Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Kızlar yine içime skntılar geldi. Sevgilim aradı ve grupca pikniğe gidiceklerini söyledi. Kız erkek karısık. Bnde biraz tavırlı konustm. Sizce yanlış bi tutum mu sergiledim. Ya tamam gitsin nolcak zaten. Ama ne biliym ya. Sinir oluyorum

kuzum okudum hepsini, erkeklerle gidiyormuş zaten sorun ortadan kalkmış :KK34: işin aslı ben de istemm kızlarla gitmesini, ama gidecegim diyorsa da gitme diye onu kudurtmam :KK34: ki böylece rahatlıkla anlatır bana neler olup bittise :KK34: hee gerçi ben kendim giderim kızlı erkekli karışık pikniğe o ayrı mesele ama o gitmesin bana ne :KK53:

Bende iyiyim canım sağol =) Aynen söz olaylarına daha çok var ya kimse paylaşım yapamıyor =) Beklemedeyiz hep birde genelde Nurdan konu açıyor o da yok Ankarada o yüzden böyle oldu sanırım =))

evet ya nurdansız sessiz kaldık yarın akşam döner sahalara :KK53:
valla bende söz bile yok daha babam bile bilmiyor şimdilik herşey belirsiz:KK50:

heyy ben geldimmm :KK3::KK3: çok mu özlediniz beni yahu hep beni konuşmuşsunuz :KK33::KK33:

kuzum okudum hepsini, erkeklerle gidiyormuş zaten sorun ortadan kalkmış :KK34: işin aslı ben de istemm kızlarla gitmesini, ama gidecegim diyorsa da gitme diye onu kudurtmam :KK34: ki böylece rahatlıkla anlatır bana neler olup bittise :KK34: hee gerçi ben kendim giderim kızlı erkekli karışık pikniğe o ayrı mesele ama o gitmesin bana ne :KK53:

Hahahh :)) ilahii.. Benim öyle karışık grubum olmadığı için normal olan durumlar bana anormal geliyo..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

halbuki yaz da yaklaşıyoooor :KK31: :KK52:

ben haftasonu babamla konuşcaaam, atraksiyon yaşatırım size yaniii :KK52: :KK9:

ayy inşallah güzel haberlerle gelirsin canımmm :18::18:

bu arada lil cim ve gamzelim bir şey rica etsem sizden:KK17:
konu açtım biraz önce netten bir elbise alıcam ama karar veremedim ben beğendim ama annemin pek hoşuna gitmedi..:KK50:
birde siz bakıp fikirlerinizi söyleseniz :KK3:

canım ben çok begendim elbiseyi almışsındır inşallah :KK16::KK16:

Günaydın...:KK3::KK3::KK3:
Musmutluyum arkadaşlar, çünkü sevdiceğimin gelmesine 3 gün kaldı.. :118:

hem en mutlu hem de en zor günler canım, bana 5 ay geçmişti de 3 gün zor geçmişti valla :KK1: saat sayıyorduk resmen :KK37: hey gidi günlerr :KK14:

Süper Canım yaa ,, Benimde Heyecan tavan yapmaya basladııı :)) Evde isteme-söz-nişan yapıyorum diye ne laflar ne laflar milletin işi gücü yok ,,

kim ne söylüyormuş ki :KK15: benm de öyle olacak da laf edeni vurururum :KK19:

ayy ne güzel çocuklarla içiçe bayılırmm :KK69: bizim mimarlık bölümü de öyleydi yaa, 60 kız 10 erkek vardı sınıfta :KK53:

Hal böyle oluca arkadasım da yok. Ama gerek duymuyorum daa. Onun ortamı öyle ama. Kızlarla da görüşmek durumunda her zaman. O
Yüzden yani. Bu arada face actım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

olsun canım herşey girer yoluna:KK16:

Canım en azından 2016da olsa normal bende 24 25 arası olurum ama Allah biliyor 2017ye uzamasını hiç istemiyorum.. Tartıştık bu konuyla ilgili zaten.. Ben 2016ya az kaldı diye sevinirken sevgilim dur bakalım daha kesin değil diye girdi araya.. Artık açmıyorum konusunu :26::KK43:

nurdancım hoşgeldim kuzum nasıl geçti ankara:KK16:
galiba sende bi değişiklik yok ketum sevgilinden ne haber:KK4:

Aynen yok galiba haber:26:

Hal böyle oluca arkadasım da yok. Ama gerek duymuyorum daa. Onun ortamı öyle ama. Kızlarla da görüşmek durumunda her zaman. O
Yüzden yani. Bu arada face actım :)

aç tabi yaa, eski arkadaşlarını falan da ekle face güzel bişeydir :KK34: oyun oyna bide ben farmville oynuyorum mesela çok oyalıyor beni :KK53:

E özlettin kendini tabi :KK53: Anlat bakalım varmı haberler:KK52:

dün akşam multitap ın konserine gittim çok eğlenceliydi :KK76: gece 4 e kadar dışarıdaydım yine :KK53: hala bekarlıgın tadını çıkarıyourm yani :KK53:

yavrumm yaaa :KK50::KK50: off araması gerekırdı cook vakıt olduuu... vallla diyrum ya en cok senı merak ettmm

2. hafta işte canım, bugun tam 10 gün bitti daha doğrusu :KK14: ya genel olarak iyi gibiyim, özlüyorum ama moralimi bozmuyorum. ama bugun otobuste dönerken tam gün batımıydı muzik dinliyordum. çelik in eski bi şarkısı var " benimle kal " diye, onu dinleyince bi kötü oldum :KK50: oturdum ağladım işte sanki bişeyleri değişştirecekmiş gibi :KK14::KK14:

keşke onun ne düşündüğünü bilsem ama nedense beni hiç umursamadıgını hissediyorum :KK14:

nurdancım hoşgeldim kuzum nasıl geçti ankara:KK16:
galiba sende bi değişiklik yok ketum sevgilinden ne haber:KK4:

güzeldi kuzum, salı akşamı full yattım dinlendim, ertesi gün enerji depolamışım meger :KK1: dün gece için önceden bi mekana gidecegiz diye sözleşmiştik arkadaşlarla, orada da meger multitap konseri varmış, pek sevindim :KK76: bolca eglendim yani :KK76:

ketum sevgilim olacak hıyardan da haber yok :KK14: ve işin aslı ben artık özlendigimi yada düşünüldüğümü hissetmiyorum nedense :KK14:

2. hafta işte canım, bugun tam 10 gün bitti daha doğrusu :KK14: ya genel olarak iyi gibiyim, özlüyorum ama moralimi bozmuyorum. ama bugun otobuste dönerken tam gün batımıydı muzik dinliyordum. çelik in eski bi şarkısı var " benimle kal " diye, onu dinleyince bi kötü oldum :KK50: oturdum ağladım işte sanki bişeyleri değişştirecekmiş gibi :KK14::KK14:

keşke onun ne düşündüğünü bilsem ama nedense beni hiç umursamadıgını hissediyorum :KK14:

bu haftanın sonunda hala aramazsa ne yapacaksın peki :26:

dün akşam multitap ın konserine gittim çok eğlenceliydi :KK76: gece 4 e kadar dışarıdaydım yine :KK53: hala bekarlıgın tadını çıkarıyourm yani :KK53:

Ayıp ediyor ama artık canım ya.. Faceye attınmı foto gördümü acaba insan merak eder..

X