşallah gidebilirsin inan çok çok iyi gelecektir sana görmek sarılmak konuşmak.. Sen ne yaptın konuştunmu babanla?

yok canımm, en son cesmi_naz'la konuştuk, şöle bi karar aldım. babam en fazla 2 hafta içinde dönecek, dönüş gününe kadar onun konuyu açmasını bekliycemi eğer gidene kadar açmazsa, gitmeden önceki akşam ben açıcam konuyu :KK51:

yok canımm, en son cesmi_naz'la konuştuk, şöle bi karar aldım. babam en fazla 2 hafta içinde dönecek, dönüş gününe kadar onun konuyu açmasını bekliycemi eğer gidene kadar açmazsa, gitmeden önceki akşam ben açıcam konuyu :KK51:

Hemen bir önceki gün değil de iki üç gün önce aç belki konuşmak istedikleri vardır gün kalsın canım size o da senden bekliyor olabilir belki :)

oo iyiymiş o da sizinle beraber kaldı mı evde:KK53::KK52:

Evet canım kaldı evli arkadaşım var eşiyle benim sevgilim çok iyi anlaştılar ısrar üzerine kaldık oyunlar oynadık falan ayrı odada yattık tabi:KK52::KK52:

ee tabi mecbur ayrı gayrı evlenene kadar:KK52:
bizde bazen ablamda kalıyoruz ayrı yatıyoruz tabi..ama onla aynı evde uyumak, sabah onu uyandırmak bile çok güzel oluyor:KK53::KK9:

X